• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Brak zbog papira.
Brak zbog papira.






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 31 | 2014-07-30 , 0:31 AM

to ti je isto kao ugovor za net :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








379
poruka na forumu
207 1209



post # 32 | 2014-07-30 , 1:48 AM

Ako bi sada odgovorila na ovo znali bi previse o meni a necu to.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 33 | 2017-01-16 , 1:10 AM

Goni to od mene! :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 34 | 2017-01-21 , 4:32 PM

NISAM Tako jeftin.... :p


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 35 | 2018-06-29 , 10:55 AM

Quote LaMistress ()
ali narode to nije vrsta braka iz ljubavi to je vise poslovni ugovor zasto ne i zasto ne pomoci nekome ako ce mu biti bolje tj obema stranama,ne razumijem.....
hahah... kako me ovo slatko nasmija,,, al cuj dan se mnogi udaju/zene bas zbog toga ... da on/ona ide sto bi se reklo za bolje a nema ljubavi...misli on/ona da ce im bit bolje, da to sve zlato,pare ,vile audiji bmw :D lol ovo sma morala... osjecati bolje(mozda je nekima i to ljubav,a ne ona osoba pored koje su ..
Ja tako nesto nikad ne bih mogla, ne vidim sebe u tome, da se ja udam za nekog ,jer on ima "papir"  ma dzaba mu svaki taj papir kad on nece znati sta meni treba kad se ja ne osjecam dobro, kad on nece znati mene da nasmije .. a nisam takva osoba .. da mene mozes kupiti skupocjenim stavrima, ja volim sitnice... :) 

Ja ne znam kakva osoba moras da budes da uradis takvo nesto, gdje je nestala ta ljubav... danas je sve to nekako iz koristi.. 
ma svasta bih ja ovdje pisala ... al necu :D dosta od mene vise :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








417
poruka na forumu
137 1408



post # 36 | 2018-06-29 , 12:04 PM

Nisam siguran da imam odgovor na ovo pitanje ,ali da budem iskren deluje mi veoma primamljivo ... !!!


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Brak zbog papira.
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]