• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Homeopatija...
Homeopatija...






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-01-29 , 8:31 PM

Britansko ministarstvo zdravlja tvrdi da je homeopatija tek placebo efekat...s druge strane mnogi tvrde da im je homeopatija spasila život.

Kakva su Vaša iskustva sa homeopatijom?



Fajlovi: 6885447.jpg (16.5 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-01-29 , 9:09 PM

Homeopatcki lekovi su zdraviji naravno
Eto imala sam priliku i uveriti se u takav lek proslu g i mogu vam reci ima dobar efekat
Dok su me doktori biflali s lekovima i tabletama za bolove jedan maser koji se bavi Indiskom medicinom zvanom
Ayurveda.
Dao mi je brdo trava cajeva krema koje sam koristila i sitnila ih bas kao na slici u kamenoj zdelici koristila
kako mi je receno i mogu vam reci dobro mi je covek treba sve probati pre nego ode na stol za op.










387
poruka na forumu
34 201



post # 3 | 2013-01-29 , 10:35 PM

uvek sam prvo za to,pa ako ne pomogne,onda hemija i noz.takodje, i za vreme i posle hemije i noza.


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2013-01-30 , 2:29 PM

Quote (devils_angel)
Britansko ministarstvo zdravlja tvrdi da je homeopatija tek placebo efekat


slazem se u potpunosti


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Homeopatija...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]