• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Gledali ste - NE preporučujete (naslov, trailer, plakat, insert iz filma...)
Gledali ste - NE preporučujete






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 16 | 2014-09-25 , 6:20 PM

"American Muscle" (2014)
Glupost teska!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








63
poruka na forumu
50 166



post # 17 | 2014-09-25 , 9:04 PM

- Ima mnogo toga sto mi se ne dopada ,ali i mnogo toga sto mi se dopada ,a kosi se sa ''uverenjima'' nekih drugih korisnika ... zato bih rado da preskocim odgovor na ovu temu ,mada vidim dosta kreativnih ,zanimljivih i tacnih /meni barem/ izjava ovde - tako da valja pogledati ovu temu i ''biti upozoren''.Sama cu odluciti sta cu da gledam i ostajem pri onoj staroj: '' Koliko Ljudi , Toliko Cudi '' ... Pozz.....odoh ja ,ubi me umor /valjda zbog ovog ''ludog'' vremena/ ..... :* ;) cao


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Gledali ste - NE preporučujete (naslov, trailer, plakat, insert iz filma...)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]