• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Jedna prica... o dvoje ljudi.
Jedna prica... o dvoje ljudi.






379
poruka na forumu
207 1209



post # 1 | 2014-11-11 , 6:56 PM

Oko 29,30 maja ja sam bila na chatu ovog sajta i zezala sam se sa chaterima sa kojima sam dobra. Ulete onda jedan chater i meni nesto prokomentarisao, a posto bude da neki samo upadne na chat da bi provocirao ja sam samo to ignorisala....E pa taj chater nije odustajao ubacivao se zestoko.... Nesecam se sta je pricao, secam se da mi je privuklo paznju kad mi je rekao da se on mene boji? Tada sam usmerila paznju na njega..... Prvo smo raspravljali zasto me se boji.... Oni koji su tada bili na chatu su bili svedoci razvitka tog chatovanja.... prvo raspravka, onda razgovor, onda dopisivanje na holandskom... :D Mi smo se dopisivali i na chatu i u PP.... Preko 300 poruka u pp za jedan dan..... onda smo presli na fb. U medju vremenu smo razmenili slike.... i odusevili smo se jedno drugom. Dopisivali smo se dugo na fb dok sam ja pokusavala da instaliram viber, dok oboje nismo svatili da imamo skajp.... To vece kad smo saznali da imamo oboje skajp culi smo se prvi put pa 3 sata..... ja pred spavanje i on pred spavanje.... I od tada smo se smuvali na fb..... i svako da se culi na fb i skajpu.... dogovorili smo se da cu ja otici kod njega i ja sam radila dokumenta da mogu otici kod njega.... U medju vremenu se dosta toga desilo.... ali se nikad nismo posvadjali.... On je 2 prekinuo vezu na skajpu, ja sam jednom.... hahahaha.... jednom mi se nije javio citav dan pa sam iskljucila internet.... znaci nije nikako mogao doci do mene.... onda me je iz Hr zvao na mobilni telefon.... A kad sam ukljucila internet nasla sam poruke na svim mojim profilima za koje je on znao.... Sta da kazem obozavam tog coveka.....


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








98
poruka na forumu
6 61



post # 2 | 2014-11-11 , 11:13 PM

Ovo kao u inat svima nama koji smo sami a? :D








379
poruka na forumu
207 1209



post # 3 | 2014-11-12 , 8:30 PM

Quote Slanina007 ()
Ovo kao u inat svima nama koji smo sami a?

Ahahahahahhahahaha.... nije.... ahahahahahaha..... ja to napisala kako sam se upoznala sam muzem.... Na predlog jedne modernatorke...


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








98
poruka na forumu
6 61



post # 4 | 2014-11-12 , 9:53 PM

Mogao je da bude manijak i da te kidnapuje !!!!!!!








379
poruka na forumu
207 1209



post # 5 | 2014-11-13 , 0:53 AM

Mogao, ali nije.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








98
poruka na forumu
6 61



post # 6 | 2014-11-13 , 2:36 PM

Ali mogaoooooooo jeeeeee :D








379
poruka na forumu
207 1209



post # 7 | 2014-11-14 , 0:36 AM

hehehe.... lol Ali nije.... ustvari jeste ovo se javljam kad on zaspi...


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








98
poruka na forumu
6 61



post # 8 | 2014-11-14 , 0:53 AM

I jel ga volis do nebaaa?? :D








379
poruka na forumu
207 1209



post # 9 | 2014-11-14 , 1:37 AM

Ju.... jos vise.... do neba i nazad.... :p da


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








186
poruka na forumu
321 1340



post # 10 | 2014-11-14 , 3:16 AM

predivnooo :)








98
poruka na forumu
6 61



post # 11 | 2014-11-14 , 9:05 AM

A do sunca i meseca?? :D








379
poruka na forumu
207 1209



post # 12 | 2014-11-14 , 1:49 PM

Sunce previse toplo, a mesec previse blizu.... Ja ga volim do beskonacnosti...
JaaNa11, Da... imam vise srece nego pameti....


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








829
poruka na forumu
588 3749



post # 13 | 2017-03-13 , 3:19 AM

"""I slepe oci placu..."""

Juce sam prosao ulicom malom ,pored jedne plave zene,gledala je u daljinu ,ucinilo mi se da gleda u mene.Pridjoh joj polako ,uhvatih je za ruku ,bila je neizmerno lepa ,cudilo me zasto me gleda dugo jer nisam znao da je slepa . Zamolila me da je prevedem preko puta,pruzila mi ruku i posla prema meni.Koracala je tiho bez straha,divio sam se toj nesrecnoj zeni.Predjoh sa njom ulicu malu ,njena me ruka stezala sve jace ,pogledah u njene oci plave i primetih da devojka place. Osmehnula mi se i ode bez reci.. U dusi osetih bol sve jaci, pitao sam se ali tiho "zar i ti ljudi umeju da placu"!? Gledao sam jos dugo,dok su joj sa lica padale suze ,proklinjao sam sudbinu ovoga Boga,zar je bas njoj morao vid da uzme....
Ona nikad nije videla majku,ona nikad nije videla sunce sto je greje,a kako ima divne plave oci ,i jos je lepsa kad se smeje.Od tada je video nisam,prosle su mnoge jeseni i zime ,al' jos me progone te oci plave i secam se,Ana  bilo joj je ime...


Poruku je menjao/la KISSME - Ponedeljak, 2017-03-13, 4:56 AM


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2018-11-23 , 4:00 PM

Quote Nekodaleko ()
Sta da kazem obozavam tog coveka.....

Na stranu to sto je mogao da bude manijak, drago nam je da vas je bas VN spojila i ovo je bas lepa prica :) Ustvari ne bas toliko lepa, koliko je ispala lepa na kraju za vas dvoje.

Obicno ljudi imaju predrasude oko upozavanja preko interneta, ali ne bi trebalo. Neces se ti upoznavati sa bilo kim, vec samo sa osobom koja ti prija u razovorima nzm 

Po meni je isto dal se upoznao sa nekim sa fb ili sa vn :D Ima svog rizika, ali ako pametno razmisljas i ako vam prvi sastanci budu na javnom mestu gde si siguran, imaces vremena i uzivo da upoznas osobu i vidis dal ti se misljenje i dalje drzi :D I dokle god nisi siguran da taj neko ti vise nije opasan, ti se sastaj na javnom mestu, pa kad se opustite oboje promeni ambijent :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Jedna prica... o dvoje ljudi.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]