• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Brazilaska depilacija
Brazilaska depilacija






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 16 | 2012-11-23 , 9:20 PM

Dusomoja, ja vosak ne upotrebljavam :D

noge brijacem manem uz svako tusiranje aaaaa brazilku kremom Balea sve sam isprobala i ona mi najvise odgovara


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 17 | 2012-11-23 , 9:45 PM

pa ipak volim kad je glatko... bolje stoji ... mada volim i onako kad ima neku frizuru...mada total mi je najbolje i najlepo :D :p :D










1597
poruka na forumu
77 196



post # 18 | 2012-11-23 , 10:11 PM

Pa sta iako je cupava zato postoji cesalj.pa gumice za kosu ITD lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
Ali sto je glatko to je i lepo da








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 19 | 2012-11-23 , 10:36 PM

Quote (komsha)
kada nesto odradis brijacem to nikako ne moze biti depilacija

tocno... to je brijanje....

depilacija toplim voskom, u kozmetickom salonu, totalka.... toliko o meni :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 20 | 2012-11-24 , 1:15 AM

Ih :) zadrzacu za sebe, samo cu reci da sam sama svoj majstor :D
I urednost na prvom mestu, a dlake svakako nisu uredne iz mnogih razloga, kad je u pitanju taj intimni deo kod zena.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








409
poruka na forumu
50 74



post # 21 | 2012-11-24 , 1:31 PM

Brazilci- uh kad pomislim na njih userem se od straha, ali zato su mi crnci baš sexy sa svojim dredovima, još ako ih dodatno krase cirkoni. sminka








1354
poruka na forumu
453 256



post # 22 | 2012-11-24 , 2:35 PM

Zileti i brijaci nikako ne dolaze u obzir, jel moze da se desi da dodje do uraslih dlacica itd :)
definitivno depilacija nogu, ruku prepona . . . pola sata stisnes zubice mesec dana ne razmisljas o tome :)
Znaci definitivno depilacija :) Bar kod mene :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








190
poruka na forumu
90 420



post # 23 | 2012-11-24 , 4:46 PM

"cupavo" lol jel to ono golicanje dlacicama lol lol Nema sanse, samo glatko ko bebina guza :D


"Sta se setas po mom profilu jedan!"








399
poruka na forumu
155 997



post # 24 | 2012-12-02 , 11:36 PM

Mene jako zanima depilacija šećernom pastom ako je neka probala pa da podeli utiske. :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








595
poruka na forumu
418 2745



post # 25 | 2012-12-24 , 9:29 PM

Brazilska depilacija podrazumeva uklanjanje svih intimnih dlačica. Ovo je trenutno jedna od najpopularnijih depilacija koju, osim ponosnih vlasnica koje za lepotu trpe popriličnu bol, vole i pripadnici jačeg pola.

Brazilka opisuje slobodne i sigurne žene koje su svesne svog seksepila i žele dodatno da ga istaknu. One znaju šta žele i kako da dođu do svog cilja. brows2

...dakle, ili kuglanje ili trakice
nestaju kao rukom odnešene dlačice... lol


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 26 | 2016-09-30 , 6:30 PM

i tako ja smogla snage i otisla na brazilku ,ostavila malu frizuricu :D da se zna koliko imam godina dok nije pobelela :D i booolleeellooooooooo auuuu i na secanje mi se dlanovi znoje ali vredisvaakog bola

mesec dana glatka,mekana,bez uraslih dlacica,proredile se posle 2. puta ma milina

nikad vise nijedna druga opcija

i da sto je najvaznije uvek spremna za akciju ahahahaha nema ono svaki drugi dan joj ne mogu kao cicak je lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








124
poruka na forumu
189 1557



post # 27 | 2016-10-05 , 11:11 PM

Ja nikada nisam koristila brijace niti kreme. Godinama vec idem u salon na sve depilacije i nogu i ruku i intimnog dela. Salon u koji ja idem koristi topli vosak. Mene sada i ne boli toliko, dlacice se vremenom prorede i budu mnogo mekse pa to sve ide brze i lakse. Da budem iskrena vise me boli cupanje obrva :D Svakoj  zenskoj osobi bi preporucila da to uradi bar 2 - 3 puta zaredom, odnosno, da bude depilirana 2 -3 meseca pa da vidi koliko je to bolje, cistije i lepse :)
Posle toga moze a i ne mora. Samo probajte da osetite razliku :D a ona jeeeeeeeee ogromnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D


Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 28 | 2017-03-04 , 1:51 PM

evo ja stigla oce neko sliku lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  FUBAR

Afghanistan
33
poruka na forumu
3 58



post # 29 | 2017-03-05 , 0:04 AM


Ukratko i "jednostavno" - pa ko` voli nek` izvoli ...  %)  zvizdi  nzm








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 30 | 2017-06-08 , 11:34 AM

%) Ajde da vam opisem ukratko lele  :D 
Pe neki dan kaze mi kolegica daj Majo ajmo skupa jbt ona ce prva pa ja znaci intimna zona komplet i nagovori me zamislite jbt 
Posla ona dobro jer njoj nije prvi put ajde de dje d na mene lele znaci secernom masom radi zena pocela nije tako strasno bilo prvih par puta kidanja ali ONDA jbt mislila sam da ce da umrem od Bola a ona guska e sa strane smeje ona moja drugarica i kaze aj kukavice lele u glavnom sredili smo to uzasno je bolelo ali zaista naravno ne svukuda ali na posebnim mestima uzasEd dal cu opet ici to nisam sigurna kao




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Brazilaska depilacija
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]