• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Vežbajte sa naj guzom sveta (Fitnes trikovi, vežbe za lepšu polovinu...)
Vežbajte sa naj guzom sveta



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2014-02-19 , 1:33 PM

Džen Selter je zbog svojih oblina, tačnije besprekorne zadnjice, dobila titulu naj guze sveta, a ubrzo i licencu profesionalnog fitnes trenera. Ova devojka je otkrila kako izgleda njen trening.



Omiljene vežbe ove dvadesetjednogodišnje devojke su čučnjevi. Za vežbanje koje ona preporučuje nije neophodan oprema. Ako želite da povećate opterećenje, koristitite tegove ili šipku za zgibove.



ČUČANJ

Stopala postavite malo izvan širine ramena. Ramena pomerite unazad, tako da se leđa postave u luk. Ruke raširite da budu paralelno s tlom, a dlanove okrenite na dole. Pokret započni te uzdahom i zatezanjem trbušnih mišića.

Pomerajte bokove unazad sve dok se kolena ne saviju. Leđa moraju da budu pod pravim uglom. Bokove spustite da budu bliži podlozi od kolena, pri povratku u početni položaj izdahnite.

BUGARSKI ČUČANJ

Stani ispred klupe, stolice ili kreveta i okrentite se leđima. Podigni levo stopalo na podlogu, a desno koleno savijte i spuštajte dok ne bude paralelno sa tlom. Vratite se u početnu poziciju.

ČUČANJ NA JEDNOJ NOZI

Podignite jednu nogu ispred sebe i ispravite je. Spusti se u čučanj ne spuštajući podignutu nogu. Za bolju ravnotežu ispružite ruke ispred ili sa strane.

Stanite pravo s rukama položenim uz telo, spustite se u čučanj i ruke prislonite na pod ispred sebe. Iz čučnja odskočite u gornju poziciju skleka, a zatim skočite natrag u poziciju čučnja. Ustanite i ponovite ispočetka.



Drage dame, to bi bilo to ukratko, pa koga zanima neka pogleda...


Fajlovi: 6177191.jpg (43.0 Kb) · 0387493.jpg (41.2 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 2 | 2014-02-21 , 8:56 PM

ovo je genetika moze neko da vezba ceo zivot i da nema ovakvu guzu :p moguce da je ona to samo poboljsala ali samo od vezbanja nema sanse :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2014-03-02 , 5:29 AM

Genetika ima znacajnu ulogu,bez nje nista ne vazi i nije mi jasno to forsiranje necijeg zadnjeg trapa-sta je ikome tu kao zanimljivo?
Forsiraju je u novinama kao ne znam koliko bitnu radi svoje licne zarade,lazu omladinu kako je to sad nesto jako vazno i ispirajuci im time mozak nabijaju komplekse.
Ne smeta mi ona,zaradjuje na tome-smeta mi ne kriticko ne razmisljanje mase ljudi koji se loze da je zbog njenog zadnjeg trapa ona jako bitna i slepo veruje natpisima u novinama.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 4 | 2014-03-02 , 5:29 PM

S njom bih vjezbao do kraja zivta :p










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-03-02 , 5:53 PM

Life_is_good, jesam li ti ljepo rekla da me neslikas dok vjezbam :p lol

dobre ove vjezebe .. ali i dobra motivacija :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 6 | 2014-03-02 , 5:59 PM

strumfeta_mala, Strumfi, onda da vjezbam sa tobom :p :D




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Vežbajte sa naj guzom sveta (Fitnes trikovi, vežbe za lepšu polovinu...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]