• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Zbog koga zene gladuju?
Zbog koga zene gladuju?






97
poruka na forumu
58 0



post # 16 | 2012-09-20 , 11:48 PM

Zbog stomaka xd xd xd xd xd





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 17 | 2012-09-22 , 5:56 PM

Zene su lude!
Dokazano!

Da se njih vecina bavi sportom i normalno da se hrane da ne preteruju u nicemu imale bi savrsenu liniju.
Ali problem je sto standard diktira da je sto mrsavije to bolje.
E pa nije.
Ja izgledam kao zivi kostur. Nosim broj hlaca 27 a mogu da udjem i u manje.
Stomak nemam imam plocice. Koje su mi ruzne a nekome je to seksi.
Da nemam sisa i kose neko bi mislio da sam musko. Dobro je da sam na mamu pa sam sisata.

Ne znam zasto zene misle da gladovanjem se nesto postize, ustvari i postize, da se dobije neka bolest.
Bolje gladovati nego se aktivirati sto se sporta tice.

Ja sam na granici anoreksije, tj. moze se komotno reci da jesam anoreksicarka. Ali tudim se da se udebljam..
A sve su prilike i da hocu.

Nikada ne bih gladovala radi muskarca, niti radi druge zene. Jer smatram da neka moze izgleda vrh, a u glavi da joj je empty spase (prazan prostor), i dzabe joj gladovanje!


Poruku je menjao/la Leksi - Subota, 2012-09-22, 11:09 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








314
poruka na forumu
33 42



post # 18 | 2012-09-22 , 8:44 PM

Zbog sebe same, naravno! I samopouzdanja kojim ubijam brows2








409
poruka na forumu
50 74



post # 19 | 2012-09-22 , 10:03 PM

Svasta se danas istrazuje. Dijete...17 godina... klopa

Lijene guzice, tesko im se odvojiti od kompjuterske kante.
A sto bi dzaba provele koji sat u znoju ili u prirodi i drustvu, kada se moze drezdati i blejati u google-"blagodetima" i jos kako bi slika bila upotpunjena, tu je i koja tona slatkisa i druge svinjske hrane, cisto da vilica ne zablokira.
Prenemaganje i kukanje nad kletom debelom sudbinom je tipican recept za spravljenje jos veceg broja debelguza.
Pravi grijeh bi bio da zgodnu genetsku podlogu unistim neignorisanjem smecarske hrane i time podspjesujem gomilu "nekulturnog" smeca.
Iskljucivo radi zdravlja treba paziti sta i koliko jesti i onda nema potrebe za tim tzv. dijetama.
Covjek je rodjen za kretanje, a ne da "robuje" dijetama. Zato na trcanje gospodo.

Nije tesko biti umjeren u svemu.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 20 | 2012-09-22 , 11:54 PM

Hihi ja moram jednu sliku da postavim :) za sve cure koje zele skinuti koju kilu :)

Kupite ovakvu vagu :D


Fajlovi: 5254806.jpg (21.0 Kb)

♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Dorja



49
poruka na forumu
5 27



post # 21 | 2012-10-08 , 8:57 PM

gladuju zbog svoje gluposti...gladjuju jer ima je mrsko vezbati...jedu razne gluposti...a ne ono sto je zdravo i potrebno..ima mnogo njih i zbog muskaraca...ali nema potrebe...
ja npr ne gladujem ..jer se moze smrsati i na druge nacie i uz to zategnuti....licno bilo bi zbog sama sebe...jel volim prijatno da se osecam u svooj kozzi...








379
poruka na forumu
207 1209



post # 22 | 2013-05-26 , 9:41 PM

Quote (devils_angel)
Zbog koga zene gladuju???? Da li zbog sebe ili muskaraca???


Neznam sto ljudi sto cudi.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 23 | 2013-06-01 , 7:37 PM

Neznaju ni one same :)








53
poruka na forumu
40 264



post # 24 | 2013-06-01 , 9:26 PM

ja ne gladujem hvala Bogu nisam prozdrljiva a ni lenja ja jednostavno ne zelim biti punacka da ne kazem debela (iako moj muz vise voli da ljulja nego da zulja) ali ne samo zbog ne znam neke lepote vec postoje 101 razlog (PISEM U SVOJE IME JER ISTINA JE 100 LJUDI 100 CUDI) zasto je lepse videti zenu koja je popunjena na pravim mestima ,,kao ja hahaha"nego zenu koja je prepunjena na pogresnim mestima :p :D biti umeren u svemu e to je pravi recept za sve pa i za ovu temu








49
poruka na forumu
12 134



post # 25 | 2013-06-30 , 6:00 PM

Zbog malog mozga koji se ne razvija dovoljno! Pa,nema nista lepse nego da malo ljulja,majku mu! Kakva anoreksija,kakvi bakraci..Za mene je svinja kralj zivotinja dok ne budem probala lava! :)


Dzepna Venera!








110
poruka na forumu
340 2306



post # 26 | 2013-06-30 , 6:02 PM

Quote (Musava90)
Pa,nema nista lepse nego da malo ljulja,majku mu!


e vala bez tibice nista <3


Danas nije dan kad sam skrenuo sa puta,danas je samo dan kad mi se ne da vise pretvarati!!!








1203
poruka na forumu
58 815



post # 27 | 2013-06-30 , 6:37 PM

Zbog sebe %)


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Zbog koga zene gladuju?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]