Forum » Razonoda » Upoznavanje » Sebe volim najvise!!!
Sebe volim najvise!!!






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-04-13 , 2:56 AM

Da li ste i vi takvi, prvo mislite na sebe pa tek onda na druge??? :)

Added (2012-04-13, 1:56 AM)
---------------------------------------------
Sebe poštujem a druge volim, jer samozaljubljenost i nije bas pozeljna u danasnje vreme.
Sigurna sam u sebe i znam koliko vredim ali nikada necu staviti sebe na prvo mesto. :) :) :) :*



Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-04-13 , 3:18 AM

Ja uvek polazim prvo od sebe same.
Ako ne ugodim sebi necu ni drugima.
Ako meni nije lepo, nece biti ni drugima.

A da li sam sebi na prvom mestu jesam.
I uvek ce tako biti. Jer imam jedan zivot. Jednu sansu da budem ovo sto jesam.
Desi se da izgubim konce zivota svog iz ruku, kao sto je bilo pre par dana pa zaboravim na sebe, ali ipak je to bila stresna situacija. Ali brzo se saberem, i idemo dalje.


Poruku je menjao/la Leksi - Nedelja, 2012-04-15, 6:46 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 3 | 2012-04-14 , 11:48 PM

Quote (Leksi)
a uvek polazim prvo od sebe same.
Ako ne ugodim sebi necu ni drugima.
Ako meni nije lepo, nece biti ni drugaima.

A da li sam sebi na prvom mestu jesam.


Kao da su moje reci Leksi :)
U zivotu sam do sad naucila da ukoliko sebe ne cenim niko me nece ceniti
ukoliko sam srecna tu srecu mogu preneti na druge stoga da odgovor je da sebe volim najvise





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-04-15 , 5:27 PM

Nisam takav ja volim svijuh Nikog najviše osim boga


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








478
poruka na forumu
107 311



post # 5 | 2012-04-15 , 6:26 PM

Ne. Ne volim sebe najvise i nisam si na prvom mjestu. Primjera imam mali milion ali necu o tome.
Nikad ne mislim samo na sebe i sto god napravila prvo promislim kako ce to utjecati na druge oko mene.
Ali da, postujem sebe, i ne dam da me vozaju kako kome pase i iskoristavaju to.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-04-15 , 7:18 PM

Quote (marija1984)
Da li ste i vi takvi, prvo mislite na sebe pa tek onda na druge??? :)

Sve zavisi na sta se misli. :)
Sto sam starija, sve vise gledam na sebe, jer su ljudi toliko sebicni, da ne umeju to da cene, vec vremenom pocnu da koriste.

Ranije nisam bila takva, uvek sam gledala drugom da udovoljim, a moje zelje nisu bile vazne, dok ljudi to nisu poceli da zloupotrebljavaju. Od tada, prvo razmislim dobro, sta je i koliko dobro po mene, pa tek onda ucinim. Naravno postoji par osoba u mom zivotu, koji ce uvek biti meni na prvom mestu, njima bih bez razmisljanja ucinila bilo sta, ne razmisljajuci hoce li imati posledica po mene.

Mislim da covek treba sebe da ceni, jer samo tada ce ga ceniti drugi.

A da volim sebe, volim :) mnogo :) pa ko jos sebe ne voli :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-04-16 , 11:39 AM

Kako god razmislim uvek vidim sebe poslije nekoga uvek je bilo tako da vise volim nekog drugog nego sebe
Uvek bi ucinila nekome pre nego sebi naravno ako mi je vazna osoba i volim ju bilo na koji nacin
Ne znaci to da sebe mrzim ili da sebe zaboravljam jednostavno nisam sebicna nisam neko ko gleda samo sebe ko zeli samo sebi dobro lepse se osecam kad pomognem nekome kad nekome ucinim uslugu a i na mene dodje red
Samo ja zbog sebe dosta propatim jer se sebe setim ponekad kasno .







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 8 | 2012-04-18 , 10:32 PM

Nikad brows


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 9 | 2012-04-19 , 12:40 PM

Quote (Dusomoja)
Kako god razmislim uvek vidim sebe poslije nekoga uvek je bilo tako d avise volim nekog drugog nego sebe
Uvek bi ucinila nekome pre nego sebi naravno ako mi je vazna osoba i volim ju bilo na koji nacin
Ne znaci to da sebe mrzim ili da sebe zaboravljam jednostavno nisam sebicna nisam neko ko gleda sao sebe ko zeli smao sebi dobro lepse se osecam kad pomognem nekome kad nekome ucinim uslugu a i na mene dodje red
Samo ja zbog sebe dosta propatim jer se sebe setim ponekad kasno .

I ja sam bila Dusomoja takva, medjutim kada se opeces u zivotu nekolko puta i razocaras shvatis kako si primoran da prvo mislis na sebe pa tek na druge. Ja sam htela zivot da dam za neke ljude dok me nisu razocarali, sad ne ocekujem ni od koga nista pa i ne mogu da se razocaram. Zivim svoj zivot, ne diram druge, ne diraju oni mene. Mislim uvek prvo na sebe, naravno uz postovanje drugih, znaci ne radim na stetu drugih ali isto tako ne dam na sebe. Uvek ja pa tek drugi. I ponovicu se :U zivotu sam do sad naucila da ukoliko sebe ne cenim niko me nece ceniti
ukoliko sam srecna tu srecu mogu preneti na druge








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-04-19 , 9:25 PM

:D :D Dobro cure razmislicu jos jednom mozda s eipak zavolim na neki nacin :p :* :*










1641
poruka na forumu
171 425



post # 11 | 2012-04-19 , 11:08 PM

To ide sa godinama ,prvo si ti i samo ti ,posle dodju deca pa sve za njih onda kao kruna dodju unucici e ondati vise sem njih nista nije vazno :)








387
poruka na forumu
34 201



post # 12 | 2012-04-19 , 11:29 PM

da,dok nisam dobila prvo jednog andjela,pa drugog.sad su oni na pijedestalu i nista nije vaznije od njih. :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








1641
poruka na forumu
171 425



post # 13 | 2012-04-19 , 11:50 PM

Quote (tatjana73)
da,dok nisam dobila prvo jednog andjela,pa drugog.sad su oni na pijedestalu i nista nije vaznije od njih.

Sve za njih :)





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 14 | 2012-04-24 , 1:41 PM

naravno da ne, na prvom mestu je moj sin, pa onda svi ostali :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








290
poruka na forumu
90 409



post # 15 | 2012-07-13 , 3:33 PM

Nikad nisam vise voleo sebe nego drugog... mislim da je malo sebicno misliti samo na sebe ... postoje ljudi u mom zivotu za koje bi sve uradio ... a posebno jedna osoba za koju bi i zivot dao samo da je ona dobro...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Sebe volim najvise!!!
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]