• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Otac Hrvat, majka Srpkinja, dijete - svjetska manekenska zvi
Otac Hrvat, majka Srpkinja, dijete - svjetska manekenska zvi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-22 , 9:22 AM



Hrvatska i Srbija osim mržnje proizvode i ljubav. I to kakvu! Zanimljivo je da su manekeni koji su u proteklih godinu dana - i u pozitivnom i u negativnom smislu - doslovno šokirali svijet (i to ne samo onaj modni) plodovi hrvatsko-srpske ljubavi. Mariji je otac Hrvat, a majka Srpkinja. Baš kao i Andreju! Totalna fora!

Maria Chloe Memišević, Šveđanka 'balkanskog' podrijetla, zahvaljujući reviji modne kuće Hermes i reklamnoj kampanji Marca Jacobsa izbila je u prvi plan svjetske mode. No, njezinom pojavom nisu baš svi bili oduševljeni. Anoreksičnim je izgledom šokirala medije s obje strane oceana, a neki su otišli toliko daleko da su je proglasili jednim od glavnih simptoma 'trule modne industrije'. Prvi veliki intervju u svojoj karijeri Maria je ekskluzno dala za naš portal, a samo nekoliko mjeseci kasnije postala je svjetski poznata.

I pored velikih globalnih uspjeha, Maria je i dalje 'mala maca' u poređenju sa svojim kolegom Andrejem Pejićem. O mladom hrvatsko-srpskom manekenu iz Bosne i Hercegovine, koji se na naslovnice prestižnih magazina otisnuo preko Australije, već su ispisani romani, tako da ga i nije potrebno posebno predstavljati. Nosio je i muške i ženske revije najpoznatijih dizajnera, krasio je reklamne plakate Marca Jacobsa i Jeana Paula Gaultiera, proglašen je jednom od najseksepilnijih žena na svijetu... I dok mu mi, balkanski šovinisti, brojimo krvna zrnca, njemu se živo j*** i za Hrvatsku i za Srbiju i za Bosnu. "Ja sam ateist i materijalist",


Da li vam je poznat ovaj nas Balkanac koji radi za bezbrojne modne kuce cas je musko a cas zensko
:D
Kakvo misljenje imate o ovakvim muskarcima
Ja bi mogla reci nasa je zemlja ponosna jer ima u biti sve nevezano smao za modele







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-09-22 , 5:49 PM

Ja Andreja obozavam.
Smatram da je on univerzalan, prelep, i multifuncionalan.
Pratim njegov rad bas dugo, i svaki put me iznenadi pozitivno!

Mnogi ce reci da je to bolest, ali ko su oni da nekome sude???? Kako znaju da su oni normalni??
Verovatno ce reci da je peder, pa sta ako je, neka je, sebi je.
Ali to bas kazu oni kojima je strast analni sex, pa se ja pitam, kako tim komunalcima ne dolazi u glavu
da oni rade jos gore stvari.

Kada bi ljudi gledali samo u svoje dvoriste, bilo bi lepse. Ali ... :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-14 , 10:23 AM

%) :o lele lol lol lol lol Jaoooo Leksiiiiiiiiiiiii hahahahhahahahhaahah
Quote (Leksi)
nogi ce reci da je to bolest, ali ko su oni da nekome sude???? Kako znaju da su oni normalni??
Verovatno ce reci da je peder, pa sta ako je, neka je, sebi je.
Ali to bas kazu oni kojima je strast analni sex







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-12-14 , 3:42 PM

Dusomoja, pa tako je duso moja. :)
Nista gore nema od komunalaca. Kopaju po guzovima, a ovamo kao to im se gadi :)
Strasno.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








379
poruka na forumu
207 1209



post # 5 | 2013-05-26 , 8:40 PM

Andrej je meni jako lep, zivi svoj zivot uspeo je u necemu, to je nekim ljudima krivo.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Otac Hrvat, majka Srpkinja, dijete - svjetska manekenska zvi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]