• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako iznenaditi... (..nekog...)
Kako iznenaditi...

7752
poruka na forumu
3415 9618

post # 1 | 2017-09-03 , 10:23 PM

Kako na extra i originalan nacin iznenaditi nekoga koga volimo???

Da li je to prijatelj/lica
ili vas partner, moze biti i ljubavnik(danas je sve moguce) :D :p 

Da li bi vi voljeli da vas iznenade,ako jeste kako ste se u tom trenutku osjecali?

Jeste li osoba koja voli iznenadjenje? 

Da li je to bilo ugodno ili ne ugodno iznenadjenje :D 

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

768
poruka na forumu
1318 2054

post # 2 | 2017-09-04 , 2:00 AM

Quote LAstrumfi ()
Da li bi vi voljeli da vas iznenade,ako jeste kako ste se u tom trenutku osjecali?

Uciteljice ova recenica ti nije dobra skrooz :) "I AKO VAS JE NEKO IZNENADIO KAKO STE SE U TOM TRENUTKU OSJECALI" da ti se normalno veze za prvo pitanje :P :D :) Tu sam vazda da ti pomognem hello :)

E sad :D :)))

Iznenadjen bio , al evo da pomenem od nekog meni jako bliske osobice ,gladne i pospane cijeli zivot , poslala zena pismo u savremenom dobu , totalno orgininalno i na svoj nacin, cak ni 301 se s tim pohvalit ne moze :D Kako sam se osjecao > pa iznenadjeno valjda? :D Odlicno i odusevljeno i pod nekim cudnim emocijama

Nisam pijan ,ne ne :))) :D

PS: Zamaloooo da zaboravim gresna mi dusa, A TEK KAD SE IZNENADIM I ODMARAM OCI ojhaaaa to je vec iznenadjenje na drugom levelu

Poruku je menjao/la Incredible - Ponedeljak, 2017-09-04, 2:01 AM

'Ako to nije predodređeno, predodrediću, ili ako nije suđeno, ja ću to da uradim... Ako stignem do granice, precrtaću je, ako naiđem na kraj, stvoriću od njega početak.''

Acta non verba

7752
poruka na forumu
3415 9618

post # 3 | 2017-09-04 , 9:34 AM

Quote Incredible ()
Uciteljice ova recenica ti nije dobra skrooz "I AKO VAS JE NEKO IZNENADIO KAKO STE SE U TOM TRENUTKU OSJECALI" da ti se normalno veze za prvo pitanje :P Tu sam vazda da ti pomognem hello
PA Ti ne bih bio ti kad mene ne bi ispravio :D :p al hvala hvala na cijenjenoj pomoci :D :p 
Fino ti to bgm iznenadjenje :D ;)

A sto se mene tice ?!
E ja sam jucer imala jedno kad mi srce nije iskocilo .. :D 
jedva sam dosla sebii :D 
mENE je kolegica iznenadila koju nisam vidjela dugo , lisica je znaci slala poruke sa broja mame svoje kao da ce njena mama doci kod mene da me vidi .. a ustvari je ona ta koja je bahnula na moja vrata. 
Ja vama ne mogu da opisem tu svoju facu i koliko sam ja to vrisnula nikako :D ;) 
Znaci , zamislite ne vidite nekog skoro pa 6mjeseci ,a samo tako ste povezani sa tom osobom .. i ona vam izNenada pozvoni na vrata :D znacii dragost. :D

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

1393
poruka na forumu
561 3283

post # 4 | 2017-09-04 , 8:43 PM

2 a klok ...in the morning 

Lojalnost i doslednost su osobine koje jako postujem i bez kojih mi covek nekako nije covek !
Lako je pricati ,baratati recima i recenicama ,ali stajati cvrsto iza svake koju izgovoris je vec karakter!!
Pa cak i kada te kosta .Tek tada mozes reci: "JA SAM SVOJ!!!
Do tada si svaciji....

464
poruka na forumu
211 997

post # 5 | 2017-11-20 , 0:16 AM

Sasvim malom sitnicom mozes pokazati koliko ti znaci neko. Najbitnije je da je iskreno od srca.
Ako konkretno pricamo o forumu onda sam iznenadila nekad necim, valjdaa :D :p samo jednu osobu...<3 meni najbitniju. Prepoznat ce se vec. :) I ja sam bila iznenadjena naravno od strane iste. :) :D
Kako sam se osjecala.....znam ja...

Kako, i na koji nacin ...to je vec nesto 'moje' i to cuvam za sebe. :)

Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako iznenaditi... (..nekog...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]