• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Gradski prevoz
Gradski prevoz






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-11-05 , 9:21 PM

Da li se koristite gradskim prevozom?
Koliko casto i da li vam je to lepse nego autom?

Voz,Bus,Ubahn,i sta vec jos ima :D










314
poruka na forumu
456 4349



post # 2 | 2013-11-05 , 9:46 PM

Dusomoja, pa ja zavisi kako i gdje, koristim i javni prevoz (bus, tramvaj , voz, metro), ponekad autom, a ponekad i auto-tabanićima... lol
Sto se tice tih krajeva gdje si ti , bila sam prije dva mjeseca u posjeti i tamo je stvarno najbolje kad se ide metroom , najbrze se stigne, a taksisti deru kod ludi! %)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-11-06 , 9:52 PM

Veštica, ;) :D
Pa je istina je lakse je ali eto ja nemam naviku nicim drugo osim autom da se vozim
ali za vikend sam odlucila idem zugom do mame nadam se snacu se na automatu za karte :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-06-05 , 3:57 PM

Quote Dusomoja ()
Da li se koristite gradskim prevozom?
Koliko casto i da li vam je to lepse nego autom?

E pa koristim bus.. stalno ... ne moze biti nikako ljepse kao autom .... a nema toga nikako ... :D
oNA SVA GUZva u busu.. udjes nekad nemas mjesta , moras da stojis.... onda samo kad cujem onu djecu kako vriste lele
aaa %) %) %)

Muke???


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








63
poruka na forumu
50 166



post # 5 | 2014-06-05 , 5:06 PM

Koristila sam ranije gradski saobracajni prevoz ,ali to je da "umres" /pogotovo kada su guzve - sto je skoro stalno i uobicajeno/.Moram da se bukvalno "laktam" da bi prosla ,a kad zaglavim pored nekog "radnog coveka" koji ide sa posla i oseca se "zestoko" na alkohol i znoj + gledam sve one jadne starice i starce...niko da se seti da ustane i ponudi svoje mesto /totalno smo izgubili osecaj za ljudskost ,svaka cast izuzecima ,ali oni su nazalost velika manjina/...ima jos gomila stvari.Na kraju sam odlucila i kupila sebi bicikl ,pa lagano...em vezbam /guzu i noge/ ,na vazduhu sam i svuda stignem skoro isto kao i sa BUS-om /u gradu-naravno/-polako i opusteno.
Sada ga koristim stalno ,a ako je kisa ili prodju topli dani ,onda se ne odvajam od auta.Malo ga vozim ,u principu ,to mi je da stignem od tacke A do tacke B i to samo ako bas zurim ili naravno izlazim ,pa moram da budem sredjena kako dolikuje dami ,hahahah /nije neki poseban ,ali moj je i volim ga i ne dam ga nikome nikada ,muz mi ga je sredio tako da me jos ni jednom nije izneverio na putu/.Inace volim bicikl ,trenericu i patike.To mi je NAJ Omiljenija i NAJ Slobodnija odeca i obuca u kojoj se osecam prijatno i opusteno - slobodno kao ptica... :D


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 6 | 2014-06-05 , 7:52 PM

Ja uvijek ili idem svojim autom ili pješke :)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-06-07 , 11:02 PM

ma prevoz je zakon ko nije upoznao gsp ne zna sta propusta hahahaha :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








61
poruka na forumu
11 20



post # 8 | 2014-09-14 , 9:40 PM

zavisi kakokad , ako idem na neko mesto koje je blizu ja bi pre taksijem iso posto nemamo auto a autobus bi u zadnjem planu stavio :D








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 9 | 2016-11-17 , 10:39 AM

U školu išao svaki dan Bus-om,i bolje peške da sam išao :D
inače 35 km :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2017-04-24 , 10:03 AM

U poslednje vreme malo cesce iz razloga parking za auto.
Tako da mi lakse na brzinu ici sa büm do druge strane grada ako nesto brzo trebam nego traziti parking pogotovo ako je poslije podne.








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 11 | 2017-05-03 , 7:26 PM

Jesam, nekada prije, osnovna pretezno, jer sam zivio malo dalje, pa mi je trebalo, al ne pamtim kada sam uopste isao busom, putovao nisam busom negdje ima godina i godina :D










60
poruka na forumu
4 1



post # 12 | 2017-05-07 , 7:10 PM

Nažalost koristim ga često... Tugica... Sada kada počne toplije vreme... Sve što mogu reći, TUGICA :D


ARSENAL








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 13 | 2018-11-23 , 4:57 PM

Quote Dusomoja ()
Da li se koristite gradskim prevozom? Koliko casto i da li vam je to lepse nego autom?|

Za kola sam nedavno polozila tako da nemam jos svoja i jos korstim gradski prevoz :)
Kombinacija trola, buseva, tramvaja i minibuseva :D 
Nekad mi do grada treba malo duze i vise linija moram promeniti, ali to sve zavisi od guzve :D 
Nekada su isto radovi na odredjenim ulicama pa se moram kombinovati opet nzm 

Ali grad postao pretrpan i ne mozes vise ni uci u bus, a da ne stojis priljubljen uz vrata , jer nema mesta facepalm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








718
poruka na forumu
55 286



post # 14 | 2019-01-10 , 2:21 PM

Quote vega777 ()
ma prevoz je zakon ko nije upoznao gsp ne zna sta propusta hahahaha
u centar vega, duboki naklon


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Gradski prevoz
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]