• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Eh, taj shopping...
Eh, taj shopping...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-22 , 9:09 AM

Da li volite shopping?
Da li uzivate u njemu i isprobavate stvaricice po pola sata, ili kupujete nabrzaka?
S' kim idete u shopping?
Da li i vas partner ide sa vama?
Ako ide, da li samo klima glavom i prevrce ocima :D %) ili podjednako uziva u zajednickoj kupovini...?










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-09-22 , 10:07 AM

pa i nevolim bas to mi je mrze nego autopraona :)

na brzaka i samo ono sto mi se na prvi pogled svidi

sama

jooooooooooooooooook nebi ga puskom natjerala :D ja i njemu kupujem i nosim kuci da proba

jednom isao cupkao u mjestu i milila sam da ce mu se zamanta kolutajuci ocima :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-09-22 , 10:10 AM

Eh, taj shopping..........ja mrzim kupovinu, bilo cega. Kad moram u nabavku namirnica, mrak mi padne na oci i gledam da to zavrsim sto je pre moguce.
Garderobu kupujem na prvom mestu gde nadjem to sto trazim i uvek idem ciljano. Ne razgledam po buticima, ali ako se prodaje donji ves, napravicu izuzetak...
Tako da me niko i ne zove da idem s njim u kupovinu, niti bilo ko hoce da ide sa mnom... kazu da sam beznadezan slucaj po tom pitanju i sestra najcesce ode pa kupi i za mene... lele


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-22 , 5:39 PM

Radije bih kopala bastu pola sata nego razgledala po buticima.
Ne volim shoping.
Kada mi je nesto potrebno, odem nadjem i kupim.
To je meni gubljenje vremena.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








314
poruka na forumu
33 42



post # 5 | 2012-09-22 , 8:38 PM

Joj, ne da volim, nego sam luda za sopingom! Nemam granicu, kupujem i sta mi je potrebno i sta nije. Konstantno svakog meseca poklanjam garderobu i ponovo nemam mesta u garderoberu stid Obucu, takodje! Vise i ne brojim koliko pari imam! Tako preterujem i sa stvarima za malecku, ali je ona mamina fensi curica andjeo
Uzivam jednostavno, i uvek idem sama. Ne volim nicije sugestije i kraj.
Bukvalno trosim novac dok ga imam u novcaniku, pa se desi da danima budem b-u-k-v-a-l-n-o- bez dinara (kod sebe). I onda ne trosim i ne kupujem. :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-12-21 , 7:14 PM

Sad mi je muka od sopinga jer danima sam odlazila u prodavnice kupovala poklone gurala se kroz masu koja isto trazi sto i ja
mislim da cu biti mirna od kupovine jedno 3 meseca mi na pamet nece pasti da idem kupiti nesto osim ishrane










81
poruka na forumu
51 222



post # 7 | 2013-01-08 , 11:50 PM

Volim kupovati, hehe ali ne bas sad da provodim sate, otprilike znam sta hocu, to nadjem i eto :)


Medju ljudima budi covjek,
medju psima budi vuk!








478
poruka na forumu
107 311



post # 8 | 2013-01-13 , 11:00 PM

Ne volim kupovinu.
Ako slucajno naletim na nesto sto mi se svidi to tada i kupim a ove kupovine s namjerom (da si idem nesto kupiti) obicno prodju tako da se vratim doma bez iceg.
Znaci kada trazim ne nadjem a kada ne trazim onda nadjem ono sto mi se svidja.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








130
poruka na forumu
333 2852



post # 9 | 2013-04-23 , 11:21 AM

Eh, taj shopping.... Obozavam da idem, mislim a koja zena pa ne voli? Doduse ne femkam se nesto posebno, a jos kad vidim popust e tu moram da udjem i da kupim barem neku stvarcicu. To je jace od mene!


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








1
poruka na forumu
0 15



post # 10 | 2014-08-08 , 4:14 PM

:*


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Eh, taj shopping...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]