• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Neredovna menstruacija
Neredovna menstruacija






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-04-13 , 1:41 AM

Desava se...stres,prehlada,putovanje(promena klime) i ne mora da bude razlog za paniku.
Ako sam takav ciklus ne prate bitne promene u intenzitetu i duzini krvarenja,
neuobicajeni bolovi i sl.,najverovatnije je sve ok. Drage moje forumasice, sta vi mislite o tome???
Da li ste imale takva iskustva, obratile se lekaru???Podelite vase misljenje sa nama?! :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-04-13 , 2:01 AM

Imala sam neredovne menstruacije.
Ginekolog mi nudio anti bejbi pilule, kao da ce pomoci, ali vraga. Cista zabluda, samo se debljas.
Bar u mom slucaju je tako.
Dok mi rodjena majka nije rekla da pijem caj od Macine trave.
On je dobar da se menstruacija uredovi, te taj caj ne sme se piti za vreme mensturacije, jer moze doci do odliva. A to nije dobro.
Druga stvar, zhvaljujuci tom caju, nemam bolne menstruacije, ne boli me nista. Samo sam malo dzangrizava, ali to lecim nekim vocem, cisto da dobijem secera jer ne jedem slatkise, a u zadnje vreme pomaze i kikiriki puter. Dovoljna je jedna kasicica da promeni raspolozenje.

I vrlo vazno je da nikada ne pijete kafu dok imate menstruaciju jer kofein potpomaze da se imaju jaki bolovi.
Ne koristite nikakve tablete, jer one vam produzuju menstruaciju.
Ja imam minimum dana 2 i po dana, nekad i tri. Ali to sam postigla tako sto svaki put kad je imam ja trcim, dzogiram.
I to je mnogo zdravo. Bar tako tvrdi moj ginekolog.

Tako da samo udrite po Macinoj travi, i sve ce biti super. To je prirodno, bez ikakve hemije.

P.S. Marija bravo za temu. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 3 | 2012-08-23 , 12:40 PM

nemam problema s tim :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








2
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2012-09-02 , 10:31 AM

može da se protumači i kao stomaklija





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-09-02 , 3:30 PM

Quote (gigabajt)
može da se protumači i kao stomaklija

Ako ti nije tesko, obrazlozi kako je to moguce?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2013-01-07 , 12:10 PM

postoje kontraceptivne tablete sa malim nivoom hormona od kojih se ne debljas...
a regulisu menstruaciju u sat... ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2016-02-25 , 10:58 AM

Neredovno je bilo kad sam dobila prvi put pa sledecu godinu dana ja mislim da je to normalno kod svake devojke u pocetki.
Naravno kad se ustabilolo sve i dovelo u neku normalnu svakog meseca ali ne i istog dauma
Tako je i sada nakog toliko vremena mada je barem svaki mesec e sad 5 dana pre ili kasnije ali to je ok mislim.










35
poruka na forumu
75 135



post # 8 | 2016-02-26 , 6:51 PM

Otkad imam menstruaciju a to je 14 godina, uvijek je bila redovita, zato svake godine 31.12. imam bloody new year's eve :)


'Nine out of ten voices in my head tell me I'm insane. The tenth voice hums the Tetris theme...'


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Neredovna menstruacija
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]