• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Kovrdzava kosa (kako izaci na kraj sa njom?)
Kovrdzava kosa






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 1 | 2012-09-18 , 11:26 AM

evo ja imam jako kovrdzavu kosu i neznam vise sta da radim sa njom

moram da je perem svaki drugi dan jer se kovrdze spljoste

najbolja je bila SUN SILK krem za kovrdzavu kosu zelena,al ni tog vise nema kod nas

dajte vase iskustvo i savjete


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-09-18 , 11:29 AM

ja imam ravnu kosu... nemam tih problema... hvala Bogu i ne bih je dala ni za sta na svijetu lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2012-09-18 , 11:30 AM

devils_angel, zato kad sledeci put budes isla u Bec ima da mi doneses kremu


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-09-18 , 11:36 AM

Boyana82, to se zove ne lipsi magarce do zelene trave :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








63
poruka na forumu
10 58



post # 5 | 2012-09-18 , 11:58 AM

I kod mene je prirodno kovrdzava kosa , samo što je ja ''ubijam'' peglajući i fenirajući ...ali jedno vrijeme dok sam furala taj fazon kovrdzave kose , imala sam ritual , da operem kosu kamilicom , da stavljam balzam za kosu ''nivea'' , tako su mi zadržavale svoj prirodni oblik bar 3 dana :D :p :D :D


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2012-09-18 , 1:11 PM

Adrijana_, ja caj ne kuvm ni kad sam bolesna a tek za kosu :)

ma neda mi se stalno fenirati i peglati jos sad dolazi vlazno vrijeme %) %) %) %)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-09-18 , 1:55 PM

Boki znas i sama da sam i ja prirodno kovrdzava, ali iskreno koliko dugo se peglam i feniram, zaboravila sam kako to izgleda :)

Ja stavljam neku kremu za kosu i mleko za telo, tada mi bude najlepsa, e da i malo decijeg Dzonsonovog ulja. Kako kad :)

Takodje sto znam, jeste da kovrdze budu mnogo lepe kada stavis pivo na kosu, par puta sam to radila.

Ali zeleni Sunsilk je bez konkurencije, tada mi je bila najlepsa kosa. steta, nema ga ni kod nas u prodaji :(


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-09-18 , 2:00 PM

Morena, idemo u evropu u soping ima u Sparu


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2012-09-18 , 2:16 PM

Quote (Boyana82)
Morena, idemo u evropu u soping ima u Sparu


Nista onda zagarantovana avantura :D hihi


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








63
poruka na forumu
10 58



post # 10 | 2012-09-18 , 2:18 PM

Quote (Boyana82)
Adrijana_, ja caj ne kuvm ni kad sam bolesna a tek za kosu

ma neda mi se stalno fenirati i peglati jos sad dolazi vlazno vrijeme



Pa bona ako je za kosu nista ne treba da bude mrsko .. pogotovo za sebe haha :D Mwahh :*


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








81
poruka na forumu
51 222



post # 11 | 2013-01-09 , 0:14 AM

Mrzim frckavu kosu %)
Imam ravnu i nemam nikakvih problema sa njom :D


Medju ljudima budi covjek,
medju psima budi vuk!








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 12 | 2013-01-09 , 2:42 PM

Lepo je imati kovrdzavu kosu :) Lokne nikad ne rascesljavajte,vec je oblikujte prstima ima dosta lepih krema i gelova za kovrdzavu kosu i ume da lepo izgleda :)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 13 | 2013-01-11 , 1:55 PM

Difuzerom i sa malo pene oblikujete lokne i imate prelepu frizuru juhu .
Ako peglate kosu ne valja cesto jer se brzo krajevi istanje i procvetaju i to zbog peglanja.
Inace kome treba ravna kosa za neko duze vreme prvo treba da se fenira a onda da pegla kosu da bi duze ostala ravna,samo kod sitnih dlacica napred i siski ne sme da se mnogo puta prelazi da se ne razlete i ne izgledaju kao maslacak.
Lokne su idealne za opustene pundjice,kikice kada necete da ispravljate a nesto bi da promenite.
Ono sto mene zanima je zasto se peglate kada je lokne bozanstveno videti?
I zasto npr. devojke koje imaju sitne lokne u obliku federa tvrde da izgledaju kao ovcice?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 14 | 2013-01-11 , 3:03 PM

(Korisnica)
I zasto npr. devojke koje imaju sitne lokne u obliku federa tvrde da izgledaju kao ovcice?


i to federaste ovcice :D

ko da imam kisobran na glavi :D

sa uljem bude fina ali onda posto je plava potamni kao da je mokra i cemu sav moj trud oko izbjeljivanja %) %) %) %) %)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 15 | 2013-01-11 , 4:50 PM

Ma bre samo masinicu u ruke i sve se sredi..na nulu :p




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Kovrdzava kosa (kako izaci na kraj sa njom?)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]