• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Prirodne ili silikonske grudi
Prirodne ili silikonske grudi






1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2012-12-28 , 7:00 PM

Muci me jedna stvar.Gotovo da nemam grudi i to mi unistava samopouzdanje..Ljudi smatraju da sam zgodna,ali ja se ne osecam tako bez grudi? :( Imate li nesto protiv silikona?ISKRENO :)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2012-12-28 , 7:08 PM

Ako ti to smeta ugradi silikone da .
Nemam nista protiv meni je to skroz u redu .
Zasto bi ikome smetalo ? zbunjen
Radi ono sto ce tebe usreciti bas te briga sta ko misli bitno je da to tebe usrecuje hug pusa .


Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2012-12-28, 7:10 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-12-28 , 8:46 PM

pa ja sam za sve prirodno :D ma same ste krive sto sebi nabijate koplekse nije sve u njima :D sto mora da budete kao druge jok vala svaka je slika i prilika za sebe i to je najboljeeee , a i majka bices jednog dana mislis da je plastika hranjiva za dete :D xaxax ne sekiraj se !!! :D mene je uvek draze videti lepu sa divnim ockicama nego neku sto ce da mi izbije oko ako pokida dugme od dekoltea tog momenta xaxaxaxaxa :D








123
poruka na forumu
299 1417



post # 4 | 2012-12-28 , 9:41 PM

U principu je po mome misljenju polje EL NATURAL al ako ces se ti osecati tako bilje niko ti nece zameriti :D


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








421
poruka na forumu
65 124



post # 5 | 2012-12-28 , 10:38 PM

akimalagarava, i sama znas gde ce ljudi da gledaju kada prodju pored tebe. Ako ce samopouzdanje da ti digne to sto ce drugi da te posmatraju kao da si objekat, onda nemam sta da ti kazem.
Pravi muskarci gledaju nesto drugo. Silikonima ces privuci samo najvece degenerike.
Sto kaze Vladi, bices ista kao i druge a i u tudjim ocima ce izgledati da nisi bas jaka u intelektualnom smislu.
Sa druge strane, ako ugradis silikone da ti grudi izgledaju normalno (ali sa silikonima je prosto nemoguc prirodan izgled no nema veze) tj. da ne budu veliki implanti onda ok. Samo da si ti srecna. Glupo je sto mislis da je sve u grudima i da ces silikonima da resis problem ali opet, ako ce to da resi frku sa samopouzdanjem...
Nema sta tu da se mnogo filozofira.
Kako god okrenes, to je tvoja stvar i gotovo. Ti ces da ih ugradis a ne drugi.
Eto, to je moje iskreno misljenje.
I da. Volim prirodno.


Poruku je menjao/la Deluxe - Petak, 2012-12-28, 10:45 PM








1006
poruka na forumu
50 416



post # 6 | 2012-12-28 , 10:50 PM

(Deluxe)
Sa druge strane, ako ugradis silikone da ti grudi izgledaju normalno (ali sa silikonima je prosto nemoguc prirodan izgled no nema veze) tj. da ne budu veliki implanti onda ok. Samo da si ti srecna. Glupo je sto mislis da je sve u grudima i da ces silikonima da resis problem ali opet, ako ce to da resi frku sa samopouzdanjem...
Nema sta tu da se mnogo filozofira.
Kako god okrenes, to je tvoja stvar i gotovo. Ti ces da ih ugradis a ne drugi.
Eto, to je moje iskreno misljenje.
I da. Volim prirodno.

Slazem se.












10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-12-29 , 0:48 AM

akimalagarava, Zapitaj se samo dal ces imati smaopouzdanje ako ugradis silikone
Dal ces imati samopouzdanje kad ti se bude videlo ispod pazduha ili ispod grudi rez i svi vide da nije prirodno
jer mislim skidas se i u kupaci
ne dozvoli da ti neko nabija komplekse voli svoje telo i te male grudi i zapamti seti se uvek zena onih kojima su osekli jednu ili obadvoje iz razloga bolest rak.
Budi zadovoljna onim sto imas i ja sam nekad mislila tako ustvari pomisljala ali veruj mi svasta sam se nagledala pa me ne privlaci ja bi radije broj smanjila :p :D

Ali ako zaista nemas ono bas nista savetovala bi ti da se posavetujes s nekim pametnim doktorom
i sve ovidi koliko imas godina . ruza :*










421
poruka na forumu
65 124



post # 8 | 2012-12-29 , 1:39 AM

akimalagarava, samo da dodam, kada budes rodila, grudi ce da ti porastu i bice bas onako taman. Lepse je to nego da imas velike grudi i u trudnoci jos da porastu pa da budu do pupka... Ajoooj! lele








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 9 | 2012-12-29 , 6:49 PM

Aki ako zelis silikone ugradi ih,moguce je da izgledaju kao prirodne ako se ne pretera sa velicinom.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








308
poruka na forumu
349 1445



post # 10 | 2012-12-29 , 6:57 PM

vise mi se svidjaju prirodne da ;) :)


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








1641
poruka na forumu
171 425



post # 11 | 2012-12-29 , 7:59 PM

Dete.. ta mani se belaja sto je vestacko ..nije zdravo .Polako ,ne zuri nigde ;)





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 12 | 2013-01-06 , 8:51 PM

Plastika je uvijek plastika....

Zar nije ljepse kad te neko voli zbog toga sto si takva kakva jesi,prirodna normalna SVOJA !

Prirodne naravno


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








387
poruka na forumu
90 1169



post # 13 | 2013-01-06 , 9:04 PM

Pa znajuci da time povecavate svoje grudi,samim tim i samopouzdanje <_< :D :D Ja nemam nista protiv naravno ali kad vec nema prirodnih onda moraju silikonske :D :D










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 14 | 2013-01-07 , 12:04 PM

nemam nista protiv silikonskih grudi, ali ne na meni...
mada, znam zene koje ih imaju, cak su i nakon sto su ugradile implantate rodile djecu, tako da to nije nikakva prepreka za materinstvo... da da


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 15 | 2013-01-07 , 2:56 PM

Ja sam za sve prirodno..ali sto se mora nije tesko pa tako mogu i da prodju sillikonske :p




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Prirodne ili silikonske grudi
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]