• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Oci..ogledalo duse..
Oci..ogledalo duse..

972
poruka na forumu
651 7574

post # 1 | 2019-07-12 , 1:17 PM

-Da li mozete slagati nekog dok ga gledate u oci?
-Koliko ima istine u tome da su oci ogledalo duse?
-Da li se zaljubljujete u oci?
-Da li mozete "procitati" osobu samo po njenom pogledu

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

2783
poruka na forumu
1835 16423

post # 2 | 2019-07-12 , 1:39 PM

Quote Natasha77 ()
-Da li mozete slagati nekog dok ga gledate u oci?-Koliko ima istine u tome da su oci ogledalo duse?
-Da li se zaljubljujete u oci?
-Da li mozete "procitati" osobu samo po njenom pogledu

Ne mogu nikog slagati , uzvrpoljim se , pogotovu pred onim pogledima u kojima ne odustaje taj neko od pogleda. Cak sta vise postane mi neverovatno smesno , i kliberim se ko dete, cak i kad sam iskrena, gledajuci tako ljude u oci. A to nije uvek dobro , jer nije uvek povoljna situacija za to :D

Ima istine samo u tome da se u ocima najvise vidi one mimike koja doprinosi verodostojnosti ponasanja, a ponasanje je to koje pokrece i cini coveka , covekom :) 

Ja se zaljubila u jedne oci :) A kad se zaljubis onda vidis sve lepse, i onda cak i kad taj neko ne primecuje to na sebi, ti vidis kako mu se oci smeju kad je srecan :D Ne moras mu u usta gledati :)
Takodje se iz ociju cita tuga, sreca, radost zbog malih sitnica, pozuda, umornost, svetlost :D Naravno ako nisi zaljubljen nista od toga neces videti i moj post ti onda nema smisla :D

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Oci..ogledalo duse..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]