• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Ko peva ovu pesmu? (Svi problemi vezani za muziku...)
Ko peva ovu pesmu?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-07-02 , 1:00 PM

Ako ne znate koja je pesma u pitanju, zapamtili ste deo neke pesme, refren ili stih, zanima vas ko je izvođač, čuli ste pesmu na tv-u u nekoj reklami, filmu, seriji, ujedno sve što ima veze sa problemima oko naziva neke pesme ili izvođačem a da vi ne znate.

Ovde tražite i ovde ostavljate pa ako neko zna on će vam pomoći, postavljanjem video klipa ili će vam napisati u kratkom odgovoru...


Poruku je menjao/la G@le - Utorak, 2013-07-02, 1:04 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








759
poruka na forumu
24 112



post # 2 | 2013-10-16 , 12:54 PM

Vrti mi se po glavi već nekoliko godina... zaboravio sam i ko peva i kako se pesma zove... a pesmu sam plus čuo samo jednom :D i upamtio ovaj mali dio...
pa ako neko slučajno zna....

Pazi se pazi se ispod njene košulje,
krije se krije se zrno magije...

Ti si puls na mome vratu kažem ti ko sestra bratu,
ubiše me noći od ljubomore... nikom sluga nisam bila
i od tebe(ili sebe) to sam krila...
da sve mi je gore od ljubomore..
______________________________________
Pjesmu sam čuo u novogodišnjem programu na nekom ne znam sad kojem programu. Neka plavuša je to pevala...


Poruku je menjao/la NWA_ZANJ - Sreda, 2013-10-16, 12:56 PM





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-10-20 , 12:33 PM

NWA_ZANJ, Kuckao sam malo na yt u pokusaju da ti pomognem, ali bez rezultata jbg. ;)

Ljudi... ako neko slucajno zna naziv prve pesme u ovom video klipu (ako je prepoznaje), bio bih mu bas zahvalan? ruze




Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.






Андалузијска
44
poruka na forumu
3 35



post # 4 | 2018-03-26 , 0:52 AM

Ja ne znam onu pto je išla za seriu A pre... Ide nešto kao Soke, Soke mi so... Nešto u tom fazonu... Uglavnom bila je u špici za Seriju A... U onom davnom vremenu.... Kada je Italijnski fudbal bio jedan od jačih


Неписмен


Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Ko peva ovu pesmu? (Svi problemi vezani za muziku...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]