• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta je za vas novac?
Šta je za vas novac?






64
poruka na forumu
7 175



post # 1 | 2019-06-04 , 1:02 AM

Novac je naravno svima potreban za život, svi težimo da ga zaradimo i to je zajedničko za sve nas. Tako funkcioniše ekonomija i društvo u celini, svet u kojem živimo. Ali šta je novac za vas? Šta je prva asocijacija kada na njega pomislite? Da li je to moć? Da li je to sreća? Da li je novac cilj? Da li je sredstvo? Da li je to nešto konkretno što bi sebi priuštili?... Toliko je mnogo odgovora i tu se razlikujemo. Za mene je npr. novac sloboda. Bez osigurane egzistencije nema ni slobode. :)


Poruku je menjao/la Guruman - Utorak, 2019-06-04, 1:03 AM


Stand up for what is right even if you stand alone








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2019-06-12 , 10:33 PM

Quote Guruman ()
Novac je naravno svima potreban za život, svi težimo da ga zaradimo i to je zajedničko za sve nas.


Slazem se sa tom konstatacijom. :)

Za mene je novac potreba. Nisam materijalista, ali ne mogu da kazem da mogu bez novca (kao i svi mi) jer za mene je sreca, putovanja, odmori, druzenje, mir, i slicno :)
Kako bih zamislila to sto zeim i sto mi je potrebno, nazalost potreban je novac.
Primera radi, da zakazem masazu, ili termin u banji, da odem do nekog kulturnog mesta, da vidim nesto, da upoznam nekog, nazalost treba mi ona minimalna svota novca za gorivo, za putarine, za smestaj i slicno :D 
Naravno od  coveka do coveka je razlika koliko mu je novca dovoljno za taj svoj mir i srecu. Neko recimo ne voli letovanje u Crnoj Gori, nego bi na Maldive ili nece da vozi Pezoa, nego bi Audija i slicno :)
Ja sam oduvek bila prosek.. Daj mi malo novca i napravicu sebi najbolji provod i odmor.

Al posto se niko ne nudi da mi da novac , moram ga zaraditi lol ebiga lol  pospana


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2019-12-17 , 3:30 AM

Da li gledam nekog koliko ima novca, ne. Da li je meni licno bitan, naravno, novac u isto vrijeme donosi odredjenu moc i srecu ali u isto vrijeme i odredjene probleme :D


Poruku je menjao/la Fox1e® - Utorak, 2019-12-17, 3:33 AM








Srbija
10
poruka na forumu
1 40



post # 4 | 2019-12-27 , 2:34 PM

Papirni-metalni vlasnik dusa.


Aleks








134
poruka na forumu
150 1011



post # 5 | 2021-05-27 , 8:52 PM

Bezvrijedan komad papira koji nam je potreban za placanje racuna


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta je za vas novac?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]