• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Masturbacijom protiv raka prostate
Masturbacijom protiv raka prostate






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-02 , 10:33 PM

%) %)

Muškarci koji redovno masturbiraju znatno smanjuju rizik od raka prostate, zaključak je medicinskih istraživanja. Ispostavilo se da redovna ejakulacija sprečava nagomilavanje kancerogenih materija u prostati.

Seksualni odnosi u teoriji imaju isti učinak, ali samo ako se ne muškarac pri tome ne izlaže riziku od polnih infekcija, pošto neke od njih mogu pospešiti razvoj kancera.

Australijski naučnici sproveli su istraživanje vezano za seksualne navike nad 2250 muškaraca, od kojih je 1000 imalo rak prostate.

Rezultati su pokazali da muškarci koji su između 20. i 50. godine redovno ejakulirali imaju znatno manje izglede za obolevanje od raka prostate, a pozitivan efekat masturbacije najizraženiji je u dvadesetim godinama. Muškarci koji su ejakulirali pet puta nedeljno ili češće za trećinu su smanjili rizik od razvijanja ove opake bolesti.

Prostata proizvodi takozvani kancerogeni fluid, koji se vezuje za spermu, a redovnom ejakulacijom sprečava se njegovo nagomilavanje u organizmu, čime se smanjuje opasnost od raka prostate.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-02-07 , 9:43 PM

Masturbacija je vodjenje ljubavi sa voljenom osobom. :)
Ja sam za!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 3 | 2012-06-09 , 4:31 AM

Quote (Dusomoja)
Muškarci koji redovno masturbiraju znatno smanjuju rizik od raka prostate,

a kako sto svi znamo to je javna tajna, da muskarce to redovno rade :D

znaci ako muskarce to rade, zasto i zene da ne radu to ...pa tako ce i oni da sprecu da dobiju rak na prostate. :D










552
poruka na forumu
154 381



post # 4 | 2012-06-14 , 10:22 PM

Ovo Znači da Ja Sa Rakom Prostate Problema Imati Neću xd


Dafuq did i just Read ?








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-12-02 , 11:02 AM

Ovo bi znacilo da 95% muskih ovu bolest ne bi imalo.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 6 | 2016-11-17 , 11:38 PM

Eh,da je ovo tačno,ni jedan muškarac ne bi' imao .. :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Masturbacijom protiv raka prostate
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]