• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Nervoza
Nervoza






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-04-13 , 8:36 PM

Cesto se ljudi zale, kako su ’’nervozni’’.
Da li ste cesto nervozni ?
Oko ceka se najvise nervirate ? Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ?
Kako sprecavate nervozu ?
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?
Sta mislite da je glavni uzrok nerviranja ?


Nisam bas cesto nervozna ali tako ima neke faze
Najvise se nanerviram i unervozim kad mi nesto ne ide od ruke ufffffff %)
Ali nakon pola sata kao d anista nije bilo
Da ponekad posehnem za cokladom %)










592
poruka na forumu
208 1412



post # 2 | 2013-04-13 , 9:26 PM

Quote (Dusomoja)
Da li ste cesto nervozni ?

Onako da nerviram se povremeno.

Quote (Dusomoja)
Oko ceka se najvise nervirate ?

Oko krupnijih stvari, nekih problema koja izlaze iz pogrešnih dela, retko zbog reči ili promene vremena :p

Quote (Dusomoja)
Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ?

Ne, mora baš mnogo da mi se nakupi okolnosti da bi ishitreno reagovo.
Quote (Dusomoja)
Kako sprecavate nervozu ?

Šetnja na svežem vazduhu, san, vodom, retko kad tabletama.

Quote (Dusomoja)
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?

Ne klopanje nikad, grickanje noktiju nikad nisam upražnjavo, čokolad mi neleči nervozu ni alkohol dranje ni ostale stvari. Uglavnom pucam u sebi retko ko kad može i da nasluti da sam nervozan. Mora neko dobro da me zna član obitelji il neka devojka koja živela il živi sa mnom neki određeni vremenski period jer zna kako dišem:d


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Subota, 2013-04-13, 9:30 PM








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2013-04-17 , 9:58 PM

Quote (Dusomoja)
Da li ste cesto nervozni ?


Nisam cesto nervozna, ali naravno da se desava i meni da naidje period kada bi ujedala :) nekad s razlogom, a nekad i bez razloga.

Quote (Dusomoja)
Oko ceka se najvise nervirate ?


Cesce me znaju iznervirati sitnice, na kojima obicno puknem, nego neke krupnije stvari. Tada uglavnom reagujem pribrano.

Quote (Dusomoja)
Kako sprecavate nervozu ?


Izolujem se, ne razgovaram ni sa kim. Ili prosetam sama da razbistrim mozak. Tada mi prija da budem sama.

Quote (Dusomoja)
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?


Obicno izgubim apetit kad sam nervozna, imam osecaj mucnine i nemam zelju ista u usta da stavim od hrane.
Znam i da se isplacem. Izdderem. Zavisi.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-04-20 , 5:02 PM

Quote (Dusomoja)
Da li ste cesto nervozni ?

Ponekad ... sve zavisi ko je uzrok tome
:
Quote (Dusomoja)
Oko ceka se najvise nervirate ? Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ?
Kako sprecavate nervozu ?


pa on me zna iznervirati ..zbog sitnice ,,, i jednostavnoo dodje mi da ga zadavim rukam ...aaaa... udahnem i i kazem sebii bit ce sve uredu smiri se :)

tako nekakooo

Quote (Dusomoja)
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?
Sta mislite da je glavni uzrok nerviranja ?


ne obicno izgubim apetit, ponekad placem i kazem sebi da sam"glupA" DA Se nerviram zbog gluposti zasto mi je to bilo potrebnoo ,,sto to radim... zar je neko vrijedan tok mog nerviranja i nerazumijem ponekad samu sebe ... <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








130
poruka na forumu
333 2852



post # 5 | 2013-04-26 , 0:25 AM

Quote (Dusomoja)
Da li ste cesto nervozni ?


Uglavnom nisam.

Quote (Dusomoja)
Oko ceka se najvise nervirate ? Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ?


Kada kasnim negde i kda me neko laze. Ne pucam, umem da se kontrolisem.

Quote (Dusomoja)
Kako sprecavate nervozu ?


Odem u drugu prostoriju.

Quote (Dusomoja)
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?

Ne pustim muziku ili nadjem nesto da radim.

Quote (Dusomoja)
Sta mislite da je glavni uzrok nerviranja ?

Nestrpljene, medjusobno ne razumevanje, mozda stres, ili kada vas nesto boli recimo glava, imate grip....... bilo sta sto se tice zdrastvenih problema


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2014-08-19 , 1:03 PM

pa nisam cesto nervozan ako i budem postoji uvek neki znacajniji razlog ....nesto mi ne ide ili se drugi ponasaju bzv :p
pa trudim se da ne pucam brzo nego dam sansu situaciji da se sredi .......

da bih sprecio nervozu izadjem malo napolje ....sacekam malo da se razbistre misli .....

retko jedem cokoladu zbot nerviranja ja je volim i ovako pa je jedem zbog toga hahahah :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








98
poruka na forumu
6 61



post # 7 | 2014-08-19 , 2:10 PM

Nisam nervozan i tesko me je iznervirati..ali ko uspe bolje mu je da nestane :D

Inace unervozim se jedino ako mi je dosadno al mi najvise pomaze kad odem na trcanje :)








278
poruka na forumu
43 244



post # 8 | 2014-08-25 , 2:46 PM

Quote Slanina007 ()
Nisam nervozan i tesko me je iznervirati..ali ko uspe bolje mu je da nestane

Evo ja uspem da te iznerviram kad god ti kažem da su anime i crtaći jedno te isto bocka

Ja sam prilično smirena i teško se iznerviram


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 9 | 2016-01-04 , 10:42 PM

Retkost je da ja imam problema sa nervozom i lošim raspoloženjem. :)


.....






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 10 | 2016-01-08 , 5:21 PM

Moze da me iznervira onako, ako moram nekom nesta ponovit 50 puta, a on nista, pa ako me ista nervira onda je to ili kad neko nesta razvlaci sto godina pa nikad.Obicno zagalmim a znam vala nekad i opsovat :D










66
poruka na forumu
4 29



post # 11 | 2016-01-14 , 3:09 AM

Uglavnom mi govore da sam jako smirena osoba i da me je jako tesko "izbaciti iz koloseka". Ali desava mi se da puknem oko nekih naizgled sitnih stvari, mada je to jaaako retko, a i tad posle par minuta se smirim. Ono sto mi brzo digne pritisak je ljudska bahatost i samozivost.
U vezi sprecavanja nervoze sam se izvezbao da nece pomoci ako se nerviras i trosis energiju na to nego je radije preusmerim na resavanje doticnog problema.


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.








222
poruka na forumu
86 729



post # 12 | 2016-02-12 , 0:42 AM

Problem je što kupim u sebe i pravim se da je sve ok al kad planem na sitnicu beži kud te noge nose bezi










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2016-04-05 , 11:16 AM

Pa iskreno desava se a neznam ni zasto
A to sta izaziva nervozu kod meine je najcesce to da sam ljuta na sebe ili kad Imam neki bitan razgovor ili ako idem u prodavnicu da kupim neku odecu za neku proslavu leleeeeeee grizem samu sebe :D








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 14 | 2016-04-20 , 3:55 AM

Kad je nesto jako bitno, iako vecinom prodje sve kako treba i kako sam isplanirao, unervozim se prije toga zestoko, evo trenutno sam nervozan, imam nesto u petak i 24/7 mi um na tome, nemoj zajebat nemoj zajebat :D




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Nervoza
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]