• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Zasto volimo Cecu Raznatovic ?
Zasto volimo Cecu Raznatovic ?






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 16 | 2013-06-29 , 8:39 AM

OBOZAVAM Cecu i lik i delo


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2013-06-29 , 10:06 AM


ovo je koncert svih vremena iako nisam neka obozavateljica ceca radobih da sam bila tamo
a pogotovo pesma grome ufff sestro mila %) lele
Sve pohvale na oborenom rekordu gj

a tek ova lele










782
poruka na forumu
47 137



post # 18 | 2013-06-29 , 10:12 AM

Znam vecinu njenih pesama, pogotovo onih starijih...nije mi ni odbojna ni antipaticna, ali nikad ne bih otisla na njen koncert i apsolutno ne odobravam da ona kao osoba bude idol mojoj deci. Nju smatram samo za seljanku koja se udala za kriminalca i pokusala glumiti facu posle njega, pa zaglavila na robiju i ostalo.
Mogu da je slusam, ali to je do tekstopisaca i aranzera...ali ona kao osoba, strasno.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








1
poruka na forumu
1 0



post # 19 | 2013-06-29 , 11:59 AM

Booozzeee koliko hejteraaa,strasnooo...CECA je carica bila i ostala,svaka joj cast na svemu sto je postigla!!!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 20 | 2013-07-05 , 4:34 PM

CECA JE LEGENDA!
Cinjenica je da ne bi bila veliko ime i da ne bi imala takvu karijeru da nije srela Arkana. Ali dobro..
Ne znam, ona meni uopste nije umisljena, isfolirana, nikada se ne hvali, svesna je sebe kao pevaca.
Ja volim njene pesme...stare i nove.
Ima mnogo ali mnogo hitova, eto pevala je 4h na Uscu i nije stigla sve pesme da otpeva..a ja ne mogu reci ni za jednu koju je otpevala da ne volim.
Novi album joj je odlican..
Jedino nju ovih dana i slusam.

Ime i prezime, 5 minuta, Udace se moje suze, Da raskinem s njom itd.
Zlato srecan put, Ja cu prva, Mrtvo more, Idi dok si mlad, Tacno je, Pustite me da ga vidim, Vazduh koji disem, Kukavica, Lepi grome moj, PILE, Kuda idu ostavljene devojke, Maskarada itd.

Svako moze da joj skine kapu na pesmama i na prepunim nastupima.
Da je los i ne kvalitetan pevac ne bi mogla da napuni Usce sa preko 100.000 ljudi.

E sad, muzicki ukusi su razliciti. Neko voli Cecu, neko Jecu :) neko narodnjake, neko pop, neko rok, neko metal, neko tehno, neko haus....


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








131
poruka na forumu
53 225



post # 21 | 2013-07-22 , 0:36 AM

pa ne volim je ali je i ne mrzim


PARTIZAN FOREVER








1641
poruka na forumu
171 425



post # 22 | 2013-08-16 , 0:31 AM






  TIBOB



1
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 2013-08-16 , 1:45 AM

Niko normalan ne moze da voli cecu, samo glupi ljudi da ne kazem ovce moze da je voli. Cecina karijerija nije zasnovana na dobrim pjesmama, vec ona manipulise ljudima. Pravi sebe zrtvom i narod je zali. Jadnica je imala zdravstvenih problema pa je to ujedno iskoristila da smanji grudi i vi je zalite i volite. Jao narode kako ste glupi, stvarno ste stoka, otvorite oci!


Kad sam upoznala ljude, zavolela sam zivotinje!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 24 | 2013-08-17 , 11:55 PM

TIBOB, Jao e decko aj ne lupaj svega ti. Objasni mi kako je ona mogla da izmanipulise preko 100 000 ljudi da joj dodje na koncert? I odakle ti pravo da nekoga nazivas stokom?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








89
poruka na forumu
7 105



post # 25 | 2013-09-10 , 2:29 PM

ceca je vise od licnosti ,ceca je institucija, iako ne gotivim previse narodnjake...


We Want Russian Military Base in Mexico








172
poruka na forumu
79 708



post # 26 | 2014-04-27 , 0:04 AM

Daj kako je ova nacija bolesna... Volite kriminalce a postene ljude mrzite.... Ona je niko i ništa....

Uostalom Šta imaš od toga da je voliš, obožavaš, branis .... Kad nju boli uvo za vas ona dobija pare i zabole je.... Ok mi je da volite njen rad (Iako mi je ta muzika odvratna) i to ali da je obožavate? Kao prvo nemate pojima kakva je ona inače ličnost... I zanemarujete tu činjenicu da je ona kriminalac....
Jeste da ja ne gledam po ljudima da li je neko kriminalac.. jer smatram da i oni mogu biti dobri ljudii.. Ali nervira me što je ljudi uzvisuju kao kraljicu, jer ona je zapravo niko i ništa.... A takvi najbolje prolaze....


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 27 | 2017-10-28 , 10:34 PM

ko može da voli osobu koja podržava i propagira vakcinaciju naše dece otrovom?


Poruku je menjao/la Sovko - Subota, 2017-10-28, 10:35 PM








86
poruka na forumu
5 73



post # 28 | 2017-10-28 , 10:46 PM

Ne volim nju,al volim njene pjesme,svaka je dobro :)


Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Zasto volimo Cecu Raznatovic ?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]