• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » U sve se mesa
U sve se mesa






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-11-05 , 9:55 PM

On zna bolje od nje sta joj bolje od odece stoji a sta ne.Frizura,Sminka,Odeca,Obuca...Nikti,boja kose.
Pa onda ulazi u kuhinju,ne d apomogne nego d apametuje i tu .... Sta, kako, koliko dugo....

Znam zene koje su jako ponosne na takve partnere i to smatraju velikim dokazom ljubavi,uverene da je to divno kad muskarac toliko obraca paznju na nju.
Druge opet osecaju se strgnuto i kontrolisano i prilicno su nesrecne zbog toga.

Da li iz svega toga stoji samo dobra namera muskarca da mu partnerka bude zaista po ukusu doterana
ili je u pitanju ljubomora i posesivnost.

Kakvi ste vi da li se mesate kao vegeta :D
Ili moje dame sta vama vise odgovara?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-11-05 , 11:02 PM

Quote Dusomoja ()
Kakvi ste vi da li se mesate kao vegeta

AKO vec hoce da se mijesa.. neka kako treba.. a ne da mi ode u kuhinju i napravi nesto
kao da atomska pala..

mislim ..cast izuzetcima .. koji su jako uredini sto se tice toga i koji BAR ZAJU DA SKUHAJU da to
imam ukusa ..



kad on zamislja da je kuhinja igraliste neko .. da nekazem neka igrica lele


brows2 hehe vidi ovog ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 3 | 2013-11-05 , 11:45 PM

radije bih zeni prepustio kuhinju a sebi otvorio hladnu pivu i gledao tekmu na tv hahahah :D :p


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-01-11 , 5:51 PM

Eh ta pomoc nekad dobro dodje ..
al vecinom oni kad se trude da pomognu naprave jos veci nered (sto se tice kuhinje) %)
opet tebe ceka too da ti sredis ..

Divno je to i cijenim kad pomaze oko stavri tih takvih .. al nekim muskarcima
nije mjesto u kuhinji .. onda mu dam usisivac u ruke :D :) ccc


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-02-23 , 10:44 PM

Volim kad mi se kaze to i to sti bolje stoji a ponekad s ei naljutim jbg bude mi krivo :p
Ne volim da mi s eneko mesa previse u moje poslove mada pomoc ne odbijam samo pre tog pitaj
ako se radi o necemu sto inace samo ja radim.

Ja hmm ja sma neko ko ce prokomentarisati i bez pitanja ako mi je neko drag reci sta mislim umesati se u pricu ili posao
ali nikad necu pipnuti ono sto neko radi uvek sam bez da pitam jel se slaze tim.

A inace ne volim da me neko oblaci kao barbiku svako ima svoj ukus a misljenje dobro doslo to je sve.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-02-23 , 11:54 PM

Quote Dusomoja ()
Kakvi ste vi da li se mesate kao vegeta
Ili moje dame sta vama vise odgovara?


Vala ne volim se mešati.. Dam neki svoj predlog nečeg , ako ga primi lepo primio je , ako ga ne primi , njegova šteta ne moja, ja sam mirne savesti..

Shvatam muške donekle , jer se danas izmenjala podela poslova, i žene su jače i samostalnije , i muškima je potrebno da se osete kao bitnim osobama, kao neko ko odlučuje i dalje, čija se reč uvažava i ko nosi pantalone u kući..

A nekako mi je lepše ipak da osetim da on želi da bude uključen u sve i da ga zanima sve oko mene, nego da je totalno nezainteresovan šta ću uraditi , skuvati, oprati i slično :D

Mada u svemu treba imati balans :) To je ključ svega :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-04-18 , 9:15 PM

Ma vole da se oni mijesaju u kuhinjii eto samo da vidi sta se pravi da kao oni to okusaju ..
da vide jeli dobroo ...
pa da kaoo de dodaj maloo ovog onog.---- i tako sve nestooo ...
Nevolim kad sam u kuhinji i kuham a da mi on dodje ... i svoja....... oko kuhinje .. pa mi
zeli pomocii .. da je htioo sto bre , nije nama pokusaoo .. da bar priremi ja kad zelim on se
izvallii na kauc... tv ... utakmica i jos auuuu %) %) znas se gdje je muskarcu mjestoo a gdje zenii ...

Cijeni pomoc u tome .. ako stavarnoo zelii da mi pomogne a ne da me nervira sa ponasanjem tamo nekim

Da odjecu i ostaloo ne spominje.... kako se onda .. sve je fino sta god treba da se obuce ...
samo da sto prije zavris ... :D

itd......


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 8 | 2014-04-18 , 10:17 PM

Ma zena u kuhinju ;)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-06-03 , 3:19 PM

okac okac okac


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Upoznavanje » U sve se mesa
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]