• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Moda po svaku cenu
Moda po svaku cenu






124
poruka na forumu
189 1557



post # 1 | 2016-08-24 , 0:56 AM

Svaka  sezona donosinovine u  oblacenju, sminkanju Ifrizurama.Koliko I zasto pratimo sve te trendove?Da li ih treba pratiti ili samo ispuniti nesto od svegatoga?Svake godine naTV-u mozemo videti razne svate vezane za tosta je moderno  za tu sezonu. Novine supune saveta sta se nosi, koje boje su u trendu, kako se nasminkati.

Cesto se nadjemo u nedoumici kada vidimo osobu obucenu poposlednjoj modi da li da se smejemo ili da se divimo. Sve je ispostovano boje,
sminka, garderoba, cipele, ali sve to izgleda smesno. Vecito pitanje da li je to potrebno ili ne?Svedoci smo cinjenice das u se neke vrednosti poremetile.Sve vise I vise se gledamo bas kroz garderobu, a sve manje kroz ljudskost.
Polako, ali sigurno postajemo “robovi mode”.Na ulicama sve vise imamo priliku da sretnemo jako lepemomke I devojke koji su se “unistili” garderobom, frizurom I sminkom.
Jednostavno u vremenu “poremecenih vrednosti” cak I postovanje se stice
garderobom.
    

Tuzno , ali istinito moze se cuti cak I kometari kao sto su:“ona je riba tako dobro joj stoji ta haljina” ili “on se tako dobro oblaci, bas
je sladak”Da li je to sto se neko modern oblaci merilo kakav je kaocovek?To je pitanje koje bi svako trebalo sebi da postavi.Ispostujte nesto od aktuelne mode. Kupite garderogu uboji  koja je u trendu I jako moderna,ali pazite da Vam kroj odgovara. Ispratite predloge frizera I sminkera. Jedino
poveditee racuna da ta nova frizure I sminka idu uz vase lice I ten. Ne stoji
sve svakome.Npravite svoj prepoznatljiv stil. Ok ispostovacu boje, alija zimi volim da nosim rolke. Tu nadjite kompromis. Rlolka u boji koja je
u  trendu. Tako cete biti u trendu, alisa svojim prepoznatljivim stilom.    

Odelo ne cini coveka – narodna mudrost.Neko ce se sloziti neko ne.  Cinjenica je da odelo mnogo doprinosi  izgledu. Odelo vam moze pomoci da vizuelnoizgledate malo bolje ili losije. Jedno so ni odelo ni sminka, a ni frizura ne
mogu promeniti je to kakvi ste kao ljudi. Sta god da obudete to se nece promeniti. Dobro pogledajteosobu koja nosi tu garderobu, tu smink  Itu frizuru. Sve to se lako zameni necim nkovim, ali osoba se ne menja.Budete prvenstveno ljudi, a zatim “robovi mode I trenda” .stavite ljudskost pre svega I gledajte ono sto se nalazi iza modernog izgleda.
Ono sto se krije duboko u osobi koju gledate. Dajte svima sansu dabudu ljudi
pre nego nosioci moderne garderobe, sminke ili frizure.
Da li Vi pratite modu po svaku cenu ili ipak imate svoj neki stil kojeg se drzite?


Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 2 | 2016-08-24 , 1:04 AM

Ja imam svoj stil,onako lezerno da meni odgovara,naravno ako izlazim u grad i idem na svecane dogadjaje onda se napucam kako dolikuje,mada opet nista pretjerano. :D
Najbolje je nositi ono sto covjeku odgovara i u cemu se lijepo osjeca.


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2016-08-24 , 1:28 AM

Nisam neki sa stilom, vise sam ovako sta mi se dofati, jedino gledam da mi se boje slazu, ovako da li cu otici u dijelu, farmerkama, majici ili kosulji, sta mi godi trenutno to i obucem, logicno gledam da izgledam sto bolje, ali ne kidam se oko toga previse bas... xD










829
poruka na forumu
588 3749



post # 4 | 2016-08-24 , 12:03 PM


Quote
Nisam neki sa stilom, vise sam ovako sta mi se dofati

Jedino ako je neka gala pa se skockam da ne upadam u oci    :D .... ali i tad je laganini nesto ,nikad odela mrzim ih 

http://screenshooter.net/100438383/wqikxlu        :D


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








222
poruka na forumu
86 729



post # 5 | 2016-08-27 , 12:35 PM

Ja se oblačim po raspoloženja :) Ne interesuje me ko se kako oblaci,ne gledam da li je neko obučen po poslednjem trendu.Ono što nam nameću često nije ono što volimo,ima takvih osoba koje to prihvataju da bi se ulili u svet mode.Smatram da je svako od nas unikalan i da treba nositi to u čemu se on oseća kao da je go odnosno da mu je udobno uvek :)




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Moda po svaku cenu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]