Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 76 | 2014-02-25 , 10:52 PM

Otilija, Hahahaha Šon Pen je kriv za sve. xd
Biće ispravljeno. :D


Poruku je menjao/la Life_is_good - Utorak, 2014-02-25, 10:54 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 77 | 2014-03-03 , 9:20 PM

e godinama trazim film znam da ima dugacak naziv :D i jedna rec je Traffic ili trafficon

film je radjen po istinitom dogadjaju,radi se o trgovini ljudi,dve sestre cini mi se traze posao tako nekako i upadaju medju mafiju ,odvode ih u neku nazovi kafanu i tu zapocinje radnja kako se prostituisu,jedna je uspela da se izvuce druga na kraju kad je mogla nije htela,znam da je cini mi se jedna crna jedna crvena :D mislim kosa i mnogo tuzan film danima sam bila pod ustiskom

davno dam ga gledala sto znaci da je star bar 10tak godina...


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1
poruka na forumu
0 0



post # 78 | 2014-03-07 , 1:26 AM

LaMistress postoje dva filma... Trafficking iz 1999 i Human Trafficking iz 2005... moja pretpostavka je da se možda radi o ovom prvom ? :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 79 | 2014-03-14 , 3:35 AM

Pozdrav svima... Neznam kako se zove jedan smesan film, opis... Glavni glumac je neki smesan crnac i on je u zatvoru, i pustaju ga da vozi decu na ekskurziju i u jednom delu njemu se zaglavi autobus sa sve decom u blato i on otisao da ga gura a uciteljica dala gas i isprskala tog crnca sa blatom... i on stace jadan ode u sumu po pomoc i naidje na ljude koji ubijaju crnce a on to nekonta i odvede ih do busa a uciteljica videla te ljude koji ubijaju crnce i rekla deci da se prave da su slepi... i to im je uspelo... i oni su izgurali bus... E dalje neznam...


Poruku je menjao/la DraganSepi - Petak, 2014-03-14, 3:37 AM


Pozdrav svima.. :D








2
poruka na forumu
0 0



post # 80 | 2014-03-18 , 0:21 AM

https://www.youtube.com/watch?v=J9iN7ALN1zI

zna li neko ime filma? unapred hvala





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 81 | 2014-03-18 , 0:28 AM

Quote SakyRnR ()
https://www.youtube.com/watch?v=J9iN7ALN1zI

zna li neko ime filma? unapred hvala


Zar to nije samo spot? :)








5
poruka na forumu
0 0



post # 82 | 2014-03-27 , 5:50 PM

Cao... :) da li neko moze da mi pomogne, u pitanju je malo stariji film, mislim da ima oko desetak godina, radnja se koliko se secam odvija u Rusiji, u nekoj zgradi na cetvrtom spratu, tu je zarobljenja grupa ljudi i jednog po jednog ubijaju, triler je u pitanju... ne secam se nicega vise, a zaista bih volela da ga pogledam opet... hvala unapred... :(





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 83 | 2014-04-07 , 3:06 PM

Quote DraganSepi ()
Pozdrav svima... Neznam kako se zove jedan smesan film, opis... Glavni glumac je neki smesan crnac i on je u zatvoru, i pustaju ga da vozi decu na ekskurziju i u jednom delu njemu se zaglavi autobus sa sve decom u blato i on otisao da ga gura a uciteljica dala gas i isprskala tog crnca sa blatom... i on stace jadan ode u sumu po pomoc i naidje na ljude koji ubijaju crnce a on to nekonta i odvede ih do busa a uciteljica videla te ljude koji ubijaju crnce i rekla deci da se prave da su slepi... i to im je uspelo... i oni su izgurali bus... E dalje neznam...


Da nije u pitanju mozda ? :
Bustin' Loose (1981)
http://www.imdb.com/title/tt0082121/








3
poruka na forumu
10 53



post # 84 | 2014-04-09 , 2:34 AM

Zdravo svima,prisutnima!

