Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime






1
poruka na forumu
0 0



post # 136 | 2015-04-03 , 10:07 PM

Quote carolina6 ()
treba mi pomoc oko jednog starog filma. mislim da je iz 90ih a moguce i 80ih. ne sjecam se bas previse, ali molim pomoc ako netko zna. bio je neki mladi par, isli su negdje u autu, i onda se dogodila neka nesreca, dali na nekom mostu ili slicno...neznam sta se dogodilo s njima. i sjecam se neke scene kako mlada zena gleda u kucu a na prozoru je bio netko. bilo bi super da mi netko pomogne jer se ja niceg vise nemogu sjetit. hvala


draga smanjio sam ti djecu se zove film

i ima verzija

draga povecao sam ti djecu
IMDB
:)








1
poruka na forumu
0 0



post # 137 | 2015-04-05 , 11:05 PM









1
poruka na forumu
0 0



post # 138 | 2015-04-06 , 0:51 AM

Dobro veče/noć svima koji su budni u ove sate.
Ne mogu da se setim naziva jednog filma kojeg sam baš davno gledala, a i sadržaja se sećam kao kroz maglu. Horor film je u pitanju, puštali su ga pre par godina na nekom od naših kanala, možda na "RTS" kanalu, tačno u ponoć. Film su puštali u dva dela, sledeći deo su puštali odmah sledeću noć. Mislim da nije jedan od starih horor filmova ali ni od novijih filmova tada. Radnja se odvija u nekom gradu. Mislim da je neki čovek, pisac po zanimanju, glavni lik, ali nisam baš sigurna. Sećam se one scene kada žena i muž primaju telefonski poziv kasno noću. Žena podiže slušalicu i prepoznaje glas svog sina koji je umro. On ju je pitao da li može da dođe kući i ona je rekla da može potom spušta slušalicu, gasi svetlo, i nastavlja da spava. Sledeća scena: muž se budi jer su ga neki zvukovi probudili, pali noćnu lampu i zatiče svog pokojnog sina kako isisava svojoj majci krv na vratu i tu negde je kraj te scene, jezivo baš...
Ako se neko seća naziva filma... Zahvaljujem unapred.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 139 | 2015-05-10 , 3:12 PM

Film neku vece bio na tv mislim na Pink triler

nasi mufloni ga preveli kao Red (2003)

radi se o svesteniku koji je nadjen mrtav sa nekim oziljcima po teli,a drugi dosao da vidi i istrazi o cemu se radi,jer je taj ubijeni istrazivao nesto veoma vazno i staro....i ja zaspala

Added (2015-05-10, 3:12 PM)
---------------------------------------------
nasao ga Robi the king e stvarno je king :D

hvala robi jos jednom :*

http://www.vojvodinanet.com/publ....0-18753



НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3
poruka na forumu
0 0



post # 140 | 2015-05-15 , 6:06 PM

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos....607C796
Mozete li mi molim vas reci koji je ovo film? Hvala unapred :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 141 | 2015-06-10 , 9:01 PM

Treba mi ime filma,mozda malo pogresim radnju...noviji je film,mozda pre 3-4 godine izasao.
Msm da je 3 -34 drugova ili drugarica i drugovi planiraju da kidnapuju jednog ili vise njih drugara,takodje iz skole ali ciji su roditelji puni kesa.
Ne znam iz kog razloga.Fazon je da su to uradili u vikendici AKO SE NE SECAM jednog od klinaca kojeg su oteli,na kraju otrgnu se stvari i malog ili rane ili ubiju...secam se scene kad jedan od tih kidnapera vozi bajk po noci kroz grad ide negde...na kraju nesto se i roditelj njegov ili neciji umesao jer je bio dobar sa roditeljem malog sto su ga ubili ili ranili...nemam pojma kako se zavrsava i kako se zove ali je triler odlican!

molim za pomoc,ponovo bih ga gledao.








5
poruka na forumu
0 0



post # 142 | 2015-07-15 , 8:26 AM

Da ne zna neko skoro sam gledao film na HBO kao jedna porodice treba da ide na more pa idu samo majka sin i cerka otac ostaje kuci posto ima neka posla,i posle toga dodje od njegove zene neka prijateljica i tu ga valjda trenira jogu tako nesto...

Added (2015-07-15, 8:26 AM)
---------------------------------------------
Opet ja video sam kod jednog lika na avataru ima ovaj GIF ,e pa sad ne znam da li je to film ili samo GIF ako je film i ako neko zna molim vas neka ovde napise :)
http://www.igreklik.com/slike....mIY.png



xDDDD








1
poruka na forumu
0 0



post # 143 | 2015-08-01 , 2:07 AM

e ovako horor je film radnja je o tome kao u sk par ucenika ima lose ocjene i sad im profesor predlozi da odu kao na neki izlet il slicno u sumu neku i dobice bolje ocjene a u stvari ih on navuko kod svog oca i da ih obadvojica ubijaju o tome se radi ako neko bude znao nek mi javi


juventus








1
poruka na forumu
0 0



post # 144 | 2015-08-08 , 6:28 AM

Jos jedna muka vise nazalost :) Gledao sam kao klinac film i jako mi se svideo, mislim(moguce) da je iz 80tih ili 90tih. Radi se o tome da je decak hteo da odraste i pozeleo je to. Zaspao je i kada se probudio izgledao je desetak gidina starije.iz klinca od 10tak godina u momka. U jednom trenutku mu majka ulazi u sobu i kada ga ugledala pocela je da vristi, i da vice ko si ti.. On je tako danima lutao i nije znao kako da se vrati u njegovih 10 godina. Trazio sam ga dugo vremena i uvek NiStA :( hvala unapred


Bekk





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 145 | 2015-08-08 , 11:25 AM

Bekibre96, mislim da je ovaj film: http://www.imdb.com/title/tt0094737/ :)

kikiriki888, to je serija Arrow. :)





  Vipet



1
poruka na forumu
0 0



post # 146 | 2015-12-06 , 1:08 AM

Aj da probam i ja!Zna li ko ako se ovo ikad gleda kako se zove film, nesto na foru X Men. Isto su u pitanju neke mutacije, secam se da jedan lik ima mogucnost da rasteze ruke i noge. Ima ih nekoliko. neki njihov uciteljna kraju upada kroz neki otvor u drugu dimenziju ili nesto slicno ali ga taj sa rastegljivim rukama spasava.
Ne mesajte Fantasticnu cetvorku sa ovim. Film je s kraja 90-ih ili pocetka 2000-ih!








2
poruka na forumu
0 0



post # 147 | 2015-12-16 , 1:06 AM

https://www.youtube.com/watch?v=SQKB-yITTps
Zna li neko iz kojeg su filma scene sa pocetka videa?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 148 | 2015-12-16 , 1:21 AM

ozren19, koliko vidim u komentarima na klipu su pitali isto to i odgovor je bio da je ovaj film: http://www.imdb.com/title/tt2287663/ :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 149 | 2015-12-16 , 9:25 PM

Da, jeste taj film od 1:44 ali mene zanima koji je film do 1:44 :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 150 | 2015-12-17 , 8:25 PM

poz svima treba mi ime filma radnja filma: on je profesionalni igrac NHL i nesto je nastradao sa ocima i ne moze da igra i pocinje da trenira umetnicko klizanje ... toliko se secam filma ... hvala u napred


Lakse je kamili da prodje kroz iglene usi, nego bogatasu da se odrekne bogatstva da bi stiga u carstvo Bozije


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]