• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
Forumske uspomene!!!






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2016-05-18 , 10:29 AM

Kad god vidim ovu temu glavom mi prodje svasta a to su mnogo lepe uspomene koje ce ostati u mom srcu zapisane i onda kad se ova stranica ugasi :)







  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 17 | 2016-05-22 , 10:56 PM

U proteklih par godina otkako sam ovde na forumu. Susreo sam se dosta lepih i zanimljivih ljudi.
Medju njima su: Dusomoja,Admin(Davor),Nutella92(majcebg), Kajolani, wide-awake, Mina, Pegaz, Impi, mirela, Vega777,winx87, LovePuzzles, LA Strumfi, cika_kristijan (cika_nesko), JaNNa ..

Igrali smo se po forumima, forumske igre, mesto gde vi mozete komentarisati, stavljati slike, pisali brojeve, kaladont .. i sl. U toj sekciji vam se postovi ne računaju. Ja licno pre par godina sam učestvovao u izboru za mistera VN-a. Članovi administracije, moderacije su otvarali teme vezane za rodjendane, novu godinu i sl. Najzanimljivije od svega mi je to što smo svi bili u toj opuštenoj atmosferi, voleli da se šalimo zezamo, pevamo.

Što se tiče članova tima vneta, po meni su nekako najiskreniji bili i ostali ovi forum moderatori.
Znali su otvarati teme vezane za mnoštvo zanimljivih stvari ruza


Poruku je menjao/la Muhy - Ponedeljak, 2016-05-23, 1:55 PM


.....








118
poruka na forumu
280 2811



post # 18 | 2016-09-02 , 6:09 AM

Nedostaju mi provale na javnom chatu, dopisivanja sa ljudima ovde koji su me ocigledno zaboravili. Secam se jednog javnog chata ko ga napravi ne mogu da se setim, takve su se gluposti pisale bas sam to dozivljavala kao onako na javi kao nesto bas licno. Pogledam ponekad reputacije i poklone pa se podsetim onako... U svakom slucaju jako drag period jer sam bukvalno od samog pocetka ovde...


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 19 | 2018-04-02 , 10:50 AM

ee kako se nekad po ovom forumu pisalo .....


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








263
poruka na forumu
211 997



post # 20 | 2018-04-02 , 12:30 PM

Quote LAstrumfi ()
ee kako se nekad po ovom forumu pisalo .....

. Jos uvijek dise, osjeca, tuguje, raduje se, svadja, cuti, voli...bas kao u zivotu..
Ovaj forum je i dalje ziv...i zivjece u nama zauvijek.(mislim) Neke stvari su neizbrisive...:) :D


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 21 | 2018-05-17 , 8:07 AM

Quote Unforgettable ()
Jos uvijek dise, osjeca, tuguje, raduje se, svadja, cuti, voli...bas kao u zivotu..Ovaj forum je i dalje ziv...i zivjece u nama zauvijek.(mislim) Neke stvari su neizbrisive...:)
tako nekako :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]