Forum » Razonoda » Upoznavanje » Pravo ime znacenje
Pravo ime znacenje



  AiM



86
poruka na forumu
78 1059



post # 61 | 2013-08-05 , 6:41 AM

Moje pravo ime je Aleksandra.
Žensko ime izvedeno od imena Aleksandar i znači braniteljica ljudi, naroda. :D


Jedi šta god želiš i ako ti neko pokuša prigovoriti zbog tvoje težine, pojedi i njega.








54
poruka na forumu
2 19



post # 62 | 2013-09-23 , 8:02 PM

Jasna-svetla,sjajna,karakterna. xd


So what if you can see,the dark inside of me?








53
poruka na forumu
7 62



post # 63 | 2013-09-25 , 10:03 PM

Pravo ime mi je Bozidar,ne bih ga menjao :) a znacenje je vise nego jasno ;)








60
poruka na forumu
9 104



post # 64 | 2013-10-31 , 11:10 PM

Zovem se Vladimir.Vladimir je srpsko hriscanko nasledje.Potice iz slovenskih jezika i izvornog je znacenja "poznat vladar".Koji je na celu,predvodnik.


Death is not the end,
Death can never be the end.
Death is a road,
Life is the traveller,
The Soul is the Guide.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 65 | 2014-02-03 , 1:50 PM

Quote LoveDamon ()
Koje je vase pravo ime?
Napisite neku zanimljivost o svom imenu:
-Kako ste dobili ovo ime?
-Da li biste menjali ime?
-Da li vase ime ima neko posebno znacenje, da li u prevodu sa nekog jezika nestoo znacii, da li je uspomena na nekoga...?
-Poreklo (Srpsko, Rusko...)


Maja
Ime Maja potječe iz grčke i rimske mitologije. U grčkoj mitologiji Maja je najstarija od 7 plejada (kćerka titana Atlasa). U rimskoj mitologiji Maja je božica rasta i plodnosti. Ovo je relativno često žensko ime na našim prostorima.

Ime sam dobila doduse po jednoj slikovnici koju su mami uvalili u bolnici jer nisu imali dnevne stampe da je zanimaju necim lol ali zadovoljna sem jer ono bolje Maja nego Zorica, kako je htela Baka da me nazove lol

Maja je srpsko ime i ne bih ga menjala , lagano je za izgovor, lepo ,zensko i kratko :) A i nekako sam se navikla da mi pristaje nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








186
poruka na forumu
321 1340



post # 66 | 2014-03-20 , 5:53 PM

Jana je žensko ime nastalo od grčke riječi ioannikios što znači nosliac svete blagodati. stid


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Pravo ime znacenje
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]