Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Pirsing
Pirsing



  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 16 | 2012-08-23 , 12:21 PM

ne


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 17 | 2012-12-09 , 4:00 PM

Volim da vidim kada nekome stoji,videla sam uzivo pirsing na jeziku,pupku,obrvi,nosu,ispod usne jedino na genitalijama nisam (znam da se radi a ne znam ko ga ima) :* .
Cula sam i za negode koje se desavaju tokom seksa zbog pirsinga,cula i za infekcije koje mogu da nastanu.
Ne bih to radila,ali ko voli to, ume da odrzava pirsing,pazi kad ima seks meni ne smeta jer ko ume da nosi lepo je videti da ima.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 18 | 2012-12-10 , 0:38 AM

probusena oba uha...
Lijevo uho i na vrhu ima antenicu...
Lijeva obrva...
I lijeva bradavica...
Jos 2 su u planu...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 19 | 2012-12-10 , 1:12 AM

Quote (Sid)
probusena oba uha...
Lijevo uho i na vrhu ima antenicu...
Lijeva obrva...
I lijeva bradavica...
Jos 2 su u planu...

Au brate. Tebi treba gromobran. :D
Nemam nigde i ne treba mi!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








399
poruka na forumu
155 997



post # 20 | 2012-12-10 , 3:08 AM

Imala na desnoj obrvi vertikalno, posle kad me smorilo izvadila, onda opet stavila ali horizontalno iznad i morala da izvadim zbog posla, nemam nameru da ikad više stavljam :D


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








718
poruka na forumu
55 286



post # 21 | 2012-12-10 , 12:09 PM

pokusao sam shvatiti zadovoljstvo pirsinga na genitalijama (muskim i zenskim) ali nisam uspeo.
inace mindjusu nosim 20ak godina


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 22 | 2012-12-10 , 1:56 PM

Quote (gutabgd)
pokusao sam shvatiti zadovoljstvo pirsinga na genitalijama (muskim i zenskim) ali nisam uspeo.


ni ja i mislim da necu

busim samo usi :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








718
poruka na forumu
55 286



post # 23 | 2012-12-10 , 5:17 PM

Quote (Uranijum)
ni ja i mislim da necu

a sto???
pa zar nisu krave seksi kad imaju lancugu u nosu?

ja sam mislio da su bar bikovima primamljivije, pa reko mozda je slicno i kod ljudi, sto je zena izbusenija to je zanimljivija. ali izgleda mi da sam pogresno mislio

lol


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 24 | 2012-12-11 , 12:57 PM

Crnokosa pevacica Nevernih Beba ima alkicu na nosu i to je preslatko,ume da nosi,lepo joj stoji.
Cula sam da postoji nakit od hirurskog celika i ne znam kako to funkcionise na evo sada -13?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 25 | 2012-12-11 , 1:38 PM

Korisnica, kako god funkcionisalo ja imam 5 srebrnih alkica u jednom uvetu :) i znam da se slede ako nemam nista preko usiju prosto imam osjecaj da ce uvo da mi otpadne nije ni malo ugodno


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 26 | 2012-12-12 , 6:34 PM

moji svi piersinzi su od kiruskog celika, razlika od bilo kojeg drugog metala je nikakva...
Prije sam nosio titanij ali su puno skuplji pa sam nekako presao na kiruski celik...
Piersinzi ne hlade koliko hlade nausnice, jer su uz kozu i uvijek se nekako griju...
Najvise hlade alkice, njih sam nosio prije pa sam imao neugodna iskustva...
Mali piersing koji je uz kozu nikada nece biti hladan kao alkica koja je od koze odmaknuta...
A na niskim temperaturama usi otpadaju i s piersingom i bez njega....


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








81
poruka na forumu
51 222



post # 27 | 2013-01-08 , 11:56 PM

Meni je to fino, ali u umjerenim kolicinama, ne da se izbusis po cijelom tijelu %)
Ja bih voljela jedan u nosu :D


Medju ljudima budi covjek,
medju psima budi vuk!








308
poruka na forumu
349 1445



post # 28 | 2013-02-25 , 6:18 PM

ja ga nemam i ga ne zelim imati ali mi ne smeta ako ima zensko na nekim mestima, ali ne da bude sva


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








262
poruka na forumu
12 70



post # 29 | 2013-02-25 , 7:28 PM

NE grozno mi je kad neko ima naprimer celo lice izbuseno jednio sto podrzavam jeste na uvetu par probusenih rupica i to je sve i naravno nemam nista protiv tetovaza ali ni sa njima netreba preterivati ;)


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore





  Alien



28
poruka na forumu
4 6



post # 30 | 2013-02-25 , 8:00 PM

Na jeziku,nista lepse ne postoji mada su i na obrvi i na usni predobri ^^ rock subi subi da


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Pirsing
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]