• Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste spremni da se promenite?
Da li ste spremni da se promenite?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-02-18 , 6:16 AM

Da li ste spremni da se promenite zbog nekoga(ma o kome da je rec, prijatelj, voljena osoba, porodica...), da li ste pokusali nekad nekoga da promenite? Svedoci smo da veliki broj mladih ljudi gube svoj identitet, kako bi bili prihvaceni u drustvu.

Ja licno, ne zelim da se menjam ni zbog koga, vec iskljucivo zbog sebe. Vremenom sam naucila da kontrolisem neke svoje osobine koje su mi samo stetile. Ali sam to uradila iskljucivo zbog sebe. Ako se nekome dopadam, to ce biti zbog onoga sto ja jesam. Nikad nisam nikog pokusala da promenim, ljude prihvatam takve kakvi jesu, prilagodjavam im se i od njih ocekujem da se meni prilagode koliko je u njihovoj mogucnosti. Komrpomis je najbolje resenje. :) E sad s druge strane verujem da smo se svi mi NESVESNO promenili zbog neke osobe, prilika u drustvu, vremena u kome zivimo. Sta vi mislite o tome?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-02-18 , 10:21 AM

Da li sam spremna?
Iskreno svi se mi promenimo a da i ne primetimo zbog negoga ili necega.
Zbog voljene osobe ili onih koji su nam jako dragi promenimo nama sitnice a njima velika dela na sebi.

Cenim osobe onakve kakve jesu ,neke manje neke vise,a ako se radi o osobi
koju volim koja mi u zivotu mnogo znaci, tad cu pratiti vremenom sta mu smeta i pokusati izmeniti.
Samo je jedan problem kod mene, sto god mi to nesto vise neko nabija na nos i ocekuje vidlljivu promenu ja to manje cinim.

Naucila sam jos nesto, a to je da kad neko nije zadovoljan osobom on ce non stop traziti da menja to i to a na kraju veze ce puci, jer mu nikad nije dosta, jer to nije ta osoba koju on ili ona zele, vec sasvim druga.

Ja licno upoznam osobu i na prvi pogled svidi mi se karakterom i ne trazim da se menja kod mene je jedino problem ako je veza u pitanju
moja ljubomora koju ponekad nemogu kontrolisati pa iz mene sve izbije tad znam da osoba koja je samnom pokusava da se promeni da me to ne vredja da ne osecam ljubomoru ali ako je on rodjen takav i uziva u tom on ce uvek takav ostati .Niti ja niti bilo ko to ne moze promeniti a ja ako ne podnosim moram odustati :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-02-18 , 11:51 AM

Takav sam kakav sam malo se koregujem smirim se ali brzo se i apdejtujem ko kameleon skim si takav si sve dolazi od kako se zasluzi. Uvek svoj. :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-03-24 , 10:57 PM

Kad razmislim malo u biti ne menjam se ja kao person niti menjam moju narav jer ju promeniti nemogu
Jednostavno se promenim onda kad se to od mene ne ocekuje ali kad znam da se od mene ocekuje neka promena imam osecaj ja gresim non stop
Spremna sam se promeniti naravno ali to moze biti saMo neka mala sitnica jer smatram ako me zavoleo ovakvu kakva sam takvu treba i dalje da voli.










1641
poruka na forumu
171 425



post # 5 | 2012-03-24 , 11:43 PM

Menjam se dobih prve sede :)








387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2012-03-25 , 0:49 AM

mozda samo malo... :D
a moju bolju polovinu samo usmerila na pravilne puteve ;)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 7 | 2012-03-25 , 10:36 AM

Da ali zašto zbunjen


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-03-29 , 6:43 PM

Spremna sam uvek da budem ovakva kakva jesam. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 9 | 2012-03-29 , 6:53 PM

Isuvise se volim da bih se menjao zbog nekog. Ako cu se nekome dopasti, neka to bude zbog mene, bas ovakvog kakav jesam, u suprotnom fuck off! zvizdi

You want me, you love me, you hate me... I don't care! Samo svoj! B)


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 10 | 2012-04-25 , 1:30 PM

onakva sam kakva sam i ljudi me prihvataju takvu nemam se potrebe menjati ni nabolje ni nagore,a drugu polovinu sam promenila u nekim stvarima nabolje al to su sitnice jel mi on odgovara u potpunosti takav kakav je da nije tako nebi ni bila snjim toliko dugo zajedno da ;) :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








478
poruka na forumu
107 311



post # 11 | 2012-04-30 , 6:53 PM

Ne mjenjam se, kakva jesam jesam.Kome se ne svidja neka produzi.
Ne pokusavam mjenjati ljude, ali volim im davati savjete, a oni neka rade s njima sta zele. :D


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1641
poruka na forumu
171 425



post # 12 | 2012-04-30 , 7:06 PM






  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 13 | 2012-06-06 , 1:47 PM

Ja sam zadrti, neukrotivi konj, ne moze me niko promeniti ukoliko ja to ne zelim!
Menjam se na bolje kad ja to pozelim! :*








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 14 | 2012-06-08 , 12:26 PM

boze sacuvaj ako to neko i pokusa ja postanem jos gora obozavam da se inatim :D i piskim uz vjetar :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








123
poruka na forumu
299 1417



post # 15 | 2012-06-08 , 2:20 PM

Menjam se samo ukoliko jedna osoba to od mene zatrazi.... naravno ta osoba sam JA, stoga posto JA to ne zahtevam nema ni promena.
Za meni drage osobe mogu da se kontrolisem, pristanem na kompromise i korigujem svoje ponasanje, al ono sto jesam ipak ne zelim da promenim. ;)


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste spremni da se promenite?
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]