• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Odjelo cini covjeka.
Odjelo cini covjeka.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-02 , 9:14 PM

Sta vi kazete dali odjelo i marka cine covjeka ?
Da li je covjek bolji ako nosi marku,ili ga neko drugacije gleda?










314
poruka na forumu
33 42



post # 2 | 2012-02-02 , 9:18 PM

Ne, ne i ne. Msm, mnogo sam samouverenija u markiranim cipelama i garderobi, i samopouzdanje mi ode 'u plafon', ali podjednako izazivam paznju i u sportskoj varijanti, neisfenirana i bez sminke. Ipak mislim da su stav i drzanje, samopouzdanje i ponasanje presudni.





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 3 | 2012-02-02 , 9:19 PM

nisam misljenja da odjeca mora biti markirana.
moze se lijepo izgledati i u necemu kupljenom na pijaci... :)


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-02-02 , 10:01 PM

Ja bih rekla ovako:
Mozak cini coveka, ne odelo.

Vazno je kakav si covek. A ne kako si obucen.
Ja mogu da budem gola, i da tako hodam, mnogi ce reci eno one lude, a s druge strane mozda sam inteligentna i obrazovana osoba, mnogo vise nego ti sto laju.
Nije bitno kako se neko oblaci nego kako to nosi.
Tj. kakvu licnost ima.

Smatranja sam da svako treba da ima dozu urednosti, ne mora ona bti Dolce i Gabana, ili slicno, ali da je uredna i cista odeca. A to nije zahtevno ni tesko. Zahteva samo sapun i vodu.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 5 | 2012-02-02 , 10:19 PM

Quote (Leksi)
Mozak cini coveka, ne odelo.

Vazno je kakav si covek. A ne kako si obucen.

Slazem se.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-02-06 , 10:28 PM

Ne cini odelo coveka, vec to kako covek nosi to odelo. Iskreno neko i jeftinu krpicu moze da nosi kao da kosta mnogo para, a neko skupocenu na taj nacin da se niko ne okrene za njime.

Naravno bitno je kakav si pre svega covek, a ne sta imas na sebi :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-03-18 , 10:45 PM

Niti odelo niti marka niti bogatstvo cine coveka da mozemo reci on je pametan ili bolji jer to sve ima NE
Covek moze da je prosijak i najlosije obucen a d abude pametni od bogatog sa Boss odjelom

Lepo je kad eko drzi d sebe lepo je kad sebi neko moz dobro priustiti ali ako s enada zbog tog odela ce mu zivot biti drugaciji u to se gorko vara

Mada ima osoba koje obracaju na to paznju kako je ko obucen i sama sam po nekad takva odmerim zanima me ali ne svidi mi se neko po tome jer nosi marku .Tek tako popgledam jer volik kad neko drzi do sebe.
Imam drugaricu kojoj je bitno da je na tipu Armani Prada ili Boss opsednuta je markom i to joj je jedina tema u prici ma koliko sam joj puta to rekla izgleda nekonta sta ja pricam







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 8 | 2012-05-17 , 2:41 PM

Smatram da odelo cini coveka ali ne ismislu markirane robe ili slicno vec ako si darker-oblacis se u crno, ako si hip-hoper nosis siroke dukseve i siroke farmerice sto vise itd...
Kad vidis coveka u podne da prolazi ulicom u odelu shvatices da radi ili u nekoj banci ili nekoj kompaniji i sl.
P recite mi onda ako odelo ne cini coveka (delom) zasto se onda oblacimo, logicno zar ne?


Poruku je menjao/la ket - Cetvrtak, 2012-05-17, 2:43 PM








478
poruka na forumu
107 311



post # 9 | 2012-05-17 , 4:49 PM

Odijelo stvara nas prvi dojam o nekoj osobi kad je vidimo, na temelju odijela stvorimo trenutnu sliku ali ta slika se mijenja kada taj netko progovori.Sto dulje ulazimo u konverzaciju slika je potpunija i cesto nije ni blizu onoj prvoj.
Svi nosimo maske no te maske cak i nisu tako lose ako se ispod njih krije nesto vrijedno truda,vremena i paznje.
Dobro, ima "nekih" koji cijene/ne cijene, postuju/ne postuju ljude iskljucivo po onome sta ti ljudi nose, ali takvi nisu vrijedni gore navedenog truda,vremena i paznje.

"Cesto se desava da se ljudi skrivaju iza odijela. Neki zele da pokazu svoju moc, ugled i prestiz u drustvu u kojem se nalaze. Oholost nije ljudska vrlina, nego mahana i nedostatak skromnosti, umjerenosti i ljudskosti. Prirodan covjek je najbolji covjek bez sminke i „paravana“ iza kojeg se skriva. Bogatstvo duse je najvece bogatstvo.
Osobine plemenitog covjeka ogledalo su njegove duse, a odijelo stvarno ne cini covjeka vec covjek cini odijelo."

M.B.


Poruku je menjao/la fizica - Cetvrtak, 2012-05-17, 4:51 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 10 | 2012-05-18 , 0:52 AM

Quote (fizica)
a odijelo stvarno ne cini covjeka vec covjek cini odijelo."

dobro si to rekla, tako nesto sam slicno i mislila... al nisam se dobro izrazila..





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-08-23 , 12:34 PM

ne cine


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  zione



15
poruka na forumu
1 7



post # 12 | 2012-09-24 , 9:36 AM

"Odelo cini coveka - Gubitkom svih iluzija bi shvatio da sam samo dobro obucena budala" Scott Peck
lepo reko covek


better die trying then living in regret


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Odjelo cini covjeka.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]