• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Akapunktura
Akapunktura






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-11 , 9:28 PM

Zašto je akupunktura dobra?
Akupunktura leči širok spektar bolesti i stanja, a najefikasnija je u olakšavanju glavobolja i bolova u leđima. Ipak, to nisu jedine njene pozitivne strane.


1. Potpuno je prirodna

Ako niste pristalica uzimanja lekova za svaku sitnicu, sigurno ćete biti zadovoljni akupunkturom, jer je potpuno prirodna.

2. Pomaže vaš imuni sistem

Mnogo istraživanja dokazalo je da je akupunktura dobra za imunitet, što znači da ćete uz pomoć iglica moći da proizvodite više belih krvnih zrnaca, boraca protiv infekcija.

3. Leči mnogo stanja

Akupunktura leči veoma mnogo zdravstvenih problema. Ublažava bolove, pomaže u odvikavanju od narkotika, olakšava simptome alergije, depresije i u nekim slučajevima čak i steriliteta. Takođe, olakšava pacijentima koji boluju od kancera nuspojave hemioterapije.

4. Brzo isceljuje

Mnogi stručnjaci za akupunkturu tvrde da zabadanjem iglica može doći do bržeg isceljivanja rana i povreda. Veruje se da je po sredi to što su ljudi posle tretmana obično opušteni i smireni, pa se telo bez stresa brže regeneriše.

5. Može rešiti više problema odjednom

Ako imate više zdravstvenih problema, akupunktura može pomoći svakom od njih. To je mnogo bolje, nego da uzimate lekove za svako stanje ponaosob.

Takođe, dobra stvar je što akupunktura neće izmeniti delovanje drugih lekova koje pijete.

6. Poboljšava opšte zdravlje

Dakle, akupunktura nema neželjene efekte, potpuno je prirodna, ne čini vas pospanim ili dezorijentisanim i čini da se posle tretmana osetite potpuno opušteno.

To je više nego dovoljno razloga da pribegnete akupunkturi i pronađete odličnu alternativu brojnim lekovima koji samo maskiraju zdravstveni problem koji imate.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-09-12 , 2:55 PM

Bila sam i zadovoljna sam :)
Resila me umora i depresije. :)
Isla bih opet, ali dugo se ceka ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-09-13 , 8:33 PM

Vec mesecima imam problema sa ledjima i obilazim sve zivo
Akapunktura ima vise vrsta prvu koju sam radila bila je 10 puta svaki 5-ti dan
bilo me strah ali u biti ne boli osim kad bode u dio gde zaista boli
te iglice su isle samo malo u kozu
Mogu samo reci da mi se to vreme i nesvestilo i d ami je jedino u tome akapunktura pomogla
Taj tretman je kostao oko 600e i mogu reci meni nije bas pomoglo

Druga akapunktura je bila jednokratna jako bolna jer s eradilo sa iglama od 8cm
1 od 8cm druge 6cm
Sve 18--naest igala koje je zabadao na akapunkturna mesta bilo je jako bolno jer ih je zabadao duboko
mislila sam da ce mi srce od bola stati taj tretman se ne usudjujem vise raditi iako je rekao od jedne nema nista ali ne ne
ovako nesto sam radila kod jednog doktora koji dolazi iz slovenije za austriju
e sad pitanje je kakve su bile promene
da istina je na nekim mestima je bol poslije nestao ali zato je trebalo jaukati da cela zgrada cuje %) :D










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2012-09-14 , 4:10 PM

nebi mene to naceralo,ne,ne,jok ja pri ovoj pameti,samo tablete :D i to ne siljate :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Akapunktura
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]