• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Koje piće najbolje odgovara vašem horoskopskom znaku
Koje piće najbolje odgovara vašem horoskopskom znaku






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-11-10 , 10:18 PM

Ovan
Pripadnici ovog znaka su avanturistički nastrojeni, dinamični i inovativni. Oni vole isprobavati nove stvari, zbog čega je isprobavanje novih koktela idealna djelatnost za njih. Važno je da kokteli ne budu previše slatki, a obično im svaki dosadi nakon što ga duže vrijeme piju.
Kokteli brzo 'lupaju' u glavu sve osim ovnova, pa su oni svojevrsni velik kapacitet za koktele.

Bik
Bikovi su veseli, prijateljski nastrojeni ljudi koji uživaju u dobrom društvu i s bliskim prijateljima. Bolje se u probranom društvu nego okruženi neznancima na ludoj avanturi.
Ipak, oni cijene raskoš, pa će rado posegnuti za kapljicom dobrog viskija. U nedostatku boljeg odabira, popit će i gemišt, a trebaju pripaziti na količinu jer su neumjereni u jelu i piću.

Blizanci
Vrlo su komunikativni, otvoreni i lako se snalaze u svim društvenim situacija. Pod djelovanjem alkohola rado koketiraju i razgovaraju sa strancima. Idealno piće za njih je prošek, ali će rado popiti i crno vino u svim oblicima.

Rak
Oni su impulzivni i vrlo emocionalni, ali često mijenjaju raspoloženja i pod utjecajem alkohola znaju se ponašati pomalo teatralno. Vole dobra talijanska crna vina, ali će im se svidjeti i slatki likeri od voća.

Lav
Lavovi su velikodušni, i kreativni, a često vole dobru kapljicu u društvu. Idealno piće za njih je džin, kojeg mogu piti na razne načine, bilo čistog ili umiješanog u druga pića. Alkohol će samo potaknuti njihovu simpatičnu, stranu, pa su omiljeno društvo u izlascima.

Djevice
Oni su divni ljudi, ali i pomalo čistunci, a rijetko će piti komplikovana, pomodna pića. Njihov je klasičan odabir džin i tonik, jednostavna mješavina bez ekstra kalorija.
Ako pretjeraju s pićem, na vidjelo može izaći njihova potisnuta, pomalo agresivna strana, pa tada upadaju u verbalne konflikte.

Vaga
I u najtežim trenucima, pripadnici ovog znaka kontrolišu situaciju. Oni su tip ljudi za koje znate da će se dobro na i lako uklopiti u društvo koje će svojim humorom.
Njihovo idealno piće je martini, a rijetko će s njime pretjerati. Ipak, ako se to dogodi, najčešće će im biti fizički zlo.

Škorpija
Oni su odlučni, moćni i probitačni. Također, mogu biti ljubomorni i posesivni, što se pojačava pretjeranim unosom alkohola. U konačnici, odgovara im čaša finog viskija ili votke, a ako piju više, dobar je odabir pivo.

Strijelac
Oni vole slobodu, iskrenost i otvorenost, a upravo je takav i alkohol njihova odabira. Ne vole ušminkana piće, a prvi im je odabir pivo. Često će naručiti i druga pića koja vide na šanku, a među omiljenima su im i slatke rakije poput medice ili rakije od višnje.
Trebali bi pripaziti da ne miješaju previše pića, jer znaju postati vrlo emocionalni i nostalgični pod utjecajem previše alkohola.

Jarac
Jarčevi su praktični, pažljivi, tvrdoglavi i pomalo rezervirani. Ako se odvaže na ludi , često će pijuckati vodu između pića kako ih ono ne bi posve 'primilo', a oni zadržali voljenu im samokontrolu.
Također, jarčevi često nisu najbolje društvo nakon nekoliko čašica previše, jer tada na vidjelo izlazi njihov pesimizam i mračne misli. Najbolji odabir alkohola za njih je lagano bijelo vino, poput Pinota, kojeg je lako dozirati i pijuckati.

Vodolija
Idealno piće za pomalo divlje, ekscentrične i vodolije je tekila u svim svojim oblicima. Vole je piti čistu, pomiješanu sa sokom ili u koktelu. Ona će im zagarantovati puno u večeri, ali ipak trebaju pripaziti na količinu, jer su skloni neodgovornom ponašanju i olakom opijanju.

Ribe
Kako su ribe osjetljive, nježne, osviještene i pomalo nerječite, njima je potrebno piće koje ima toplinu, a istovremeno će im 'razvezati jezik'. Idealan odabir je koktel 'White Russian' koji se sastoji od votke, likera od kafe i vrhnja.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2012-11-10 , 10:29 PM

Quote (devils_angel)
Rak Oni su impulzivni i vrlo emocionalni, ali često mijenjaju raspoloženja i pod utjecajem alkohola znaju se ponašati pomalo teatralno. Vole dobra talijanska crna vina, ali će im se svidjeti i slatki likeri od voća.


brows2 brows2 brows2 brows2 gj


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-11-10 , 10:40 PM

Djevice
Oni su divni ljudi, ali i pomalo čistunci, a rijetko će piti komplikovana, pomodna pića. Njihov je klasičan odabir džin i tonik, jednostavna mješavina bez ekstra kalorija.
Ako pretjeraju s pićem, na vidjelo može izaći njihova potisnuta, pomalo agresivna strana, pa tada upadaju u verbalne konflikte.

