• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Momci sa isfazoniranom sredjenom kosom koji istu neguju :) (Sta mislite o njima?)
Momci sa isfazoniranom sredjenom kosom koji istu neguju :)






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-08 , 4:34 PM

Da li vam smetaju momci koji idu kod frizera i neguju svoju kosu ili volite to da vidite?

Da li vam smetaju satirani/ofarbani momci?

Momci koji imaju preparate za negu kose kuci?


E na temu me je navelo to sto ja volim da vidim momke sa sredjenom duzom/dugom kosom koji istu neguju a znam da se za takve uglavnom lepe pogresne "etikete" da se izrazim na fin nacin sto meni nema veze sa mozgom ali eto tako je.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2012-11-08 , 5:45 PM

E pa ovako. Ne farbam se, prirodno sam plav. Imam preparate za negu kose i koze. Ne vidim zasto je to lose.
A kod frizera idem samo na sisanje.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








421
poruka na forumu
65 124



post # 3 | 2012-11-08 , 7:09 PM

Quote (Macor)
Ne farbam se, prirodno sam plav. Imam preparate za negu kose i koze. Ne vidim zasto je to lose. A kod frizera idem samo na sisanje.


da





  zione



15
poruka na forumu
1 7



post # 4 | 2012-11-08 , 7:33 PM

Ma daj bre molim te. Izem ti musko koje "neguje" kosu. Sto se mene tice te "etikete" nisu pogresne.

http://www.youtube.com/watch?v=mOT_jmy3aU0 btw :D


better die trying then living in regret








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-11-08 , 10:10 PM

Quote (Korisnica)
Da li vam smetaju momci koji idu kod frizera i neguju svoju kosu ili volite to da vidite?

Tako i treba da rade sve dok imaju sta na glavi ;)
Quote (Korisnica)
Da li vam smetaju satirani/ofarbani momci?

Ne zasto bi mi smetalo ako mu pase stoji uz njega cool
Quote (Korisnica)
Momci koji imaju preparate za negu kose kuci?

Pa lepo brinu se o sebi to je dokaz o svom izgledu i telu ;)










421
poruka na forumu
65 124



post # 6 | 2012-11-09 , 0:01 AM

Quote (zione)
Ma daj bre molim te. Izem ti musko koje "neguje" kosu. Sto se mene tice te "etikete" nisu pogresne.
zione, verovatno si prirodno celav pa pricas tako.
Etikete su za one ljude koji ne razmisljaju pa prihvataju misljenje druge osobe koja lepi te etikete jer verovatno nema sta pametnije da radi u zivotu.
Hvala genetici i ostalim uticajima sto imam gustu kosu i normalno je da cu da je cuvam i negujem. Nije mi cilj da budem celav sa 40 godina.
Nega kose nema veze sa muzevnoscu vec sa svescu te osobe o sebi. Covek treba da se neguje.
Nismo brate u srednjem veku.


Poruku je menjao/la Deluxe - Petak, 2012-11-09, 0:03 AM








1006
poruka na forumu
50 416



post # 7 | 2012-11-09 , 0:57 AM

Quote (Deluxe)
Nega kose nema veze sa muzevnoscu vec sa svescu te osobe o sebi. Covek treba da se neguje.
Nismo brate u srednjem veku.

Slazem se sa tobom i da dodam da sam ranije koristio preparate za negu kose, kada mi je bila duza.
Sada uglavnom koristim neki gel ili lak.












2620
poruka na forumu
330 2814



post # 8 | 2012-11-09 , 2:53 AM

Quote (scorpion)
Ma daj bre molim te. Izem ti musko koje "neguje" kosu. Sto se mene tice te "etikete" nisu pogresne.

Pa po tvom misljenju, ako sam musko, ja moram da izgledam kao majmun.?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  zione



15
poruka na forumu
1 7



post # 9 | 2012-11-09 , 12:40 PM

Quote (Macor)
Pa po tvom misljenju, ako sam musko, ja moram da izgledam kao majmun.?


ne al sta ja znam, mozda volis tako :)

To je samo moje misljenje. Nije mi bio cilj da uvredim bilo koga. Ako se iko naso uvredjenim IZVINJAVAM se. Mada stav ne menjam.


better die trying then living in regret





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-11-09 , 7:49 PM

Kada vidim da je musko sredjeno, lepo obuceno, a masne kose, pozelim da uzmem sablju i odrubim glavu.
Nista gore nema, nego neurednost.
Ja ne bih mogla da provucem prste kroz masnu kosu, pa taman da se radilo o glavi Dzoni Depa.

Volim videti kada musko drzi do sebe.

Drazi su mi mirisljavi isfazonirani isfrizirani muskarci, nego ''alfa'' smrdljivci.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 11 | 2016-11-17 , 11:40 PM

Pa uvek imam kratku kosu,tako da nemam šta da je negujem..  nzm


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Momci sa isfazoniranom sredjenom kosom koji istu neguju :) (Sta mislite o njima?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]