• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Roditelji, djeca i sedativi????
Roditelji, djeca i sedativi????






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-04 , 10:58 AM

Roditelji i djeci od 12 godina daju sedative, potvrđuju i ljekari. Roditelji pokušavaju svoju djecu "smiriti" dajući im "Bensedin", "Leksilium", "Apaurin", navodno da spriječe agresivnost. Svi se ti lijekovi mogu kupiti u apotekama, bez recepta. Kako antidepresivi utiču na djecu? Šta sa roditeljima koji svome djetetu da sedativ?



Fajlovi: 7554901.jpg (4.3 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-10-04 , 12:33 PM

daju oni koliko sam citala i puno mladjim od 12 godina

sta sa njima? na dozivotnu robiju

a i zakon je takav ono sto ne treba je dostupno svakome,bolje da neke antibiotike puste u slobodnu prodaju,nego sedative,danas sve kao nesto protiv droge a svako se moze drogirati cccc


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-10-04 , 1:51 PM

E da je socijalna sluzba azurna kao i u Nemackoj ostajali bi takvi bez dece jos na prvi povik glasa B) za zivcane deca nisu jer ako sam nisi svoj pedagog kako ces drugom nekom manjem %)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-10-04 , 3:12 PM

To su oni sto ne zasluzuju decu roditelji koji nisu bili zreli za decu ili oni sto su skrenuli s uma
Nazalost desava se svasta u svetu kako sa ljudima tako i zivotinjama a u svemu oni sto to rade su najvece zivotinje
Upravo juce slusam na radiju kako neka zena prodaje dete na internetu za 14.000e
Ovisnik je droge a beba tek 3 meseca to su vesti kad coveku dah stane kad se pitam o pravdo ima li te

jedni se bore da dobiju bebu drugi ubijaju,prodaju,zlostavljaju
To je dokad da nece doci odredjeni datum smak sveta vec je on u toku
Takve roditelje treba streljati







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-10-05 , 1:20 PM

Strasno!
Radje bih mu dala pivo da smiri a ne tablete i hemiju.
Mene je mama smirivala batinama, i upalile su svaki put.
Jer nemoguce mi je bilo objasnti recima. Hiperaktivna.

A danas ce roditelji sve uraditi, samo kako bi sto manje vremena proveo s detotom. Sto je imbecilo!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Roditelji, djeca i sedativi????
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]