Ma sta mi naprica








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-11-10 , 10:58 PM

Quote (devils_angel)
Rak
Oni su impulzivni i vrlo emocionalni, ali često mijenjaju raspoloženja i pod utjecajem alkohola znaju se ponašati pomalo teatralno. Vole dobra talijanska crna vina, ali će im se svidjeti i slatki likeri od voća.

iskreno, slatka pica ne volim... ali crno vino.... e to je vec nesto :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-11-11 , 2:39 PM

Quote (devils_angel)
Škorpija Oni su odlučni, moćni i probitačni. Također, mogu biti ljubomorni i posesivni, što se pojačava pretjeranim unosom alkohola. U konačnici, odgovara im čaša finog viskija ilivotke, a ako piju više, dobar je odabir pivo.

Zato ja ne pijem :D










718
poruka na forumu
55 286



post # 6 | 2012-11-11 , 10:02 PM

Quote (devils_angel)
Rak
Oni su impulzivni i vrlo emocionalni, ali često mijenjaju raspoloženja i pod utjecajem alkohola znaju se ponašati pomalo teatralno. Vole dobra talijanska crna vina, ali će im se svidjeti i slatki likeri od voća.

..... kao prstom u .... oko andjeo


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 7 | 2012-11-13 , 11:10 AM

Quote (gutabgd)
Vaga
I u najtežim trenucima, pripadnici ovog znaka kontrolišu situaciju. Oni su tip ljudi za koje znate da će se dobro zabaviti na zabavi i lako uklopiti u društvo koje će zabaviti svojim humorom.
Njihovo idealno piće je martini, a rijetko će s njime pretjerati. Ipak, ako se to dogodi, najčešće će im biti fizički zlo.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 8 | 2012-11-13 , 12:38 PM

Quote (devils_angel)
Strijelac
Oni vole slobodu, iskrenost i otvorenost, a upravo je takav i alkohol njihova odabira. Ne vole ušminkana piće, a prvi im je odabir pivo. Često će naručiti i druga pića koja vide na šanku, a među omiljenima su im i slatke rakije poput medice ili rakije od višnje.
Trebali bi pripaziti da ne miješaju previše pića, jer znaju postati vrlo emocionalni i nostalgični pod utjecajem previše alkohola.

ne volim pivo, ni rakiju...


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








24
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2013-03-05 , 10:08 PM

Škorpija
Oni su odlučni, moćni i probitačni. Također, mogu biti ljubomorni i posesivni, što se pojačava pretjeranim unosom alkohola. U konačnici, odgovara im čaša finog viskija ili votke, a ako piju više, dobar je odabir pivo.
Ipak PIVO da








345
poruka na forumu
17 143



post # 10 | 2013-03-05 , 10:31 PM

Ovan
Kokteli brzo 'lupaju' u glavu sve osim ovnova, pa su oni svojevrsni velik kapacitet za koktele.


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 11 | 2013-03-06 , 1:21 AM

Quote (devils_angel)
Vodolija
Idealno piće za pomalo divlje, ekscentrične i vodolije je tekila u svim svojim oblicima. Vole je piti čistu, pomiješanu sa sokom ili u koktelu. Ona će im zagarantovati puno u večeri, ali ipak trebaju pripaziti na količinu, jer su skloni neodgovornom ponašanju i olakom opijanju.


so i tekila...limuna pola kila :p lol


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-03-09 , 2:40 PM

Quote (devils_angel)
Idealno piće za pomalo divlje, ekscentrične i vodolije je tekila u svim svojim oblicima. Vole je piti čistu, pomiješanu sa sokom ili u koktelu. Ona će im zagarantovati puno u večeri, ali ipak trebaju pripaziti na količinu, jer su skloni neodgovornom ponašanju i olakom opijanju.


ponekad pijem tekilu..hahhaha..

lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








314
poruka na forumu
15 192



post # 13 | 2013-03-11 , 3:51 PM

Quote (devils_angel)
Škorpija
Oni su odlučni, moćni i probitačni. Također, mogu biti ljubomorni i posesivni, što se pojačava pretjeranim unosom alkohola. U konačnici, odgovara im čaša finog viskija ili votke, a ako piju više, dobar je odabir pivo.


Pogođeno :)










379
poruka na forumu
207 1209



post # 14 | 2013-05-26 , 8:19 PM

Lavovi su velikodušni, i kreativni, a često vole dobru kapljicu u društvu. Idealno piće za njih je džin, kojeg mogu piti na razne načine, bilo čistog ili umiješanog u druga pića. Alkohol će samo potaknuti njihovu simpatičnu, stranu, pa su omiljeno društvo u izlascima. Ja nisam probala dzin ali obozavam vino.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








92
poruka na forumu
32 237



post # 15 | 2013-06-07 , 6:29 PM

Djevice
Oni su divni ljudi, ali i pomalo čistunci, a rijetko će piti komplikovana, pomodna pića. Njihov je klasičan odabir džin i tonik, jednostavna mješavina bez ekstra kalorija.
Ako pretjeraju s pićem, na vidjelo može izaći njihova potisnuta, pomalo agresivna strana, pa tada upadaju u verbalne konflikte.


Dzepna Venera :)


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Koje piće najbolje odgovara vašem horoskopskom znaku
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]