• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Nokti i Trepavice
Nokti i Trepavice






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-02 , 11:16 PM

Nadogradnja noktiju i umjetne Trepavice sve je cesce u danasnjici
Sta vi mislite o tome i da li je neka od vas imala umjetne nokte ili Trepavice?









  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-02-02 , 11:21 PM

Nisam ni jedno ni drugo.
Nemam nista protiv onih koje vole.
Samo mi je ruzno videti one predugacke nokte ili kako ja kazem kopita. Ali i to je stvar ukusa.
Bolje i takve, nego tri metra blata ispod svakog :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 3 | 2012-02-02 , 11:31 PM

Ni jedno,ni drugo :)
Uzasavaju me onolike trepavice,kao lepeze. %)


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-02 , 11:33 PM

Imam i Trepavice i Nokte
Nokte vec 4g a Trepavice 1g
Sa noktima sam navikla a trepavice su malo problematicne ujutro jer se zna desiti da se malo ispremecu
svake 3 nedelje se moraju dopuniti jer kako nase ispadaju tako i one .
Manje koristim maskaru ako onda samo male trepavice na oku jer se male ne dopunjavaju .










314
poruka na forumu
33 42



post # 5 | 2012-02-02 , 11:36 PM

Meni je ok. I jedno i drugo. Ja sam fenserka u dusi :D Preferiram ih u 'svecanijim' varijantama :p








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-02-06 , 10:22 PM

Noktice radim vec neko vreme, a trepavice uglavnom kad imam neke posebne prilike, svadbe, rodjendane, poneki izlazak, uglavnom stavljam srednju duzinu, onda mi oci dodju jos vise do izrazaja. Meni licno se dopada sve dok nije preterano(mislim na predugacke nokte, trend Ala Seka Aleksic sa spicastim noktima, meni se to licno ne dopada) :) a za trepavice, jeste da moras da pazis kako spavas, kako se umivas i slicno, ali sve za lepotu :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 7 | 2012-02-26 , 4:03 AM

uh ne volim nista vestacko... :D :D tako da nokte imam kao da su vestacki, a ni trepavice mi nisu lose ;) ;) ;)


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 8 | 2012-03-02 , 1:11 PM

%) mantam mi se od toga


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








478
poruka na forumu
107 311



post # 9 | 2012-06-16 , 10:36 PM

Ja nosim samo svoje nokte i nista im ne fali. Ove plasticne sam imala samo jednom za jednu prigodu i to ne znam kako su me nagovorili. Mora da su mi stavili nesto u pice jer drugi dan sam ja to sve pocupala. :D lele Ala su poslje bili gadni ovi moji...Uzas. Jedva sam slic zakopcavala na hlacama,a osjecaj odnosno ne osjecaj vlastitih prstiju/noktiju me uzasavao.
Trepavice mi ne trebaju jer imam svojih dovoljno.

Nemam nista protiv onih koji to vole.Tko voli nek izvoli.
:)


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2012-06-23 , 11:13 AM

nokte sam nadogradila samo jednomm u zivotu i nikad vise trebali mi jer sm svoje od nervoze pojela :D
jedva sam posle pustila svoje,inace imam uvjek duge nokte ali moje i mrzim da vidis spicaste nokte

trepavice akodje imam svoje kad stavim maskaru su ko necije nadogradjenje taman posla da jos pazim kako spavam %) %) %) i se umivam %) %) %) il zaplacem ono sve se raspane lele lele lele


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-08-23 , 12:29 PM

nista od toga imam dugacke trepavice prirodno svi mi zavide na njima xaxaxa :p


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








409
poruka na forumu
50 74



post # 12 | 2012-11-28 , 8:15 PM

Ne mislim ništa pozitivno o plastici i maximalno prirodna njega čini moje nokte jakim i oštrim. Zahvaljujem majci prirodi i na trep-trep zavodnicama. ruza2








387
poruka na forumu
34 201



post # 13 | 2012-11-28 , 8:49 PM

trepavice nisam nikada,mada cu jednom da probam :)
nokte povremeno samo ojacam gelom :D .ne volim preterano dugacke nokte ni na sebi,ni da ih vidim %)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 14 | 2012-11-28 , 9:19 PM

Quote (tatjana73)
nokte povremeno samo ojacam gelom .ne volim preterano dugacke nokte ni na sebi,ni da ih vidim


Isti slucaj, samo jacam svoje nokte gelom, vec dosta dugo i zadovoljna sam, ne volim predugacke, jel mi smetaju kad su predugi. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 15 | 2012-11-30 , 12:13 PM

nokte njegujem... ali svoje... trenutno imam dva nadogradjena, jer su mi pukli, ali cu i njih da se rijesim za koji dan :D narasli moji juhu

trepavice imam svoje i super su mi, koristim Loreal Achitect 4D maskaru koja mi upotpuni look, tako da nikada ne bih onu "lepezu" na oci stavljala ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Nokti i Trepavice
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]