• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Rodjendansko slavlje
Rodjendansko slavlje






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-02-16 , 6:09 PM

Ciju cestitku ocekujete da dobijete prvu, ko vam uglavno prvi cestita
Da li volite da pravite velike zurke za rodjendan ili da izvedete drustvo na pice i tako te skromnije zabave?
Da li je istina da sa godinama rodjendani gube vrednost?
:)








335
poruka na forumu
29 72



post # 2 | 2012-03-30 , 11:38 PM

Nema pravila. Kad ko stigne. Nekada to budu osobe od kojih sam najmanje ocekivao da mi cestitaju rodjus. :)

Btw, I was born: 24.04.1988. :)


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








387
poruka na forumu
34 201



post # 3 | 2012-03-31 , 1:22 AM

prvi: moj muz,posto ceka dvanaest sati,tj. 00 h,a ujutru,moja deca...sta posle toga pozeleti?nista...
17.februar-ja sam zimsko dete


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-04-09 , 7:32 PM

Dok sam citala temu malo sam se rastuzila i setila se kako sam proslu g na moj rodjendan bila jako srecna
misao mi je izmamila osmeh na lice koji je u momentu nestao

Osoba sam koja je uvek slavila rodendan na veliko to znaci prvo u stanu zatim u kaficu dalje naravno sa drustvom

Kako godine izmicu te slave gube vrednost,gube onaj zar koji je bio tu pre par g
Milsim ipak je lepo obeleziti taj dan na bilo koji nacin a najvise volim kad me neko drag iznenadi pa makar to bila i sms porukuca :)







  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 5 | 2012-04-24 , 2:00 PM

muz prvi :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








290
poruka na forumu
90 409



post # 6 | 2012-07-13 , 3:26 PM

Lepo je obelezti taj dan sa osobama tebi drage ... nemora bit velika zurka da bi ti bio srecan bitno je da su ti tu ljudi do kojih ti je stalo... a posebno voljena osoba ...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-07-13 , 4:33 PM

Od muza.
On uvek prvi mi cestita rodjendan.
Pa onda caca. :)

Rodjendan ne slavim od svoje 15-e tako da mi i nema neki znacaj. I ne organizujem nikakve zurke. :)
Ne gube znacaj, jer rodjendan sam po sebi i nema neki logicki znacaj.
Vise je ironija jer slavi se sto je covek stariji, tj. slave svoju starost. :) Ali takav je svet naopako sve mora da bude :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








478
poruka na forumu
107 311



post # 8 | 2012-07-14 , 10:00 AM

Ja od rodjendana pa do rodjendana cekam samo..........rodjendaaan!

Ne volim bas rodjendane,odnosno svoj rodjendan jer me podsjeca samo na to da sam godinu starija i jos na nekoliko bezveznih stvari.Ne slavim ga jer ne vidim tu neki razlog za slavlje.
No lijepo je kad te se netko sjeti i cestita ti. da
Da se krenu ispunjavati stvari koje ti ljudi pozele na taj dan, e to bi bio dobar razlog za slavlje.
:)


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1641
poruka na forumu
171 425



post # 9 | 2012-07-14 , 3:48 PM

Dedi uvek suze krenu kad mu unuka i unuk cestitaju...sta ces








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2012-09-06 , 2:27 PM

Vec odavno ne slavim rodjendane... valjda kada dodju djeca (a moj je rodjendan u par dana izmedju njihovih) svoj se i zaboravi. Da mi nije muza da me podsjeti... ihhhhhh gdje bi bila???? Doduse, u zadnjih par godina svaki "slavim" u Dubrovniku, reklo bi se cool ;) ;)
Moram jos reci, da sam pored lijepog mjesta, ove godine imala i fantasticno iznenadjenje ove godine, hvala onome ko ne voli da mu se zahvaljuje ;) ;) :*


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-09-07 , 2:29 PM

Pa da cu proslaviti malo to je garant tako jer to je uskoro
A od kog ocekujem prvu cestitku pa znate sta uvek mi cestitaju oni prvi od kojih se najmanje nadam
tako da ce i ovu g tako biti ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2012-12-06 , 6:58 AM

Samo jedna osoba zelim da se bar na taj dan seti pod glupim izgovorom da cestita rodjendan i sa porukom na tu temu.
Ne slavim ga a imam osecaj da je taj dan moj i posvecena sam sebi.
U sustini rodjendani nemaju vrednost samo si za godinu dana stariji - podsecaju na prolaznost vremena.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1354
poruka na forumu
453 256



post # 13 | 2012-12-06 , 12:22 PM

Nikad ne slavim rodjendane, izvedem drugarice na pice i to je to, i to cisto iz neke pristojnosti :) Ne ocekujem od nikog da mi cestita rodjendan
po meni je rodjendan dan kao i svaki drugi ;)


Poruku je menjao/la djawolica87 - Cetvrtak, 2012-12-06, 12:23 PM


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








70
poruka na forumu
60 407



post # 14 | 2013-09-28 , 2:20 PM

nikad ista osoba, ma od kad su dosla dijeca vise i ne slavim ali lijepo je kad te se neko sijeti ;)








58
poruka na forumu
7 39



post # 15 | 2014-01-10 , 0:28 AM

Мрзим рођендане и нове године. Како смо дошли до тога да их славимо, не знам. kao


Мислим да сам видео муњамикса!


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Rodjendansko slavlje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]