• Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste spremni da se promenite?
Da li ste spremni da se promenite?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 91 | 2016-08-07 , 9:58 PM

Pa kao ono uveravam sebe da sam se promenila. Ali ne mogu.
Kazu mi trebam da se uozbiljim, ne mogu. Kazu mi treba da odrastem, ne mogu.
Kazu mi da treba da prestanem da verujem u idealno, i da treba da prestanem da verujem
slepo ljudima, ne mogu. Uvek poklonim sve sto mogu da poklonim i uvek me zeznu, ali ja nikako
da se naucim i opet verujem sledeci put iako kazem da cu se promeniti.
Tako da mislim da covek ne moze da se promeni. To je podlozno samo ranijim godinama dok se covek jos vaspitava i dok formira svoje misljenje.
Kasnije kad se formira kao covek, ne mozete vi vaspitati nikoga da razmislja drugacije od onog cega je naucen :)
Ako je los, on ce biti los makoliko se trudio da postane dobar, jer uvek ce postojati ono nesto sto je naucio da tako treba da bude bez obzira sta god neko drugi mislio.

Isto tako ako je neko previse dobar ne mozete ga nauciti ni da mrzi, ni da se svadja ni da ne veruje u dobro u ljudima nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 92 | 2016-09-28 , 7:37 AM

Pa ja sam se promenula :)
Ali ne jer je bilo ko ocekivao od mene ... ne .. to sam za sebe ucinila.
Bilo je tesko i jos uvek traje ali na kraju ce se isplatiti ulozeni trud, teski dani, nesanice, suze.










699
poruka na forumu
750 8679



post # 93 | 2018-11-04 , 11:24 PM

Godinama sam se menjala..nekad zato sto sam htela,nekad zato sto je zivot to ocekivao od mene sa svim iskusenjima koje je postavio na mom putu..i tako je postala ova Natasa... :p  ;)








718
poruka na forumu
55 286



post # 94 | 2019-01-09 , 2:11 PM

menam se, sve se menja sem kamenja, mada i ono je podlozno promenama, svaka situacija u kojoj se nadjemo, svaka dusa koja zakoraci u nas zivot, svako novi dan, uvek se promenimo, u kom pravcu i koliko je diskutabilno ali uvek se i svi menjamo


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste spremni da se promenite?
  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]