• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Kako ste počeli da slušate to što slušate?
Kako ste počeli da slušate to što slušate?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2014-05-03 , 11:44 AM

Koji su to izvođači koji su najviše uticali na razvijanje vašeg muzičkog ukusa, na koji način ste prvi put došli u kontakt sa tom muzikom, i tako to...
Ko hoce nek' se ispovedi. :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-05-05 , 11:11 PM

Pa ja mislim da sam uz narodnjake hajmo reci i odrasla Dragana je uvek pevala u mojoj fam.
Naravno kad sam porasla i pocela izlaziti po nasim kaficima su bili zabavnjaci ali ja se u tom svetu nikad nisam pronasla.

Ali kako je vreme prolazilo sve vise discoteka i kafica su pustali narodnjake a ja uzivala :D i tako se skorom svi zarazili
manjina je ovamo onih koji ne slusaju isto i ako onda moraju kuci slusati %) :D jbg takav rezim ;)

Moram dodati da sam u zadnje vreme pocela slusati Sasu Kovacevica mada njega ja ne vrstam u neku zabavnu muziku iako je
godi mi doista a moguce da se cuda dese pa da zavolim i takav stil muzike ko ce znati :)

Ono sto slusam uzivam u toj muzici to je to .










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2014-05-11 , 7:37 PM

slusao sam svasta dok sam odrastao i narodnjake jer rastao sam u takvom kraju da svaku pesmu znam i zabavnu muziku sta god ona bila hahaha :D
ali bilo je i backstreet boysa i prodigy ma svasta stvarno .......ali u srednjoj sam nekako zavoleo rock i metal i to me
drzi i dan danas ali i dalje slusam sve sto mi se dopadne :D nije vazna vrsta muzike :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








108
poruka na forumu
35 310



post # 4 | 2014-05-11 , 9:02 PM

Ja jos dok sam bio u osnovnoj uz sestru .


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








1641
poruka na forumu
171 425



post # 5 | 2014-05-14 , 7:00 PM

Prvi kupljen LP valjda 78











5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-05-17 , 3:35 PM

Eh koju su .. pa sad slusala sam sve i svasta ...

A kad sam prvi put cula Sinan Sakic i to tad mi je moja mati dala kasetu da tad jos nije bilo cd-a one nase ljepe
male radion itd...
Mislim da sam tada bila 2 srednje i jos ima tu kasetu sto mi je dala i cuvam je ...
Recimo da je Sina kriv sto slusam nardnu muziku ...

Volim da slusam u ostalu vrstu muzike... najvise volim da slusam Dzenan i Sergeja ... njihova muzika mi je super kao i
njihove pjesme koje me svaki put oduseve.. jeste da je njihova muzika spora , osjecajna puno ... al ih volim da slusam
I njih sam pocela da slusam bas da pratim njihove pjesme tamo 2011 gdo :D

Uzivam u tome sto slusam..nekad ja slusam i stranu muziku .. dodje mi i to nekad ... al ne toliko cesto koliko slusam
nardnu :D.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2014-10-05 , 3:59 PM

Added (2014-10-05, 2:59 PM)
---------------------------------------------









63
poruka na forumu
50 166



post # 8 | 2014-10-05 , 4:42 PM

Pa tu nema price ... Kratak period u osnovnoj su bili narodnjaci zbog drustva ,tadasnjeg ,ali posle osnovne u drugom drustvu sam pocela slusati ''Rock'' i ''Metal'' ,a posle 6-8 god. ,kada sam tek upoznala sadasnjeg supruga - pocela sam ''prijateljski'' da se druzim sa njim i on me je totalno zarazio svim oblicima ''Hard-Popa'' ,''Hard-Rocka'' ,''Rocka'' ,''Metal''-a pogotovo ''Gothic'' u to vreme + imao je jos tada preko 1500 albuma na kasetama ili MC-evima /to je ono sto se stavi u kasetofon i onda ... lol xd ... mala sala ,jer sada je sve CD ,MP3 itd. / ... Secam se ,a ima i sada da je imao gomilu bendova za koje niko u zivotu nije cuo ,pa 1-vi , 2-gi album ''Metallice'' ,kada su jos bili ''Thrash''-eri ,''Guns 'N Roses'' i jos gomile svega ... Sada je ta kolekcija i dalje prisutna ,samo daleko veca ,jer poceli su da izlaze CD-ovi i stalno se dopunjuje.Tu jos ima ''Industrijala'' ,''Hip-Hopa'' ,ma sve sto je zesce i valja u smislu da je nekog ''Hard-Rock-Pop-Metal'' stila.Toliko o tome.Jednostavno obozavam tu muziku - ''Metal'' ,sve vrste ,''Rock'' ,''Pop i Hip-Hop'' tj. ''Ska'' i naravno dobar ''Rege'' i ''Blues'' se ne propusta ..... Eto - To bi bilo to ..... rock ruze ziveli da B) cao


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








235
poruka na forumu
101 568



post # 9 | 2014-10-20 , 9:59 PM

Kao dečak od dve godine jedino sam mogao zaspati uz muziku, tranzistor mi daju i ja miran kao bubica...
Rock ranih 60-tih, prva ploča koju sam kupio je Abba -Arrival a druga Black Sabbath -Vol4. Potom JM Jarre, Mike Oldfield, Beatles, Who, BOB DYLAN itd...
Danas slušam sve, zahvaljujuči desetogodišnjem radu u music shopu.


Posebno mi se sviđa Metallicin cover Bob Seegerovog hita.








1641
poruka na forumu
171 425



post # 10 | 2014-11-12 , 7:21 PM









154
poruka na forumu
3 34



post # 11 | 2014-11-25 , 2:59 PM

pa od malena slušam samo strane pesme ,pop,rock ali i domaće samo neke :D
od sranih pevačica : Shakira,Lana Del Rey,...
Strani Pevači : Eminem,....








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 12 | 2016-07-31 , 1:51 PM

Oduvijek sam slusao pomalo Djeve poput David Guette, Benni Bennasi itd. Ali taj period prije 2010 slusao sam najvise Linkin park tipa One Step Closer, Numb, IN the end, Faint itd. :D e onda 2009-2010 prelamanje, Deadmau5, UKF Dubstep dodje, Doctor P, Flux Pavilion, Zeds Dead onda novi wave dubstep i te fore, tako zapao za Skrillexa, Kill The Noise itd. i onda se tako navukao sada na DJ Snake,Marshmello,Major Lazer,Diplo itd. :D


Poruku je menjao/la Fox1e® - Nedelja, 2016-07-31, 1:57 PM







  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 13 | 2016-07-31 , 7:04 PM

Drugar me smarao da probam igricu Piano Tiles(Tako nesto) na fbu pa tako naleteh na ovo https://www.youtube.com/watch?v=so6ExplQlaY od tada samo klavir :D


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 14 | 2016-12-07 , 7:54 AM

Pa otkad sam mali bio slušao sam narodnjake,mada nisam razmišljao tad o ukusima,šta je narodno,šta je rok,šta je rep...A posle prešao na Rok,i Metal,i sad samo to.. :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Kako ste počeli da slušate to što slušate?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]