• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Monica Bellucci (Vaše misljenje, opšta diskusija?)
Monica Bellucci



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-04-30 , 5:11 PM

Monica Anna Maria Bellucci

Godina rođenja: 30.09.1964. (starost 48)
Status veze: Suprug, Vincent Cassel
Deca: Dve cerke

Monica Bellucci (Città di Castello, 30. septembra 1964.), italijanska filmska glumica, model i seks simbol.
Monica Bellucci počela je karijeru kao model s nepunih 16 godina. Iako je imala ambiciju da bude pravnica, pa je na Univerzitetu u Perugiji i upisala studije prava, odlučila je potpuno se posvetiti karijeri modela te, kasnije, glumice. Godine 1988. potpisala je za poznatu milansku modnu kuću Elite Model. Monica je ubrzo dobila brojne poslove u modnim centrima Parizu i New Yorku te iste, 1989. godine Bellucci je počela uzimati časove glume, a prva bitnija uloga bila joj je 1992. u filmu Bram Stoker's Dracula gde je glumila jednu od tri Drakuline vampirske neveste. Ali svetsku slavu je stekla tek glavnom ulogom u italijanskom filmu Malèna iz 2000. Film je govorio o ženi italijanskog vojnika u Drugom svetskom ratu, koja postaje predmetom ogovaranja u maloj sredini. Ređale su se uloge u međunarodnim projektima, od kojih su komercijalno najuspešniji bili drugi i treći nastavak filmskog serijala Matrix braće Wachowski. Posebnu pažnju javnosti Monica Bellucci je privukla 2004. ulogom Marije Magdalene u kontroverznoj Pasiji reditelja Mela Gibsona. Zahtevnom ulogom biblijske grešnice poprilično se odmakla od svog seksipilnog imidža, a brojni su filmski kritičari hvalili njenu izražajnu glumu na aramejskom jeziku.
Monica je udata za francuskog glumca Vincenta Cassela sa kojim ima kćer po imenu Deva, rođenu 2004.
Retka kombinacija savršenog lica i zamamnog tela Monici Bellucci je pribavila titulu seks simbola; uopšteno se smatra jednom od najlepših živih žena. Brojni časopisi za muškarce je redovino svrstavaju u sam vrh svojih izbora lepote i seksipila. Sama Monica o svom izgledu u interviewu BBC-ju kaže sledeće: "Lepota je hendikep ako si glup, a ne ako si inteligentan i znaš je iskoristiti. Osećam se dobro i ugodno u svom telu, ali ne zbog toga što sam lepa. Poznajem mnoge lepe ljude i njihovi životi su jednostavno užasni. Jako su nesigurni u sebe... Sretna sam što sam voljena i što imam divnu porodicu."


Fajlovi: 1449215.jpg (131.1 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 2 | 2013-04-30 , 5:23 PM

meni osobno najsexipilnija glumica :)


Fajlovi: 0736012.jpg (357.0 Kb)

Poruku je menjao/la Orion - Utorak, 2013-04-30, 5:25 PM


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-04-30 , 5:29 PM

Quote (Orion)
meni osobno najsexipilnija glumica

Delimo isto misljenje.
Ali ona ima harizmu samo takvu....ima ono nesto...bas je savrsena.... :)



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2013-04-30 , 6:19 PM

Njene oci imaju dubinu ,toplinu, radost, tugu i ljubav.

Moja generacija ;)






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 5 | 2013-05-06 , 11:58 AM

Super glumi :)








379
poruka na forumu
207 1209



post # 6 | 2013-05-25 , 1:46 AM

prelepa je, i super glumica


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 7 | 2013-05-25 , 11:59 AM

Jos se secam njenog ostvarenja u filmu "Malena". :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 8 | 2016-11-28 , 11:44 AM

Jedna od najboljih :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Monica Bellucci (Vaše misljenje, opšta diskusija?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]