• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Vezbe za grudi
Vezbe za grudi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-01-22 , 2:44 PM

Vežbe za lepe i čvrste grudi
O lepo oblikovanim i čvrstim grudima mašta svaka žena. Preporučujemo vam efikasne vežbe kojima ćete ojačati pektoralne mišiće ispod tkiva grudi. Vrlo brzo ćeteVežbe za lepe i čvrste grudi primetiti da ste popravili držanje i učvrstili grudi.

Vežba broj 1
Lezite na leđa, uzmite male tegove i raširite ruke. Udahnite i polako dižite tegove iznad glave dok ne spojite ruke, potom ih spustite i izdahnite. Ponovite vežbu 15 do 20 puta.

Vežba broj 2
Lezite na leđa. Uzmite male tegove i spustite ruke pored tela. Savijajte laktove, podižite i spuštajte tegove vodeći računa da donji ostane prilepljen za pod. Vežbu ponovite 12 do 15 puta.

Vežba broj 3

Lezite na stomak. Pridignite se na kolena i vodite računa da vam stomak i leđa budu zategnuti, a ruke raširene više od širine ramena. Potiljak i kolena neka budu u istoj liniji. Radite sklekove dodirujući grudima pod. Vežbu ponovite 5 do 10 puta.

Vežba broj 4
Stanite na metar ispred zida. Ruke ispružite i dlanovima se oslonite o zid. Gurajte telo prema zidu savijajući laktove, a potom ih ispravite. Ponovite vežbu 15 do 20 puta.

Vežba broj 5
Sedite, stavite ruke ispred grudi, a dlanove spojite. Jako pritiskajte dlanom o dlan i opuštajte. Vežbu ponovite 15 puta.

Vežba broj 6

Stanite, raširite ruke sa dlanovima okrenutim prema napred. Udahnite i raširite ruke pomerajući ih ka leđima. Zadržite ih u tom položaju 60 sekundi. Ponovite vežbu nekoliko puta.

Sta mislite da li vrede ove vezbe i da li njih treba odma u pocetku razvijanja koristiti pa na dalje?
Jer smatram ako moja baka ima one do stomaka i podje sad da vezba ne verujem da ce joj biti kao u devojke :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-01-22 , 2:57 PM

Quote Dusomoja ()
Sta mislite da li vrede ove vezbe i da li njih treba odma u pocetku razvijanja koristiti pa na dalje?

mozda vrijede mozda se ne... ne znamo dok ne pokusamo .. sa svojima sam trenutno zadovoljna..
:p
moja jedna tetak . starija ovako zena ima nekih 60 god.ona ti je dok je jos mlada bila.. i dan danas
to radi .. svako jutro umivala svoje grudi hladnom vodom .. vjerovali vi meni ili ne.. njoj su grudi i danas jako
ljepe i cvrste .. :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2014-01-22 , 4:24 PM

strumfeta_mala, i ne bile ahahahha kad se setim ladne vode na njima stoje kao silikonske mogu misliti pokvasiti :D izbile bi oci nekome lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-01-22 , 8:59 PM

LaMistress, hahhahahha lol tebi svasta pada nama napamet... hahhah na neki nacin si i upravu ..
al zato kad ih dragi ............ uh..... lol :lol: lele


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Vezbe za grudi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]