• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Zbog koga zene gladuju?
Zbog koga zene gladuju?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-09-20 , 2:06 PM

Vjerovali ili ne, istrazivanja su pokazala da svaka zena u prosjeku tokom zivota cak 17 godina pokusava smrsaviti!!!! Zbog koga zene gladuju???? Da li zbog sebe ili muskaraca???


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-09-20 , 2:07 PM

ja zbog onih minica sto mame ahahahahahahahahhaha


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








592
poruka na forumu
518 8144



post # 3 | 2012-09-20 , 2:08 PM

nemam pojma xd xd


http://prntscr.com/ioauvr








1354
poruka na forumu
453 256



post # 4 | 2012-09-20 , 2:08 PM

msl da vecina zena tezi savrsenstvu i ima neki svoj klik zbog kojeg cak i kada je savrsena ona i dalje ubedjuje sebe da je potrebno jos, iz tog razloga i dolazi do silnih dijeta i opsteg haosa moram smrsati :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-09-20 , 2:11 PM

Quote (devils_angel)
Da li zbog sebe ili muskaraca???

%) %) %) Nije mi jasno zasto bi neka zena gladovala radi njega!
Ko je on KO
Ma ja sam jedna od tih sto celi svoj zivot po malo gladuje ali ne radi nekog NJega nego radi sebe
svaka koja gladuje zna sta znaci i glavobolja i vrtoglavica ili nesanica.
Ako onda radi sebe a zasto pa to je jednostavno :)

Zasto je to tako pa mislim d anas je vecina sklona debljanju pa zato a malo koja d amoze reci ma svedno mi je kako izgledam
svaka ako imalo smaopouzdana zena ce to uspeti da odrzi liniju a ne mora bas ni da gladuje uvek :D msl jendom u mesecu moze se torta ili palacinke










782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2012-09-20 , 2:12 PM

To zvuci kao ja.........stalno gladna i uvek na nekoj dijeti lele

Svaki put sa istim razlogom: zbog sebe........zbog onog osecaja kad udjem u butik i kupim, recimo, hlace a da ne pitam :"a jel imate veci broj? a, ne prave tako veliki..dobro hvala..."!
Dobro, mozda malo i preterujem ali tesko je nositi kilograme i izbegavati ogledalo.
Recimo, sada napokon imam kilazu koju sam zelela i osecam se, ne samo mrsavije i zgodnije, nego mi je i samopouzdanje znatno poraslo...
Uvukla sam se u 28-icu...........hahahah
I uvek i samo zbog sebe... :)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 7 | 2012-09-20 , 2:14 PM

ja licno mislim da zene gladuju da bi se "uklopile" u "standarde" koje diktiraju okruzenje i vrijeme. :)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-20 , 2:37 PM

Quote (devils_angel)
ja licno mislim da zene gladuju da bi se "uklopile" u "standarde" koje diktiraju okruzenje i vrijeme.

Hm neznam sta bi na to rekla ima tu istine samo ja se prvo uklapam sa sobom i svojom gardarobom i brojem koji zelim da nosim pa onda sa ostalim
Nema zene koja ne voli da je mrsavijai da sve moze obuci nema je znaci mozemo s elagati ali sve patimo od tog da mi je smrsati :D

Oduvek je moj broj bio 36 na visinu od 175cm e kad bi se udebljala 3-4kg tad bi bolje 38 pasalo
pa bi onda gladovala
ma ja mogu samo reci mi zene imamo konplekse nista drugo mada ima i muskih takvih vidim po svom bratu
ako je danas jeo cokoladu nece jesti beli kruh ni testeninu u toku dana










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-09-20 , 2:52 PM

Quote (Dusomoja)
jendom u mesecu moze se torta ili palacinke

cuj jednom u mjesecu???? ako nije makar jednom sedmicno, ne broji se :D

ja sam ponosna na svoj 30/34 s obzirom na dvije trudnoce, godine i to sto svaki dan "omaknem" nesto slatko :D

Quote (elllena70)
Uvukla sam se u 28-icu...........hahahah

cestitam :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 10 | 2012-09-20 , 3:30 PM

devils_angel, slazem se mada ja slatko moram svaki dan makar cokoladicu i zadovoljna sam kilazom da ;)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 11 | 2012-09-20 , 3:31 PM

ja nemam tih problema :) ...


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 12 | 2012-09-20 , 3:41 PM

Dusomoja, kako neces biti gladna kad samo paprike jedes de malo i kupusa ahahahahahahahahah

ja nosim 28

samo lupam da cu na dijetu,i cjeli dan gladujem po noci cuvam frizideer :D

sva sreca pa su mi geni dobri,koliko jedem zaebala bi i luisa :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








478
poruka na forumu
107 311



post # 13 | 2012-09-20 , 11:24 PM

Zene gladuju zbog drugih zena.
Sve je dobro i zadovoljne su sobom dok ne sretnu neku zenu koja nema problema sa kilazom, onda zele i one tako izgledati pa krenu gladovati.
Da gladuju radi sebe nebi se ni dovele u stanje u kojem treba gladovati,
pazile bi na prehrahranu i hranile se zdravo pa nebi ni imale problema s kilazom.

Nemojte me sad gadjati ciglama. :D


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 14 | 2012-09-20 , 11:40 PM

Quote (Fizica)
Zene gladuju zbog drugih zena.

Hihi ja se slazem :) recimo da gladuju iz razloga kad vide drugu zenu, jos ako se partner okrene za takvom zenom, e kud ces vece motivacije.

Ja srecom nikad nisam bila na dijeti, ne pazim sta jedem, ne biram vreme kad cu jesti, sve mogu, samo gladna ne smem biti :)
Majka priroda mi je dala bar to da ne moram da se lisavam hrane.
Na svoju visinu od preko 170, nikad nisam presla 60kg, vrtim se tu oko 55 :) kila gore, kila dole, ne primeti se.
Zadovoljna sam.
E sad radim vezbice ne bih li se resila malih slaufica na stomaku, ali sve je to zanemarljivo.
Mada licno ne osecam se prijatno kad predjem nekih 57 kg, sama sebi sam nekako teska, valjda nisam navikla i tacno mi zna smetati. Ne znam kako bi opisala to. Nije to puno, samo kila dve gore, ali zna smetati.

Mada recimo ima onih ljudi koji kad te sretnu posle duzeg perioda, redovno imaju komentar tipa: Joooooj, sto si se ugojila, joj sto si smrsala i onda nesvesno nekome nabiju kompleks. E takvih se jezim, sta koga briga jesam se ja ugojila ili smrsala.
Jos kad mi se iscudjavaju, a one prve imaju problema sa viskom kilograma..uf. %) %) %) %)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-09-20 , 11:45 PM

Quote (Boyana82)
ja nosim 28

kakve vi to brojeve imate pa 28 je ovdje onaj za decu od 12g :D
pst jedem i kupus ne spominji muke moje :D
Quote (devils_angel)
cuj jednom u mjesecu???? ako nije makar jednom sedmicno, ne broji se

Jbg nismo sve iste navika je tako al dobor je




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Zbog koga zene gladuju?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]