• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Oci..ogledalo duse..
Oci..ogledalo duse..






699
poruka na forumu
750 8679



post # 1 | 2019-07-12 , 2:17 PM

-Da li mozete slagati nekog dok ga gledate u oci?
-Koliko ima istine u tome da su oci ogledalo duse?
-Da li se zaljubljujete u oci?
-Da li mozete "procitati" osobu samo po njenom pogledu








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2019-07-12 , 2:39 PM

Quote Natasha77 ()
-Da li mozete slagati nekog dok ga gledate u oci?-Koliko ima istine u tome da su oci ogledalo duse?
-Da li se zaljubljujete u oci?
-Da li mozete "procitati" osobu samo po njenom pogledu


Ne mogu nikog slagati , uzvrpoljim se , pogotovu pred onim pogledima u kojima ne odustaje taj neko od pogleda. Cak sta vise postane mi neverovatno smesno , i kliberim se ko dete, cak i kad sam iskrena, gledajuci tako ljude u oci. A to nije uvek dobro , jer nije uvek povoljna situacija za to :D

Ima istine samo u tome da se u ocima najvise vidi one mimike koja doprinosi verodostojnosti ponasanja, a ponasanje je to koje pokrece i cini coveka , covekom :) 

Ja se zaljubila u jedne oci :) A kad se zaljubis onda vidis sve lepse, i onda cak i kad taj neko ne primecuje to na sebi, ti vidis kako mu se oci smeju kad je srecan :D Ne moras mu u usta gledati :)
Takodje se iz ociju cita tuga, sreca, radost zbog malih sitnica, pozuda, umornost, svetlost :D Naravno ako nisi zaljubljen nista od toga neces videti i moj post ti onda nema smisla :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️






Srbija
10
poruka na forumu
1 40



post # 3 | 2019-12-27 , 2:41 PM

Pa ove moje plave oci...mnogo toga kazu..☺


Aleks


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Oci..ogledalo duse..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]