Skoro sam se setio nekog filma od kojeg sam kao klinac imao traume:)

Radnja filma se desava oko nekog lika,koji ne znam da li je novinar/detektiv mozda cak i pisac,ali se secam da je imao neku kucacu/pisacu masinu od koje je tripovao da je neka buba/insekt/vanzemaljac!

Eto tako...ako se neko seti toga slobodno neka mi pusti u inbox poruku,ili kako to vec ovde ide...nov sam!
Hvala


tallme





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 85 | 2014-04-09 , 10:31 AM

Quote metall ()
Zdravo svima,prisutnima!

Skoro sam se setio nekog filma od kojeg sam kao klinac imao traume:)

Radnja filma se desava oko nekog lika,koji ne znam da li je novinar/detektiv mozda cak i pisac,ali se secam da je imao neku kucacu/pisacu masinu od koje je tripovao da je neka buba/insekt/vanzemaljac!

Eto tako...ako se neko seti toga slobodno neka mi pusti u inbox poruku,ili kako to vec ovde ide...nov sam!
Hvala

Naked Lunch (1991)
http://www.imdb.com/title/tt0102511/








1
poruka na forumu
0 10



post # 86 | 2014-04-10 , 7:10 PM

dali je neko gledo film B13 film koji trazim je slican tome filmu dakle izvode se te akrobacije po agradama bjezanija od policije i slicno u ovome filmu se radi sledece:

postoji jedna ekipa koja izvodi te akrobacije po zgradama ne znam puno detaljnije posto film je stari davno sam ga gledao ali sam zaboravio naziv znam da u tome filmu imaju brat i sestra i znam da jedan lik celav u bjeloj majici cuva tu sestru od toga brata ali on ce mozda pred kraj filma pasti sa neke zgrade kroz neko staklo i bice neko vreme dead ali ozivice kada bude njegova ekipa ratovala sa drugom bandom onda ce se tu umjesati policija pred kraj ce policija uhvatiti toga brata od te sestre ali ce on pobjeci i onda ce se gledati sa jedne zgrade u velikoj udaljenosti taj brat i sestra toliko znam detaljno o tome filmu ako neko zna koji je film nek mi javi HVALA UNAPRED!! xD








49
poruka na forumu
30 132



post # 87 | 2014-04-10 , 7:27 PM

Grkinjic,

http://www.imdb.com/title/tt0267129/

ima i drugi deo
je li taj ?


imam milion godina
i nadživeću boje ...








3
poruka na forumu
0 0



post # 88 | 2014-04-14 , 5:37 PM

cao cao trazim fim radnja filma se odvija u gradu u krajevima pokrivenim kamerama njih nekoliko se medjusobno love a ostali posmatraju i klade se na coveka koji ce zadnji ostati..


Lakse je kamili da prodje kroz iglene usi, nego bogatasu da se odrekne bogatstva da bi stiga u carstvo Bozije





  trip



2
poruka na forumu
0 0



post # 89 | 2014-04-28 , 8:58 PM

Zdravo, davno sam gledao film ali nikako ne mogu da se setim kako se zove, mislim da je italijanski pustao se u kasnim vecernjim satima, mislim da je erotski film radnja se vrti oko mladica koji dolazi u grad da radi u luci stanuje kod bracno para koji se ne slaze tako dobro mislim da zive na nekom brodicu on se zaljubljuje u gazdaricu ali on je u vezi sa nekom drugom zenom koju slucajno ubija i baca sa pristanista za brodove u more, ceo film je okruzen misterijom i puno seksa, ako je neko gledo i zna kako se zove nek javi.


tyuio








196
poruka na forumu
17 310



post # 90 | 2014-04-28 , 10:03 PM

Radi se o momku koji ide u muzicku skolu ( odnosno skolu klasicne muzike ) a zaista voli da svira jazz. Pronalazi nekog matorog lika ( kao legendu jazz-a) i bolnici nekoj, i odatele mu pomaze da pobegne, a ovaj ce ga nauciti da svira jazz. I oni tako idu do jednog mesta, gde je taj matori prodao dusu djavolu, kako bi svirao dobro. Srecu kao neku devojku, itd, itd? :D Zna li neko ime filma ( Momak je glumac iz filma Karate Kid - starog ) :D




Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]