• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako iznenaditi... (..nekog...)
Kako iznenaditi...






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2017-09-03 , 11:23 PM

Kako na extra i originalan nacin iznenaditi nekoga koga volimo???

Da li je to prijatelj/lica
ili vas partner, moze biti i ljubavnik(danas je sve moguce) :D :p 

Da li bi vi voljeli da vas iznenade,ako jeste kako ste se u tom trenutku osjecali?

Jeste li osoba koja voli iznenadjenje? 

Da li je to bilo ugodno ili ne ugodno iznenadjenje :D 



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 2 | 2017-09-04 , 3:00 AM

Quote LAstrumfi ()
Da li bi vi voljeli da vas iznenade,ako jeste kako ste se u tom trenutku osjecali?

Uciteljice ova recenica ti nije dobra skrooz :) "I AKO VAS JE NEKO IZNENADIO KAKO STE SE U TOM TRENUTKU OSJECALI" da ti se normalno veze za prvo pitanje :P :D :) Tu sam vazda da ti pomognem hello :)

E sad :D :)))

Iznenadjen bio , al evo da pomenem od nekog meni jako bliske osobice ,gladne i pospane cijeli zivot , poslala zena pismo u savremenom dobu , totalno orgininalno i na svoj nacin, cak ni 301 se s tim pohvalit ne moze :D Kako sam se osjecao > pa iznenadjeno valjda? :D Odlicno i odusevljeno i pod nekim cudnim emocijama

Nisam pijan ,ne ne :))) :D

PS: Zamaloooo da zaboravim gresna mi dusa, A TEK KAD SE IZNENADIM I ODMARAM OCI ojhaaaa to je vec iznenadjenje na drugom levelu


Poruku je menjao/la Incredible - Ponedeljak, 2017-09-04, 3:01 AM


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2017-09-04 , 10:34 AM

Quote Incredible ()
Uciteljice ova recenica ti nije dobra skrooz "I AKO VAS JE NEKO IZNENADIO KAKO STE SE U TOM TRENUTKU OSJECALI" da ti se normalno veze za prvo pitanje :P Tu sam vazda da ti pomognem hello
PA Ti ne bih bio ti kad mene ne bi ispravio :D :p al hvala hvala na cijenjenoj pomoci :D :p 
Fino ti to bgm iznenadjenje :D ;)

A sto se mene tice ?!
E ja sam jucer imala jedno kad mi srce nije iskocilo .. :D 
jedva sam dosla sebii :D 
mENE je kolegica iznenadila koju nisam vidjela dugo , lisica je znaci slala poruke sa broja mame svoje kao da ce njena mama doci kod mene da me vidi .. a ustvari je ona ta koja je bahnula na moja vrata. 
Ja vama ne mogu da opisem tu svoju facu i koliko sam ja to vrisnula nikako :D ;) 
Znaci , zamislite ne vidite nekog skoro pa 6mjeseci ,a samo tako ste povezani sa tom osobom .. i ona vam izNenada pozvoni na vrata :D znacii dragost. :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








829
poruka na forumu
588 3749



post # 4 | 2017-09-04 , 9:43 PM

2 a klok ...in the morning 


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








263
poruka na forumu
211 997



post # 5 | 2017-11-20 , 1:16 AM

Sasvim malom sitnicom mozes pokazati koliko ti znaci neko. Najbitnije je da je iskreno od srca.
Ako konkretno pricamo o forumu onda sam iznenadila nekad necim, valjdaa :D :p samo jednu osobu...<3 meni najbitniju. Prepoznat ce se vec. :) I ja sam bila iznenadjena naravno od strane iste. :) :D
Kako sam se osjecala.....znam ja...

Kako, i na koji nacin ...to je vec nesto 'moje' i to cuvam za sebe. :)


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako iznenaditi... (..nekog...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]