• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmski serijali
Filmski serijali



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-06-28 , 10:52 AM

Koji su po vama najbolji filmski serijali?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 2 | 2013-06-28 , 11:29 AM

Blade ;)





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-06-28 , 12:14 PM

Quote (Avenger)
Blade

Dobar.

Odakle da krenem, Jeepers Creepers, Scream, Pitch Black (svima poznatiji po drugom nastavku The Chronicles of Riddick), Silent Hill, The Butterfly Effect, Resident Evil, Road Trip, American Pie, Clash of the Titans, Ghost Rider, Men in Black, Night Watch, Undisputed, Ace Ventura, Sherlock Holmes, Ip Man, The Transporter, Crank, The Hills Have Eyes, Saw, The Godfather, Hannibal, The Descent, James Bond, Alien, The Lord of the Rings, Twilight, Final Destination, Wrong Turn, Basic Instinct sa cuvenom Sharon Stone :D , Scary Movie, The Bourne Identity, Underworld, The Terminator, i za kraj The Matrix :D

Ja mislim da je dosta, znaci u svim ovim serijalima sam max uzivao.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








131
poruka na forumu
53 225



post # 4 | 2013-07-21 , 11:47 PM

gospodari prstenova i blade


PARTIZAN FOREVER








66
poruka na forumu
4 29



post # 5 | 2013-08-15 , 5:04 AM

za mene je Star Wars posebna kategorija.
:)


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 6 | 2013-08-15 , 7:42 PM

Riddick :)










592
poruka na forumu
208 1412



post # 7 | 2013-08-28 , 12:58 PM

Star Trek i Planet of the Apes, snimani više decenija i imaju poklonike u više generacija. Sad teško je definisati šta je filmski serijal, jer ima dosta filmova koji su dobri al se nasnima nekoliko nastavaka samo radi profita. Meni lično The Chronicles of Riddick mi se sviđa jer je drugi deo mnogo bolji od prvog te možda ima potencijal da bude dobar serijal al nema recimo 12 filmova kao Star trek te nije još u toj kategoriji. Zanimljivo je videti Marvel šta radi zadnjih godina sa The Avengers temom i njegovom pričom odakle izlazi Ironman, Thor,Captain America kao i X-Men odakle izlazi Wolverine i slično te mislim da će i to biti veoma dobro propratiti. Pored navedenog mislim da u filmski serijal mogu uvrstiti još samo Hari potera koji eve sad je navršio 10 godina od prvog do zadnjeg filma mada mi se i nesviđa puno to osim nekoliko prvih filmova.








640
poruka na forumu
67 157



post # 8 | 2013-08-28 , 5:37 PM

Da ne napominjem one koji su već imenovani, spomenuću:
Transformers (sa razočaravajućim 3. dijelom)
Conan
Beastmaster
Hellboy (nadam se nastavku)
Dirty Harry aka Inspector Callahan (da ne nabrajam sve nazive pojedinačno)
Ghostbusters
Lethal Weapon (Smrtonosno oružje)
Mad Max
Gremlins
Back to the Future
Predator
Indiana Jones
Die Hard (do 4. dijela)
Rambo (mada je samo prvi dio vrijedan pomena)
Highlander







  hame



8
poruka na forumu
1 8



post # 9 | 2013-12-01 , 6:48 PM

The Final Destination svi dijelovi steta sto na ovom sajtu ima dva dijela fale jos 3








15
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 2016-08-12 , 9:23 AM

Indijana Dzons,x men,Sumrak,Blejd,Born...


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmski serijali
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]