• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Koliko ste inicijativni kad vam se neko dopadne?
Koliko ste inicijativni kad vam se neko dopadne?

975
poruka na forumu
651 7594

post # 1 | 2019-09-23 , 1:43 PM

Koliko i da li preuzimate inocijativu kad vam se dopadne neki momak/devojka koga/ju ne poznajete?

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

Serbia
213
poruka na forumu
288 3220

post # 2 | 2019-09-23 , 2:06 PM

Natasha77, 
Koliko i da li preuzimate inocijativu kad vam se dopadne neki momak/devojka koga/ju ne poznajete?

smeh  lol  ova tema nije za mene hahahahha :) Udata sam hahah  lol

2785
poruka na forumu
1835 16443

post # 3 | 2019-09-23 , 6:23 PM

Hm :D 

Pa pre nego što sam se udala bila sam uglavnom ja inicijativna lol 
Da se zna ko vozi traktor, a ko otvara kapiju lol

Ali šalu na stranu , stvarno jesam :D Nikad nisam razmišljala o tome da li se neko oseća tako ugroženo pored mene, ali brate nisam ja imala živaca da čekam da mene neko smota, svidi mi se i ja krenem :D Ako mi se ne svidi ne krenem , i tako jednostavno :p
Ja moram da mu se svidim i to ti je lol Nema on da bira :D

A moj muž je bio prvi koji je mene smotao , i onda kad vidim kako je to lepo , predlažem ženama da se ostave "jednakosti" i da puste sebe da budu žene i da uživaju u trudu oko njih :D Iako to nekad ume da potraje :D

975
poruka na forumu
651 7594

post # 4 | 2019-09-25 , 4:08 PM

Hmmm...
pa zavisi od situacije,ali znala sam da preuzmem inicijativu i krenem prva u startovanje,ali onako suptilno da muskarac nije ni svestan  da je vec moj :D  andjeo  lol

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Koliko ste inicijativni kad vam se neko dopadne?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]