• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Brad Pitt
Brad Pitt



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-04-30 , 10:25 PM

William Bradley Pitt

Godina rođenja: 18.12.1963. (starost 49)
Mesto rođenja: Shawnee, Oklahoma, U.S.A
Status veze: Supruga, Angelina Jolie
Deca: Ima troje biološke i četvoro usvojene dece

Vilijam Bredli Pit, svetu poznatiji pod imenom Bred Pit, američki je glumac koji se na filmskom platnu prvi put pojavio davne 1987. godine i za tili čas osvojio srca ženske populacije. I pored toga što je na početku karijere igrao u filmovima koji su doživljavali neuspehe i dobijao sporedne uloge, ovaj plavooki zavodnik nije ostao nezapažen.
Danas, on nosi tutulu jednog od najpoželjnijih muškaraca na planeti i jedan je od najpopularnijih glumaca filmske industrije.
Tokom školovanja Bred je bio pravi sportista. Igrao je košarku, golf, tenis, bio je u plivačkom timu, pevao u horu i bio član dramske sekcije.
Kao i mnogi tinejdžeri i Bred je imao problema sa bubuljicama. Međutim, nećete videti ožiljke na njegovom licu, jer su uklonjeni dermoabrazijom, tretmanom koji ispravlja nepravilnosti na koži.
Kada bi danas obukao kostim pileta zaradio bi milione. Pre nego što je postao mega zvezda, ovaj momak je, radeći kao promoter meksičkog restorana, nosio upravo ovaj kostim. Osim toga, radio je i na bazenu, zatim kao šofer i dostavljač.
Njegov ljubavni život izgleda kao filmski scenario. Bio je veren sa glumicom Gvinet Paltrou, zatim je bio oženjen popularnom Dženifer Eniston, a danas pored sebe ima prelepu Anđelinu Džoli sa kojom ima troje biološke i četvoro usvojene dece.
Bred je veliki humanitarac. Godine 2006. pridružio se Stivu Bingu u projektu izgradnje 150 novih domova u Nju Orleansu. Osim toga, njegova fondacija pod nazivom “Make It Right” pomogla je žrtvama uragana Katrina izgradivši preko 70 novih domova.
On i Anđelina ne žele da njihova deca čitaju o njihovom životu na Googleu. Na svim kompjuterima koje imaju u kući blokirana su njihova imena na ovom pretraživaču, jer ne žele da deca čitaju šta su drugi pisali o njima.
Zbog kontroverzne uloge u filmu “Sedam godina na Tibetu”, koji je snimio davne 1997. godine, zabranjen mu je ulazak u Kinu. Njegov omiljeni film je “Groznica subotnje večeri”.
Prevelika ljubav prema bivšoj supruzi Dženifer Eniston motivisala ga je da dizajnira verenički prsten optočen dijamantima i da nauči grčki jezik, jer je Džen grčkog porekla. Prvi put je proglašen za najseksepilnijeg muškarca na planeti 1995. godine.


Fajlovi: 3501071.jpg (79.6 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 2013-08-08 , 2:12 AM

aaaaaaaaaaaaaaa KAKAV JE...... BOZE ON JE DAR SA NEBA!!!!! srce






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 3 | 2013-08-08 , 1:51 PM

Dobar glumac ali po meni nije nista specijalno,postoje mnogo bolji glumci od njega.







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 4 | 2013-09-12 , 2:09 PM

stefboy889, Uvek je tu negde sa najboljima, odnosno gde on glumi tu je dobra ekipa. :D

Inace za mene dobar glumac, glumio je u dosta dobrih filmova.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 5 | 2016-11-28 , 11:37 AM

Ja ga i ne volim baš,nisam ga ni gledao u mnogo filmova,možda 2-3.. Ali naravno da ne znači da je loš glumac :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees






bosnia and herzegovina
66
poruka na forumu
6 124



post # 6 | 2017-01-13 , 1:11 PM

odlican glumac a po meni njegov najbolji film je troja








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 7 | 2017-02-17 , 0:20 AM

Legenda o jeseni. Pamtim ga po tom filmu.:))





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 8 | 2017-11-02 , 3:35 AM

pa ono..bolji je kijanu rivs..


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Brad Pitt
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]