• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Južni Vetar!!!
Južni Vetar!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2013-09-11 , 6:23 PM

Legendaran petorak Juznog Vetra , kako vam se tada cinila njihova muzika .. da li su svi zadrzali onaj svoj zar

muzike i stila pjesama.. kako je to biloo kad su bili skupa.. zamislite kako je tada bilo kad je "grupa" bila na okupu...

to su bili danii.. to su bile pjesme...

Današnja narodan muzila uspored njih ... nista... nema dobre pjesme ni da covjek se pronadje u pjesmi kad oni zapjevaju :

Pa koje su to pjesme od Legendarne petorke koje i dan danas rado poslusamo?? :D

Added (2013-09-11, 5:23 PM)
---------------------------------------------
Da vas posjetim na neke njihove hitove :











rock :rock: rock :rock: rock


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Sreda, 2013-09-11, 6:24 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








345
poruka na forumu
17 143



post # 2 | 2013-09-11 , 8:19 PM

sad mi krivo sto sam ikako usao na ovu temu taman kad pomislim da sam je prebolio procitam naziv pjesme i samo mi suze u ocima :( :( :( place


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-04-24 , 4:19 PM

MangaS, lele To znaci nisi ..ma ne kukaj preboleces ko ju sisa kad moze ona bez tebe mos i ti bez nje ;)

Ja bi na ovu temu rekla da mi s emnogo svidjaju sve pesme radjene s juznim vetrom pogotovo pesme moje Dragane srce
nemoze se porediti s ovim danas nikako jer je ovo s J.V bilo nesto posebno.










308
poruka na forumu
349 1445



post # 4 | 2018-09-14 , 0:59 AM

naravno himna JV



Mislim da su imali svi i dobre i slabe momente, meni je samo zao sto je jih je novac pokvario (kako to inace bude) i da se posle svega moraju jos uvek svadjati sa miletom basom koji jih je stvorio.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








94
poruka na forumu
2 40



post # 5 | 2019-03-08 , 10:06 PM

Juzni vetar.Niko im nikada ravan nece biti :D.Ma legende,za njih reci nemam.


Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Južni Vetar!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]