<

• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Visina i vasa osobnost!
Visina i vasa osobnost!

7839
poruka na forumu
3493 9703

post # 1 | 2017-12-13 , 1:04 AM

Potrebno je izabratii vasu visinu , odredit ce ko ste zapravo :D :/

140-150 cm
Pametna i visprena osoba. Vi ste veliki mislilac. Vaše misli i ideje su – najvažnija stvar. Volite, u tišini i samoći, razmišljati o svojim teorijama, stavovima i pogledima. Vi ste introvertna osoba. Slažete se sa onima koji vole da misle i da uče. Trošite dosta vremena razmišljajući o moralu. Pokušavate raditi ono što je ispravno, čak i ako se većina sa vama ne slaže.

150-160 cm
Pronicljiva i filozofska osoba, jedinstvena u duhovnom smislu. Pored vas nema nikoga vama sličnog. Veoma ste intuitivni, i pomalo čudni. Često vas razumeju pogrešno, i to vas boli. Vama je neophodan lični prostor. Treba da razvijate svoju kreativnost, ona zahteva poštovanje drugih. Vi ste osoba koja jasno vidi tamne i svetle strane života. Veoma ste emotivni.

160-170 cm
Zanimljiva ste, i uzbudljiva ličnost. Istinoljubac. Odgovorna osoba koja voli da brine o drugima. Verujete u pošten posao i lako preuzimate odgovornost. Imate dobar karakter. Izazivate poverenje kod drugih ljudi. Vi ste snažna, komunikativna, brza i duhovita ličnost. Uvek postoji nešto zanimljivo što možete ispričati drugima. Voljeni ste i prihvaćeni u društvu.

170-180 cm
Sigurna i dominantna osoba. Veoma ste nezavisni. Vaš moto – „Uradi sam“. Oslanjate se samo na sebe. Znate kako da ostanete jaki za sebe i druge ljude, one koje volite. Vi znate šta želite i ne plašite se ići u susret tome. Jedino, što zahtevate od drugih je – da budu iskreni prema vama. Spremni ste za istinu.

Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2017-12-13, 1:06 AM

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

1477
poruka na forumu
577 3589

post # 2 | 2017-12-14 , 10:49 PM

Pod zadnje zelenooo ! Hvala lepo  :D

Lojalnost i doslednost su osobine koje jako postujem i bez kojih mi covek nekako nije covek !
Lako je pricati ,baratati recima i recenicama ,ali stajati cvrsto iza svake koju izgovoris je vec karakter!!
Pa cak i kada te kosta .Tek tada mozes reci: "JA SAM SVOJ!!!
Do tada si svaciji....

878
poruka na forumu
630 7149

post # 3 | 2017-12-17 , 8:08 PM

170-180   I LIKE IT   :)

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

1477
poruka na forumu
577 3589

post # 4 | 2017-12-19 , 0:31 AM

Natasha77, jaooo morala si isto ko i ja ccc ,,,,ajde priznaj ti meni zasto ti mene toliko obozavas ?! okac  :D

LAstrumfi, a ti mala garant si 140-150 ubacila cisto da bi ti upala u neku grupu  ahahhahahah  :p

Lojalnost i doslednost su osobine koje jako postujem i bez kojih mi covek nekako nije covek !
Lako je pricati ,baratati recima i recenicama ,ali stajati cvrsto iza svake koju izgovoris je vec karakter!!
Pa cak i kada te kosta .Tek tada mozes reci: "JA SAM SVOJ!!!
Do tada si svaciji....

878
poruka na forumu
630 7149

post # 5 | 2017-12-19 , 12:46 PM

KISSME da li si ti moj davno izgubljen brat ili soulmate  nzm

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

Admin

1933
poruka na forumu
629 2630

post # 6 | 2017-12-19 , 8:01 PM

A oni preko 180? :o

788
poruka na forumu
1778 10260

post # 7 | 2017-12-19 , 9:23 PM

Admin, Takvi nisu uopste zanimljivi izgleda lol :* hug

160-170 Hell yeah lol B)

1250
poruka na forumu
142 9320

post # 8 | 2017-12-20 , 8:32 PM

Ja sam 194?   zbunjen  <_<

You never told me your name. -Why do you want to know my name?''
''Cause I wanna know who I'm looking at. -What did you say? -I said I wanna know who I'm talking to.
-That's not what you said. -What do you think I said? -Who is that? - This is the last person you're ever gonna see alive.

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Visina i vasa osobnost!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]