• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Legalizacija marihuane ???
Legalizacija marihuane ???






640
poruka na forumu
67 157



post # 31 | 2013-05-21 , 3:38 PM

Ne volem droge, duvan, alkohol, opijate bilo kakve vrste (sem ljubavi) i ako se nekada legalizuje diminjanje u ovoj našoj veseloj državici, boriću se za legalizovanje ubistva pušača od strane nepušača, metodom horizontalnog hica u pluća (čitaj grudi) iz potkraćenog karabina - nek se i on malo bori za kiseonik!
Zdravlje je u sportu, radnim navikama, savjesnom ponašanju, znanju, ljubavi i porodici, a ne u dimu i iluziji!










75
poruka na forumu
18 183



post # 32 | 2013-05-21 , 4:01 PM

kolko li su neki ograniceni lele
koji vam je bre!? ko voli nek izvoli... volim bogu fala,vec dugi niz godina se volimo naravno NISAM NAVUCEN!!! nikad hemije necu probati cak i alkohol izbjegavam kad god mogu... sad ce neki kenjati sto se podrazumjeva "tako svi kazu da nisu navuceni,otkud znas da neces" znam da nisam navucen zato sto mogu reci NE i hemija me ne privlaci mislim da je to nesto najgroznije sto moze postojati... samo ono sto je od boga vazi :D

e sad zbog par grama pojedinac bude zatvoren,redovno maltretiran i tretiran kao neki teski narkoman od strane zakona,kaznjavan + uz to sve "osramocen,kompromitovan" u drustvu a seljacina ogranicenih ima koji ce da pricaju i pricaju,neki popreki pogledi... izgubite neka prava,ugled... ko ce zaposliti nekoga ko je pao zbog droge (govorim o gandzi)..
ALI aj oke,ilegalno neka bude....
gospodo...
STA SA ONIMA KOJI POKRADOSE I GACE CE VAM JOS MALO UKRASTI?!
zbog kojih drzava propada!? koji sjebu firme i preduzeca pa gomile ostaju bez posla!?
zasto moj stari ne dobija platu kakvu bi trebalo da dobije a i kad dobije ne dobije ni pola od one koja mu je data!? a covjek je obrazovan,mucio se da zavrsi nesto i da postigne nesto...
Sta sa ubicama!?
Zasto je oruzije LEGALNO a jedna biljka ilegalna?
ko ce da odgovara sto su moji izgubili sve sto imaju u ratu?? a gubile su i vase porodice..

ima jos pitanja neda mi se kucati,nanerviran sam previse,a postavio bih i neke linkove al previse su zasnovani na raznim osnovama kako politickim tako i vjerskim sto bi mozda uvredilo neke meni drage osobe odavde,a i bilo bi previse offtopic ( a i ovako je)...

e od pametnjakovica koji su ucestvovali u raspravi i tvrdili da ne treba legalizovati ocekujem odgovore na ta gore pitanja i da kazu sad kolko je lose zapaliti dzoint naspram da se lik dofati puske i pobije nekoliko porodica za redom (oruzije legalno hah),zasto se miskovic brani sa slobode a i dok je bio u zatvoru gotivio se ko da je na slobodi (a drzavu je opeljesio samo tako)... za sad toliko...
eto naucnici,doktori sa strucnim izrazima objasnite!? :)










53
poruka na forumu
40 264



post # 33 | 2013-06-01 , 8:56 PM

JahRastafarI93, auuuu bre al si ti iznerviran...opusti se malo,pa mora brate nesto i da se ,,valja"u ovoj drzavi da bi se prezivelo a jos i to da legalizuju haha salim se ja malo ;)








1203
poruka na forumu
58 815



post # 34 | 2013-06-01 , 9:07 PM

Protiv....kako coveku moze da bude najbitniji ono sto mu unistava zivot :)








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 35 | 2013-06-01 , 9:22 PM

Quote (Avenger)
Protiv....kako coveku moze da bude najbitniji ono sto mu unistava zivot

da


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Legalizacija marihuane ???
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]