• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta po tvom mišljenju čini jednu osobu lepom?
Šta po tvom mišljenju čini jednu osobu lepom?






699
poruka na forumu
750 8679



post # 1 | 2020-02-12 , 6:44 PM

Da li vam je bitan fizicki izgled ili mozda harizma?
  ili nesto drugo..da vas cujem.. ;)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2020-02-12 , 6:53 PM

Ociiiii srce

Ebozovan osmeh i harizma stid

I dupence stid


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Emm



82
poruka na forumu
14 226



post # 3 | 2020-02-12 , 8:32 PM

Fizicki izgled je ono sto primjetis na prvu. Opet ljepota je relativna stvar,
Sto je meni lijepo nekom drugom mozda nije i obratno.
Medjutim bitnije su tu neke druge stvari. Htjele mi to sebi priznati ili ne mislim da nas nikad ne bi mogao zadrzati neki ljepotan koji se sam sebi svidja a pritom sem toga nema unutra skoro pa nista. :D
A vecina nas je vec uveliko i presla te neke lude godine ( da ne kazem matore smo ) :p pa su nas prosli oni tripovi bad guys i te gluposti.
Pogled, nacin na koji te gleda, kako ti se obraca, kad mislis da si najposebnije bice u vasioni bez nekog posebnog razloga..
Ono nesto, harizma, sto god. Karakter. Kad stoji cvrsto na zemlji.
Kad je prelezao sve one muske bolesti i nema potrebe da ti dokazuje kako je on jedini alfa muzijak :D sama ti to vec znas :D po ovom napisanom gore iznad.
I ono nesto vise i jos i jos i jos.
I nikad da ne prestanes pisat. Svaki dan imas da dodas nesto novo, lijepo a opet nedovoljno.
Mozda sam i skrenula sa teme al ne zamjerite.
Ljepota je mnogo vise od fizickog izgleda. Sad da ne pisem dusa je najbitnija boga vam, vec svi znamo da je to stari ofucan klise.
Ono sto htjedoh rec, pravi muskarac je uvijek ljepsi od tamo nekog ljepotana il kako je to danas popularno, ebaca da prostite. ;)

Ko razume shvatice. :)


Ljubav je čišćenje nekim. Ljubav je nečiji miris, sav izatkan po nama. Tetoviranje maštom. "






Srbija
6
poruka na forumu
28 156



post # 4 | 2020-02-12 , 11:49 PM

Iz perspektive i životnog iskustva matorca mogu slobodno da kažem da lepota sama po sebi ne znači ništa,lepo je to Emm obrazložila...naročito u ovoj eri plastike i (a)steroida koji se masovno koriste...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2020-02-13 , 0:07 AM

Quote Natasha77 ()
Da li vam je bitan fizicki izgled ili mozda harizma?
Mora da lici na nesto :p  ,ne mora da bude ekstra ljep ,al mora imati ono nesto ,osmijeh svakako  :D

da bude svoj,prirodan, ne tamo neki ljepotan sto sad cupa sebi obrve :p da bude musko bre da se zna 
nacin ponasanja,da je opusten ,zna da se sali ,da prihvati salu , da bude svoj jednstavno a ne da glumi nesto ,nekog ,te takzvane "face" me nikad privlacile nisu ...
AKO se sjetim jos ceka ,sad mi mozak ne funkcionise kako treba :D lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








699
poruka na forumu
750 8679



post # 6 | 2020-02-13 , 2:19 PM

Licno mislim da je lepota u oku posmatraca. Kao sto kaze Emm, ono sto je meni lepo ne znaci da je i nekom drugom,ali na prvu me uvek privuce pogled i osmeh, zatim karakter,harizma i stav.
Lepo lice mi nikad nije bilo interesantno,jer su takvi ljudi uglavnom zaljubljeni u sebe,a i srela sam mnogo " ruznih" iza tog lepog lica.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2020-02-14 , 0:18 AM

Treba da bude onakav muškarac koji vas 100 % ispunjava, da ne osećate potrebu da tražite "dopunu" sa strane :D Na dopunu mislim bilo šta što je seksualno, duhovno, fizički - ono što nemate kod partnera ili partnerke.

Znači, balans u svemu.. Da bude dovoljno mudar da bude zna kada je preterao, ali da bude dovoljno muško , da zna kako sa vama. 

Da vas voli takvu kakva jeste, da ne pokušava da vas promeni, kao ni vi njega (jer onda to niste vi koji ste se zavoleli zbog nečeg samo vama znanog), ali da opet uspete da nadjete balans i neke stvari prilagodite jedno kod drugog, ako osetite da je to moguće i u cilju veće sreće.


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  ARAR

nebitno
18
poruka na forumu
3 60



post # 8 | 2020-04-20 , 5:06 PM

Po meni prije svega ponašanje te osobe,samim tim njegov/njeg karakter i shvaatanje.Izgled nije važan toliko,ne mogu sada govoriti da nije uopšte bitan,bitno je da postoji ta neka privlačnost,hemija,tako da izgled je  i bitan,ali nije presudan,jer i  po meni sasvim obična djevojka može biiti mnogo privlačnija i poželjnija od neke "napucane" djevojke,ako ima u sebi tu ljepotu koja prosto isijava iz nje,prijatnost tokom pričanja,da ne osjetiš neku napetost i neugodnost,osmijeh i ljepotu govora,kao što sam rekao već,ponašanje i konkretno ophođenje prema nekome me najviše može i privući,ali i odbiti. I na kraju bih dodao to da po meni ljepotu žene čini i skrušenost,stid i umjerenost,da se jednostavno osjeti da je žensko,što naravno ne podrazumijevam pod time da samo šuti i sluša da me neko ne shvati pogrešno,nego jednostavno da je umjerena u svemu,a što se tiče muškaraca ne bih o tome pretjerano,samo da je bitan opet karakter i stav,ženski dio  je gore uglavnom to objasio  da


nebitno








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2020-10-17 , 0:10 AM

Kao prvo svidi mi se izgled a onda upoznajem karakter i zakljucim dal je takav kako izgleda❤️










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 10 | 2020-11-06 , 9:34 PM

Izgled je naravno prvo sto se primeti i ne mora biti sad da se padne sa nogu dovoljno je osmeh oci kosa neki sklad valjda ..... ali mnogo je stvari koje cine lepim ponasanje karakter dobrota mada je lepo ipak stvar shvatanja svakog od nas i svi to gledaju drugacije ......


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2021-09-23 , 9:51 AM

Fizicki izgled je ono sto me prvo privuce a poslije sledi karakter i ponasanje.




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Šta po tvom mišljenju čini jednu osobu lepom?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]