Page 13 of 13«12111213
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime

1091
poruka na forumu
477 2429

post # 181 | 2017-05-08 , 1:03 AM

drgnk, Moguce da je taj   nzm  ....Prosledicu dalje :)
Hvala ti puno ziveli

"Играјмо тај танго смрти као некада прее, нека се све заврти , само не заборави ме . Далеке јецају звезде , мио се гаси сјај Срце ми већ дуго слути - све му ће доћи крај Играјмо тај танго смрти као некада пре - нека се све заврти само не заборави мее" ...

2302
poruka na forumu
2385 4603

post # 182 | 2017-05-08 , 10:37 AM

Fox1e®, Da nije... https://youtu.be/8b_HVtHmK30 ??? :p

BMW FREAK
1031
poruka na forumu
359 1124

post # 183 | 2017-05-08 , 3:42 PM

E jesss ovo kek :p  :*  da

My Steam Profile (from SteamDB)

4
poruka na forumu
0 0

post # 184 | 2017-07-10 , 12:25 PM

Moze pomoc oko naziva jedne serije? :)
Rijec je o seriji o musketarima u kojoj je jedan od musketara zensko i zove se Žak, a ostali ne znaju da je ona zensko. To je sve cega se sjecam, a gledala sam je prije nekih 10-ak godina. Pretrazila sam sve moguce serije o musketarima i nema. I da na kraju ona bude sa DArtanjanom. 
Hvala unapred ;) :D

138
poruka na forumu
101 675

post # 185 | 2017-07-10 , 1:14 PM

Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)

4
poruka na forumu
0 0

post # 186 | 2017-07-10 , 10:50 PM

Ima jedan film kao neka igra npr tabla kao ne ljuti se covece radi se o dva decaka njihovim roditeljima i ujaku tj ujak im je doneo tu igru i kad neko od njih stane na neko polje stvore se u nekom drugom svetu tj kao igra ako predju taj svet (igru) onda nastavljaju dalje sve dok ne zavrse..  Inace nije glumio Robin Williams bio je neki tip sa kvodrzavom kosom ili tako nesto tj njihov ujak koji im je doneo tu igru i kada su igrali stvorili se kao u nekom bunaru i moraju da predju gore i kasnije kada neko odigra od njih neko polje stvore se u drugom svetu pa moraju da prodju tamo neku igru kao neka tabla je igra slicna neljuti se covece itd.Koliko se secam bile su 5 osobe, majka,otac,cerka,sin i njihov ujak.I mislim da je radnja negde u Londonu sta vec nzm...

6
poruka na forumu
3 2

post # 187 | 2017-07-11 , 9:36 PM

Quote Maximus95 ()
Ima jedan film kao neka igra npr tabla kao ne ljuti se covece radi se o dva decaka njihovim roditeljima i ujaku tj ujak im je doneo tu igru i kad neko od njih stane na neko polje stvore se u nekom drugom svetu tj kao igra ako predju taj svet (igru) onda nastavljaju dalje sve dok ne zavrse.. Inace nije glumio Robin Williams bio je neki tip sa kvodrzavom kosom ili tako nesto tj njihov ujak koji im je doneo tu igru i kada su igrali stvorili se kao u nekom bunaru i moraju da predju gore i kasnije kada neko odigra od njih neko polje stvore se u drugom svetu pa moraju da prodju tamo neku igru kao neka tabla je igra slicna neljuti se covece itd.Koliko se secam bile su 5 osobe, majka,otac,cerka,sin i njihov ujak.I mislim da je radnja negde u Londonu sta vec nzm...
http://www.imdb.com/title/tt0113497/
Jumanji se zove film radi se o decaku i devojcici.

Added (2017-07-11, 9:36 PM)
---------------------------------------------
I sve sto je na tabli igrice ozivi prasuma u sobi, insekti i bube zivotinje itd....

Knowing others is intelligence, Knowing youreself is true wisdom, Mastering others is strength, Mastering yourself is true power.

-Laozi

4
poruka na forumu
0 0

post # 188 | 2017-07-12 , 9:23 PM

Quote Eretria ()
http://www.imdb.com/title/tt0113497/ Jumanji se zove film radi se o decaku i devojcici.
Added (2017-07-11, 9:36 PM)
---------------------------------------------
I sve sto je na tabli igrice ozivi prasuma u sobi, insekti i bube zivotinje itd....
Ma nije taj, napisao sam da nije Robin Williams glavni glumac...i nije sa zivotinjama itd, ovo je kao npr neki bunar veliki pa oko bunara ima neke grede pa se penjas na njih ako stanes oni se odmah uvlace unutra

Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Page 13 of 13«12111213
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]